Įkraunama...
Įkraunama...

vaikiški rubeliai, 21 tema

as cia taip isibroviau negraziai:geda2: labai noreciau prisijunkti prie jusu saunaus burelio blush2.gif kai buvau paaugle labai megau megzti,budavo visi mano megztukai pacios sunarplioti blush2.gif bet jau kai sukakojo 20 kazkaip palikau savo hobi (kitas galvoj buvo) lotuliukas.gif o dabar susilaukiau grazios mergytes ir taip uzsimaniau kazka jai grazaus ir orginalaus numegzt blush2.gif ir radau jusu temele thumbup.gif thumbup.gif

tai jeigu nieko pries uzsuksiu dazniau blush2.gif

QUOTE(birucaite @ 2010 12 13, 09:59)
Jollyk  4u.gif  labai grazi liemene, o ir spalva tokia  wub.gif
linamalatji as mezgiau netgi siek tiek padidinta,siulai storoki ir mano 5 men vyrukas tuoj isaugs, manau nemazink  smile.gif

aciu labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(linamalatji @ 2010 12 13, 13:55)
as cia taip isibroviau negraziai:geda2:  labai noreciau prisijunkti prie jusu saunaus burelio blush2.gif  kai buvau paaugle labai megau megzti,budavo visi mano megztukai pacios sunarplioti blush2.gif  bet jau kai sukakojo 20 kazkaip palikau savo hobi (kitas galvoj buvo) lotuliukas.gif  o dabar susilaukiau grazios mergytes ir taip uzsimaniau kazka jai grazaus ir orginalaus numegzt blush2.gif  ir radau jusu temele thumbup.gif  thumbup.gif

Butinai uzsukit ir savo megztas grozybes parodyti atneskit mirksiukas.gif
Atsakyti
NAUJIEJI SCHEMŲ ŠIFRAVIMO NAMUČIAI JAU ATIDARYTI, PRAŠOM UŽSUKTI Į JUOS ČIA -> http://www.supermama...howtopic=677418

Atsakyti
kokie gražus darbeliai wub.gif ir mešliuko savaitgalinis komplektas ir Aleksandrienės megztukėliai labai šaunūs thumbup.gif wub.gif


ateinam ir mes pasirodyti blush2.gif mano mažasisi meilusis darželio šventinio rytmečio meškinas wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
koks grazus wub.gif 4u.gif kazkur maciau labai panasu pirkti smile.gif
Atsakyti
zuviukas-malonu,kad ppatiko mano rinkinukas,labai fainas tavo kompektelis-super berniukas atrodys thumbup.gif
Atsakyti
Zuviuk, fainulka megztukas ir fainulka šuniukas wub.gif

Pagaliau pasirodau su savo kepure
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 12 13, 23:55)
kokie gražus darbeliai wub.gif ir mešliuko savaitgalinis komplektas ir Aleksandrienės megztukėliai labai šaunūs thumbup.gif  wub.gif
ateinam ir mes pasirodyti  blush2.gif  mano mažasisi meilusis darželio šventinio rytmečio meškinas wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
gal galima meskino schemute? smile.gif
Papildyta:
Beje, gal as turit kokia voverytes schema??
maze per kaledas voveryte bus.. gal kokia ideja kiltu..
Atsakyti
Zuviuk:), Kvaki, kokie faini mezginukai wub.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras 4u.gif

schemutę pas rusaites buvau radus. Nuorodos neturiu... liko tik spausdintas variantas
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 12 13, 22:55)

sitas yra cia meskiuko schema , bet deja viena beda kad schemos nesididina schmoll.gif
Atsakyti
nu pasirodysiu ir as blush2.gif paskutini karta mezgiau gal pries 10 meteliu, bet malonuma patyriau ir atgavau pasitikejima judriuju pirsteliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

taip kad mezginys labai paprastas,
user posted image
Atsakyti