Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

Va dar toks puslapiukas yra www.fotki.com
TIK reikia uzsiregistruoti...
Atsakyti
Sveikos visos, nerėjau paklausti ar gali man padėti kaip įkelti nuotrauką žinutėje. Žinau ją pirma reikia patalpinti internete. Aš ją įsidėjau į http://fotki.com
Bet kad nuotrauką matytų forumo dalyviai nemoku padaryti! GAl galit man patarti smile.gifsmile.gif Būsiu labai dėkinga smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Labai labai prašau man paaiškinti nuo A iki Z , kaip ten į tą Fotki.com įsidėti nuotraukas, o po to nurodymą, kad kiti galėtų pažiūrėti nuotraukas. Gal tikrai esu fool.gif , bet viską perskaičiau ir nesugebėjau įsidėti. O taip nooooooriu blush2.gif
Atsakyti
negi nieks man negali padėti????????????????????????????/
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 03 19, 18:00)
negi nieks man negali padėti????????????????????????????/


Mielai padėčiau, jei žinočiau doh.gif Šiaip esu yahoo gerbėja, ten irgi galima nemokamai susikurti albumus ir juose saugoti nuotraukas, tik jos ten taip pat sumažinamos...
Atsakyti
Ar yra kas nors užsiregistravę strimfoto.ru ? Ar ten nemokamai galima susikurti savo nuotraukų albumą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2006 02 16, 01:03)
Sveikos visos, nerėjau paklausti ar gali man padėti kaip įkelti nuotrauką žinutėje. Žinau ją pirma reikia patalpinti internete. Aš ją įsidėjau į http://fotki.com
Bet kad nuotrauką matytų forumo dalyviai nemoku padaryti! GAl galit man patarti smile.gifsmile.gif Būsiu labai dėkinga smile.gifsmile.gif

papasakok kaip tu nuotraukas įsidėjai į fotki.prisiregistrinau o kaip ydėt nuotraukas nzn 4u.gif
Atsakyti
sveikos biggrin.gif as ti nors kompe ir zalia blush2.gif bet labai lengvai susukuriau albuma www.foto.lt jei kas noresit paaiskinsiu detaliau,bet kad ten labai viskas aisku thumbup.gif
Atsakyti
O as siulau patiems (pacioms) pasidaryti savo albumus. Tada galit viska kontroliuoti ir daryti kaip norit, aisku ilgiau uztruksit ir bus biskuti sunkiau,bet apsimoka smile.gif
Mano mini galerija (dar patingejau issiversti i lietuviu kalba): Galerija

Kaip tai pasidaryti? O gi taip:
1. uzsiregistruoti http://byethost.com/freeplans.php, pasirinkti norima plana. Galit pasirinkti ta kur duoda 250 mb vietos (tilps apie 500-800 vidutiniu nuotrauku) ir 20 Gb duomenu srauto per menesi. Visa tai duoda nemokamai, todel kiekvieno puslapio virsuje rodo tekstine reklama (kaip mano galerijoje).
2. uzsiregistravus ir gavus laiska su prisijungimo duomenimis su bet kokia ftp kliento programa prisijungti prie savo svetaines, pasidaryti kataloga ir sukelti nuotraukas.
3. parsisiusti maza ir paprasta galerijos programele LRG is cia.
4. pasikeisti norimus nustatymus (kiek foto lape, dydis ir pan.) ir pervadinti *.php failiuka i index.php
5. abu galerijos failiukus imesti per ftp i savo nuotrauku kataloga svetaineje.
6. atsidatyti save svetaine ir grozetis smile.gif (pirma karta atidarius galerija automatiskai sukuria mazas nuotraukytes kurias matote puslapyje neisdidintas (trumbnails)).

Cia labai pavirsutiniskai parasiau kaip susikurit savo puslapi su galerija ir ten patalpinti virs 500 foto (ko kitos nemokamos galerijos neleidzia). Jei atsiras norinciu pabandyti tai parasykit, padesiu ir parasysiu smulkiau kaip viska pasidaryti ir gal isversiu i lietuviu kalba ta galerija (visgi tik keli zodziai smile.gif ). Lauksiu komentaru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2006 04 06, 13:42)
sveikos biggrin.gif as ti nors kompe ir zalia blush2.gif bet labai lengvai susukuriau albuma www.foto.lt jei kas noresit paaiskinsiu detaliau,bet kad ten labai viskas aisku thumbup.gif

4u.gif šiaip tai jau prašėm g.gif prisiregistravau o ką toliau daryt kaip įdėt nuotraukas į savo albumą? tongue.gif
Atsakyti
jei uzsiregistravai tai spudi ,mano nuotraukos,paskui spaudi naujas albumas ir is kompiuterio sukeli ten nuotraukas(spaudi browse )kai sukelia nuotraukas ir jei nori kad visi jas matytu spaudi paviesiti visiems ir pazymi nuotraukas kurias nori kad visi matytu.nezinau ar aiskiai parasiau ,bet jei dar kas neaisku tai klausk parasysiu biggrin.gif as ir tik siandie susikeliau.SEKMES drinks_cheers.gif
Atsakyti
As turiu foto atbuma http://public.fotki.com cia prisiregistruoji ir susikuri albuma..
Atsakyti