Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(myte @ 2011 01 05, 21:33)
Galvoju, kad perdaug parasiau. Mezgu pleduka is panasaus metrazo, tau turetu pakakt 200 g.

dekui 4u.gif buciau emus daug daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2011 01 04, 21:04)
Ryt nuskenuosiu, jei nieko pries  4u.gif siandien jau tingeti smile.gif

Labai, labai laukiu bigsmile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Atnesu parodyti pora mazu darbeliu
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 01 05, 14:57)
Jei megzti nelabai rastuota komlektuka naujagimiui megztukas plius kelnes. kiek man gali mazdaug siulu bambukiniu prisireikti?

tokiu



Mamicy, o kaip tu tuos siūlus gausi? biggrin.gif Ar jie pristato kažkaip? Radau kokių man reik ( tokių ), bet kaip gaut juos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 06, 16:49)
Atnesu parodyti pora mazu darbeliu
user posted image
user posted image


Labai grazus komplektukai... O kaip JUS mezgat tas kelnes?. Ar cia man reiktu pasinagrinet ankstesnes temas g.gif idomu butu ir man pabandyti, numegzt kelnias, tuo labiau kai leliuku nusimato aplinkui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 06, 15:20)
Mamicy, o kaip tu tuos siūlus gausi?  biggrin.gif Ar jie pristato kažkaip? Radau kokių man reik ( tokių ), bet kaip gaut juos  unsure.gif

kazkurioj siulu temoj skaiciau, kad reik jiems rasyti emaila ir atsiuncia. kolkas dar negavau ats.
Atsakyti
Jeigu gausi, duok man žinot blush2.gif Nes čia vienintelė vieta kur šių siūlų radau. Man čia kaip lobis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 06, 15:49)
Jeigu gausi, duok man žinot  blush2.gif Nes čia vienintelė vieta kur šių siūlų radau. Man čia kaip lobis  bigsmile.gif

butinai
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 06, 16:20)
Mamicy, o kaip tu tuos siūlus gausi?  biggrin.gif Ar jie pristato kažkaip? Radau kokių man reik ( tokių ), bet kaip gaut juos  unsure.gif

ne manes klausiat, bet pasakysiu, kad parašot elektroninį laišką. Aš pvz klausiau ar turi man reikiamą likutį ir atitinka spalva tikrovėj ir foto. Atsakė tą pačią dieną. Susitarėm, atsiuntė sąskaitos nr ir sumą. Virš 100lt siuntimas nemokamas. Jeigu už labai mažą sumą, kiek supratau bendrauja nenoriai...Bet iaip siunčia ir už mažiau, bet tada siuntimas jau pašto tarifais skaičiuojamas ax.gif Kai tik gavo pavedimą - išsiuntė. dar negavau - kai gausiu - galėsiu parašyt kiek dienų iki manęs ėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 06, 15:49)
Atnesu parodyti pora mazu darbeliu


Kokios skanios spalvytes wub.gif
Man labai grazu tokios pynutes, burbuliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ASgelele @ 2011 01 06, 16:43)
Labai grazus komplektukai... O kaip JUS mezgat tas kelnes?. Ar cia man reiktu pasinagrinet ankstesnes temas  g.gif  idomu butu ir man pabandyti, numegzt kelnias, tuo labiau kai leliuku nusimato aplinkui  wub.gif

As uzsidedu iskart abieju koju apacias ir mezgu i virsu link klyno mezginio sonuose platindama, kai lieka 2 cm iki klyniuko dar siek tiek staigiau paplatinu ir mezgu abi dalis kartu ant dvieju virbalu, jei reikia be siules, ant 5. jei mezgu 2geros, 2 blogos ar kitu tampriu rastu tai uzsidedu tiek akiu kiek reikia aplink slauni ir tada tik siek tiek paplatinu prie pat klyniuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 01 06, 13:49)
Atnesu parodyti pora mazu darbeliu
user posted image

Labai gražūs darbeliai. O sakykit, matau, reglanu megsta, priekyje neatstoja? Mano paskutinė liemenytė megzta dukrytei kažkodėl priekyje "atstoja", o nugaroje gerai. Ką ne taip padariau? g.gif


Atsakyti