Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

noreciau susikurti internetini nuotrauku albuma, kur tuo paciu ir galeciau issaugoti man svarbias nuorodas internete.galbut zinot kur taip galima padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neide @ 2006 04 14, 08:57)
noreciau susikurti internetini nuotrauku albuma, kur tuo paciu ir galeciau issaugoti man svarbias nuorodas internete.galbut zinot kur taip galima padaryti  g.gif


Žiūrėk kelias temas aukščiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
nuotraukas saugau www.yahoo.com fotos, www.fotki.com ir www.photobucket.com, sakyciau pirmi du variantai patogesni, nes galima iskart visa kataloga nuotrauku isikelti, o paskutinis variantas - tai su kiekviena nuotrauka atskirai tenka zaisti doh.gif bet uz tai is ten gali cia tiesiai nuotraukas deti "i ekrana" mirksiukas.gif
Atsakyti
greitai perziurejau jau sukurtas temas ,bet manoji akis neaptiko ko ieskojau... g.gif schmoll.gif .... Tai ax.gif gal zinote...kokia svetaine kur galetu sukrauti ,laikyti ne tik foto bet ir trumpus filmukus g.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 04 24, 22:02)
greitai  perziurejau jau sukurtas temas  ,bet manoji akis neaptiko ko ieskojau...  g.gif  schmoll.gif  .... Tai  ax.gif  gal zinote...kokia svetaine kur galetu sukrauti ,laikyti ne tik foto bet ir trumpus filmukus  g.gif  ax.gif  g.gif

per www.photobucket.com kiek zinau galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 04 24, 22:02)
greitai  perziurejau jau sukurtas temas  ,bet manoji akis neaptiko ko ieskojau...  g.gif  schmoll.gif  .... Tai  ax.gif  gal zinote...kokia svetaine kur galetu sukrauti ,laikyti ne tik foto bet ir trumpus filmukus  g.gif  ax.gif  g.gif

O gi labai paprastai: i google irasyk "free video hosting" ir gasi ne viena. Pvz http://www.zippyvideos.com/ Duoda 100mb, privaciai/viesai matomus video isideti ir dar asmenini puslapi jiem perziureti wink.gif
Atsakyti
Jei kas turite savo nuotraukyčių albumą www.fotofabrikas.lt , gal galite paaiškinti, kodėl nenori rodyti mano įkeltos nuotraukos į SM iš ten:

http://www.supermama...ic=16908&st=144 g.gif
Atsakyti
matyt tu jos nepaviesinai
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Pabandžiau susikurti albumą photobucket.com.Kai įvedu duomenis,ten reikia kažkokius du kodus įvesti g.gif Aš ir taip anglų kalbos nemoku,tai iš bendro išprusimo įrašiau ,ką supratau,bet to nesuprantu,gal kas gali padėti?
Pirmas,tai turbūt Lietuvos kodas-3000,o kitas?Ten rašo-Enter the kode shown Ką tai reiškia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (mirtise): 13 gegužės 2006 - 20:08
QUOTE((mirtise) @ 2006 05 13, 19:56)
Labas vakaras 4u.gif Pabandžiau susikurti albumą photobucket.com.Kai įvedu duomenis,ten reikia kažkokius du kodus įvesti g.gif Aš ir taip anglų kalbos nemoku,tai iš bendro išprusimo įrašiau ,ką supratau,bet to nesuprantu,gal kas gali padėti?
Pirmas,tai turbūt Lietuvos kodas-3000,o kitas?Ten rašo-Enter the kode shown Ką tai reiškia?


pabandyk bet koki skaiciu ivest, nes as irgi anglu kalboj neraukiu, bet lietuvos koda bet koki skaiciu ivedziau ir prieme, tai manau kad ir ten ne taip svarbu mirksiukas.gif mane tai priregistravo thumbup.gif
Atsakyti
Supratau thumbup.gif ,ten ne bet kokį skaičių reikia įvesti,o skaičių,kuris atsiranda langelyje žemiau mirksiukas.gif Tik ar eis įdėti nuotraukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2006 05 13, 20:36)
Supratau thumbup.gif ,ten ne bet kokį skaičių reikia įvesti,o skaičių,kuris atsiranda langelyje žemiau mirksiukas.gif Tik ar eis įdėti nuotraukas doh.gif


ai, tiksliai gi doh.gif
su nuotraukom tai ten paprasta viskas, jei nesuprasi ko, klausk, gal ka patarsim mirksiukas.gif
Atsakyti