Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

aciu blush2.gif .
megsta ''kojininiu mezgimu'' biggrin.gif -viena puse ger biggrin.gif om,kita blogom akim..cia matot''isvirksciaja puse'' biggrin.gif ....man kazkaip ji grazesne pasiroge, biggrin.gif ..geruju akiu pusej linijos tokios grieztos lotuliukas.gif ,o man norejosi truputi ''kreiziskesnio'' megstuko... biggrin.gif ..nors jis vistiek isejo ''rimtas'' rolleyes.gif
Atsakyti
kokie grazus briedziai,snaiges ir juostytes... ax.gif 4u.gif thumbup.gif
o stai sarafaniukas su kisenem... wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2010 12 30, 19:20)
Pirmasis mano bandymas megzti reglano rankoves smile.gif


Šaunus banymas thumbup.gif thumbup.gif

Joliyk Gražutis sarafaniukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 04 sausio 2011 - 15:01
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 12 19, 21:31)
user posted image


Sakykit kaip ismegzti ta kiaurarasti kur per vidury liemenes g.gif Gal glima schemute ar aprasyma 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu ir as savo pirma bandyma, numegzti dukrytei serafaniuka ax.gif Tiek kad dar nesugalvojau kaip prieki papuosti, galvoju gal koki drugeli suverti g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASgelele: 04 sausio 2011 - 20:13
nu labai jau grazus gal dirzeli ties pazastis o ant galiuku gelytes,bet cia tik mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2011 01 04, 20:12)
Sakykit kaip ismegzti ta kiaurarasti kur per vidury liemenes  g.gif  Gal glima schemute ar aprasyma  4u.gif

Ryt nuskenuosiu, jei nieko pries 4u.gif siandien jau tingeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 04, 14:20)
naiste777-bitutes fantastiskos bigsmile.gif ...labai vasariska ir linksma biggrin.gif

rogue-labai labai labai ziemiskas ir grazus megstukas wub.gif ...na jauciu silpnybe siaurietiskiems rastams wub.gif

nerilyte- lotuliukas.gif linksmuolis peliukas-padukelis thumbup.gif ..

na ir mano kuklusis megstukas sunui is siuliuku atlieku(siulai-vilna ir pusvilne blush2.gif )...realiai melyna ''navy blue''-tamsi melyna blush2.gif

jau megztuko gražumas wub.gif šaun us mažas vyrukas thumbup.gif su šauniu megztuku
Atsakyti
Jei megzti nelabai rastuota komlektuka naujagimiui megztukas plius kelnes. kiek man gali mazdaug siulu bambukiniu prisireikti?

tokiu
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 01 05, 14:57)
Jei megzti nelabai rastuota komlektuka naujagimiui megztukas plius kelnes. kiek man gali mazdaug siulu bambukiniu prisireikti?

tokiu


Na, sunku tiksliai pasakyt. Bet metrazas nera labai didelis, manau, kokiu 200-300 g. Priklauso nuo mezgimo ir nuo rasto.
Atsakyti
Pirmas šių metų nėrinys smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 01 05, 14:57)
Jei megzti nelabai rastuota komlektuka naujagimiui megztukas plius kelnes. kiek man gali mazdaug siulu bambukiniu prisireikti?

tokiu



Galvoju, kad perdaug parasiau. Mezgu pleduka is panasaus metrazo, tau turetu pakakt 200 g.
Atsakyti