Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

QUOTE(murce @ 2010 11 18, 11:38)
Šiltas komplektukas mano mažylei :

Gražu smile.gif
Atsakyti
panos, o kaip yra su kudikių kūno proporcijom? kokio ilgio kojytes pas juos buna, kiek kuneliui (čia dar ir pampersiuką reikia tureti galvoje doh.gif ) pločio ir ilgio reikia, rankoves kokio ilglio buna? ar yra kur toki išmatavimai? tarkime labai smulkiam naujagimiui? nes noriu prisimegzti jau šio to iki gimdymo, o naturoje vaiku iki to neteks matyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 19, 09:56)
panos, o kaip yra su kudikių kūno proporcijom? kokio ilgio kojytes pas juos buna, kiek kuneliui (čia dar ir pampersiuką reikia tureti galvoje  doh.gif ) pločio ir ilgio reikia, rankoves kokio ilglio buna? ar yra kur toki išmatavimai? tarkime labai smulkiam naujagimiui? nes noriu prisimegzti jau šio to iki gimdymo, o naturoje vaiku iki to neteks matyti smile.gif

per radikal man neleidžia įdėt lentelės ax.gif , gal kita kuri pagelbės. o šiaip tai gal turi kokių rūbelių leliukui? pagal juos gali megzt, pradžiai rengdavau 56 dydžio, tai reiškia 56 cm ūgio kūdikiui, bet gimsta kiti ir 57 cm ir 59, pirmas mano gimė 48 cm, krito iš visų rūbų. pradėk nuo kokių 62 cm, vėliau būna 68 cm, jei neklįstu, tada 74 ir t.t.
Atsakyti
Mazge1979, graži tunika, ir matau jau ne pirmą reglaną mezgi thumbup.gif (O Radikal ir man šiandien nekrauna)..

Neringyte- prašom -didesnių ir mažesnių mirksiukas.gif

user posted image ir user posted image

QUOTE(sauadsa @ 2010 11 19, 00:16)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
na bet tikrai, visai nepagalvojau, kad galiu pagal pirktinius proporcingai megzti doh.gif dėkui už paprotinimą 4u.gif

aš taip manau, kad maniškis mažius bus visai ir trumpas, ir kūdas, nes dvi smulkiakauliu ir mažaūgių giminės susijungė, mama juokiasi, kad vaikai išvis bus smurfai lotuliukas.gif pati gimiau, 2,7 kg, vyras 3.1 kg ( abu išnešioti wink.gif ) tai jungtinis projektas kaži ar ką didesnis gausis smile.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif , taip reglaniukai man labai aptinka, dar tikslumo idealaus nėra, daug iki mezgėjų lygio trūksta, bet smagus mezgimas tas reglanas. kaupiuosi sau suknelei nuo viršaus be siūlių ax.gif
Atsakyti
kelnytes ir sarafaniukas... wub.gif
user posted image
Atsakyti
Jollyk labai grazhu wub.gif wub.gif wub.gif

O chia musu nauji darbeliai smile.gif
kepuriukas ir megztukas smile.gif

user posted image

user posted image
mirksiukas.gif
Atsakyti
Iksiuke-aciu- smile.gif
nuostabus tavo berniukas ir megztukas ir kepuryte,labai grazu... bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pasirodysim ir čia ką pavyko suraizgyt blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif gal kas galetu pasidalinti idejomis kaip numegzti kelnyciu klynuka ax.gif numezgiau dukrytei kelnytes,praplatinau biskiuka per klynuka,bet kazkaip suka man jas i vidu ir viskas...nu nemoku paaiskint kaip mezgiau doh.gif nu bet tikrai negerai kazkas g.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles smile.gif reikia Jusu pagalbos, gal gali kuri pasakyti, kiek mazdaug cm turetu butu liemenes vienos dalies plotis 3 metuku mergaitei? pas mane dabar nugaros plotis gaunasi apie 28 cm, ir galvoju ar nebus per siaura? doh.gif
Atsakyti