Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

http://www.photocenter.ru/myphoto/
gana paprasta ir man patinka
beje nežinau ar buvo ,jei kas nepykit tingiu viską skatyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkute @ 2005 01 18, 14:07)
Visų pirma kompe turimas nuotraukas susimažink iki 30kB arba dar mažiau. O mažinti reikia taip: atsidaryk nuotrauką per Paint programą. Ten atsidaryk "Vaizdas" (angl. 'View' atrodo), tada "Tempti/kreipti" ('Stretch...'). Atsidaro langeliai Horizontal ir Vertical. Abiejuose langeliuose reikia sumažinti procentus iki maždaug 40. Kai nuotrauka sumažės, pasitikrink, ar ji neviršija 30 kB. Jeigu viršija, dar šiek tiek sumažink procentus. Tai va. Kai susimažinsi visas nuotraukas, kurias nori įkelti į SM, eik į skyrelį "Štai kokie mes". Ten pasidaryk naują temą. Kai paspausi "Atsakyti", teksto lange parašyk nuotraukos komentarą, o toliau apačioje rasi langelį "Naršyti" ("Browse). Ten paspausk ir pasirink nuotrauką, kurią nori įkelti. Tada vėl "Atsakyti" ir nuotrauka jau įkelta. Kitai nuotraukai įkelti luktelėk keletą sekundžių ir vėl spausk "Atsakyti" ir t.t. Ir viskas. Pabandyk Jei pavyks, parašysiu, kaip padaryti, kad nuoroda į tavo nuotraukytes būtų rodoma visose tavo žinutėse (taip kaip mano). Jei kurioj nors vietoj neaišku, parašyk, bandysiu aiškiau.

Prasau labai nepykti ant manes ziopleles.... kaip mane prinervino jau tas nuotrauku dejimas.... niu turiu 30 kb nuotraukytes kompe...niu atsidarau nauja tema...niu ir.... nerandu BROWSE... jopsikmat, atsiprasau
doh.gif doh.gif kaip ikelt tas nuotraukas verysad.gif
Atsakyti
labas mergytes noriu jusu paklausti, kai užrakinti savo albumą www.ptohobucket.com blush2.gif

Ir dar kaip ikelti adresą į savo sm valdymą,kad galetų paziūrėti kiti prisiloginę? (nu baisiai mandriai čia paklausiau? doh.gif )

Ir dar noriu paklausti ar ir pas jus (kas turi siame tinkl.) taip ilgai atidarineja nuotraukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridute vail: 20 gruodžio 2005 - 22:34
QUOTE(*sraige* @ 2005 12 20, 10:31)
Prasau labai nepykti ant manes ziopleles.... kaip mane prinervino jau tas nuotrauku dejimas.... niu turiu 30 kb nuotraukytes kompe...niu atsidarau nauja tema...niu ir.... nerandu BROWSE... jopsikmat, atsiprasau
doh.gif  doh.gif kaip ikelt tas nuotraukas verysad.gif

Nuotrauku valdyt negali,kadangi forume esi naujoke,kaip surinksi 100 zinuciu -lygtais,tada ir atsiras Brows mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2005 12 30, 10:37)
Nuotrauku valdyt negali,kadangi forume esi naujoke,kaip surinksi  100 zinuciu -lygtais,tada ir atsiras Brows mirksiukas.gif

Jei negaliu is kompo kol kas det nuotraukyciu, ar atsidarius albuma kuriame nors is minetu puslapiu galesiu?
Atsakyti
Sveikutės,

Man reikia pasharinti nuotraukas iš klasiokų susitikimo, bet noriu pasharinti taip, kad kiti galėtų padaryti downloadus originalių nuotraukų, t.y. kad jos nebūtų sumažintos.
Photobucket.com nuotraukas sumažina iki kažkur 512Kb, kas yra daugiau negu dvigubai mažesnis dydis, nei originalių nuotraukų sad.gif
Kurias saitas tiktų?
Atsakyti
sveikos mamos.
nu aš turbūt visai durna - prisiregistravau photobuckete ir man ten neišeina įsikelt nuotraukų iš kompo - gal kokių nustatymų pačiame kompe trūksta? paspaudžiu ten kur naršyti, išsirenku nuotrauką, paspaudžiu submit.... ir tuom viskas baigiasi.
Atsakyti
Man irgi butu idomu, kur galima sukelti originalaus dydzio fotkes g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 01 14, 15:19)
sveikos mamos.
nu aš turbūt visai durna - prisiregistravau photobuckete ir man ten neišeina įsikelt nuotraukų iš kompo - gal kokių nustatymų pačiame kompe trūksta? paspaudžiu ten kur naršyti, išsirenku nuotrauką, paspaudžiu submit.... ir tuom viskas baigiasi.

Nu blink.gif , negi nieks nepapasakos?
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 02 02, 14:54)
Nu blink.gif , negi nieks nepapasakos?


Nzn, as darau viska pagal tavo aprasyma ir viskas gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedera @ 2006 02 02, 13:05)
Nzn, as darau viska pagal tavo aprasyma ir viskas gaunasi  g.gif

o tai ko man nesigauna kaži? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 01 02, 22:46)
Sveikutės,

Man reikia pasharinti nuotraukas iš klasiokų susitikimo, bet noriu pasharinti taip, kad kiti galėtų padaryti downloadus originalių nuotraukų, t.y. kad jos nebūtų sumažintos.
Photobucket.com nuotraukas sumažina iki kažkur 512Kb, kas yra daugiau negu dvigubai mažesnis dydis, nei originalių nuotraukų sad.gif
Kurias saitas tiktų?

Pabandyk šitą puslapiuką 4u.gif Pati sukėlinėjau 3Mb nuotraukas į jį mirksiukas.gif
Atsakyti