Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(naiste777 @ 2010 12 28, 15:45)


Dvi mano bitės. Mažoji neišbaigta, nes rasti tokio dydžio juodas arba geltonas be jokių paveiksliukų pėdkelnes, o tuo labiau bliuskytę misija neįmanoma  doh.gif



Šaunios bitutės thumbup.gif ir aš pernai susidūriau su šia problema- rasti labaaai sunku doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, pasirodysiu ir aš su savo indėliu į dukrytės krikštynas ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
visu labai grazus darbeliai,o as vis nesu patenkinta iki galo savo darbais.numezgiau savo mazajam viriukui megstuka,issiuvinejau aplikacija,ir priekis gerokai praplatejo.apacia pasitrauke,o rankoves pasidare per ilgos.nors mezgiau pagal aprasyma ismieros.gal kuri bandet damegsti apacia kaip nors.
Atsakyti
user posted image

pasirodau as savo darbeli savo mergaitei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitele12: 02 sausio 2011 - 22:08
papuosiau savo berniuka ziemai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Štai jūsų teismui peliukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nerilyte @ 2011 01 03, 13:22)
Štai jūsų teismui peliukas


thumbup.gif labai linksmas peliukas-pažiūrėjus,pati pradėjau šypsotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 11 30, 16:38)
IngridaGal  thumbup.gif  man ypač kelnės patiko
Papildyta:
parodysiu ir aš savo dukrytės suknutę (ruošiu kraitį darželiui - neužilgo reiks ir mums eiti)

user posted image


O kaip mezgei sita grozi? thumbup.gif labalai grazu... Ir as noreciau savo panele papuosti...
Atsakyti
O cia priekis kaip? kai siuvai karoliukus, taip suemei blogas akis ir gavosi? Nors itariu kad cia rastelis koks... blush2.gif as dar nesu patyrus mezgeja, tik kelius darbelius esu padarius, tai man is paveikslelio sunku susigaudyti 4u.gif

[quote=Karusia,2010 11 30, 23:48]
Kepeliušas
user posted image

Atsakyti
Atsakymas ASgelelei,
šią suknutę mezgiau pagal šį aprašymą:
http://www.liveinter.../post119259308/
Atsakyti
naiste777-bitutes fantastiskos bigsmile.gif ...labai vasariska ir linksma biggrin.gif

rogue-labai labai labai ziemiskas ir grazus megstukas wub.gif ...na jauciu silpnybe siaurietiskiems rastams wub.gif

nerilyte- lotuliukas.gif linksmuolis peliukas-padukelis thumbup.gif ..

na ir mano kuklusis megstukas sunui is siuliuku atlieku(siulai-vilna ir pusvilne blush2.gif )...realiai melyna ''navy blue''-tamsi melyna blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 04, 13:20)
rogue-labai labai labai ziemiskas ir grazus megstukas wub.gif ...na jauciu silpnybe siaurietiskiems rastams wub.gif

na ir mano kuklusis megstukas sunui is siuliuku atlieku(siulai-vilna ir pusvilne blush2.gif )...realiai melyna ''navy blue''-tamsi melyna blush2.gif


aciu uz pagyras blush2.gif

o as i tavo ziuriu ir galvoju, kad reiks nukopinti blush2.gif cia visada gerom mezgiai, ar kaip?
Atsakyti