Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(lafan @ 2011 01 06, 22:28)
Labai gražūs darbeliai. O sakykit, matau, reglanu megsta, priekyje neatstoja? Mano paskutinė liemenytė megzta dukrytei kažkodėl priekyje "atstoja", o nugaroje gerai. Ką ne taip padariau?  g.gif

Aciu. O priekyje tiek pat akiu kiek nugaroje dedate?
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 06, 20:32)
Aciu. O priekyje tiek pat akiu kiek nugaroje dedate?

Tiek pat. Reiktų mažiau?


Papildyta:
O čia margutė suknutė, nerta. Šiaip aš daugiau mezgu, vašelį labai retai paimu į rankas, praktiškai tik antrą kartą. blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2011 01 06, 22:37)
Tiek pat. Reiktų mažiau?

As dedu tiek pat priekyje ir nugaroje tai man niekada nesistoja priekis
Atsakyti
user posted image

mano pirmas blynas-megstinis

speju su kaklu dar reiks pasikankint:))))))
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2011 01 06, 21:37)
O čia margutė suknutė, nerta. Šiaip aš daugiau mezgu, vašelį labai retai paimu į rankas, praktiškai tik antrą kartą.  blush2.gif

user posted image


Na man per daug tu margumynų ir kvarbatkių schmoll.gif turėtų būti arba viršutinė dalis tokia raityta arba apatinė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2011 01 07, 22:43)
Na man per daug tu margumynų ir kvarbatkių  schmoll.gif turėtų būti arba viršutinė dalis tokia raityta arba apatinė mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif man norėtųs viršaus kuklesnio ir gal vienspalvio 4u.gif prie to pačio noriu parodyti ir savo margutę, tik čia ne vąšeliu, o virbalais 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaites, gal ir jau buvo kalbeta, bet man niekaip nesigauna tie grazus spurgeliai, kur is vienos akies ismezgamos 5 akys, gal galit dar karteli issamiai kas nors paaiskint, kaip reikia juos megzti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2011 01 08, 14:01)
drinks_cheers.gif man norėtųs viršaus kuklesnio ir gal vienspalvio  4u.gif prie to pačio noriu parodyti ir savo margutę, tik čia ne vąšeliu, o virbalais  4u.gif

user posted image

gal galit schemutę raštelio? kaip tik planuose yra pabaigti pradėtą vienspalvę suknytę apčioj tokiu rašteliu, kur apačia bus dviejų spalvų

QUOTE(viltuse @ 2011 01 08, 14:23)
Mergaites, gal ir jau buvo kalbeta, bet man niekaip nesigauna tie grazus spurgeliai, kur is vienos akies ismezgamos 5 akys, gal galit dar karteli issamiai kas nors paaiskint, kaip reikia juos megzti  4u.gif

man ir juos nesigauna gražiai
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 01 08, 13:46)
gal galit schemutę raštelio? kaip tik planuose yra pabaigti pradėtą vienspalvę suknytę apčioj tokiu rašteliu, kur apačia bus dviejų spalvų

prašau 4u.gif zigzagų raštas 4u.gif

1 geroji, 1 uždėta, 5 gerosios, 3 sumegztos, 5 gerosios, 1 uždėta ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2011 01 08, 14:51)
prašau  4u.gif zigzagų raštas  4u.gif

1 geroji, 1 uždėta, 5 gerosios, 3 sumegztos, 5 gerosios, 1 uždėta ir t.t

dėkui
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2011 01 07, 21:43)
Na man per daug tu margumynų ir kvarbatkių  schmoll.gif turėtų būti arba viršutinė dalis tokia raityta arba apatinė mirksiukas.gif

Del skonio nesiginciusiu. mirksiukas.gif Bet mano tikslas ir buvo padaryti ryskia ir "rekiancia" suknele, taip ir siulu likuciai susinaudojo, o ir spes prisinesioti pilku rubu. irnesakyk.gif Gales per uzgavenes buti cigoniuke. biggrin.gif
Atsakyti
IngridaGal - labai gražūs darbeliai wub.gif
Pasirodau ką numezgiau iš siūlų likučių ax.gif , bet dar galvoju kad kažko trūksta g.gif
user posted image

Atsakyti