Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

http://www.webshots.com/

Cia labai lengva valdymas su maza programele kure reikia parsisiusti nereikia vaikshcioti po IE labai patogus naudojimas ir nuotraukos dydziai neribojami
Atsakyti
ash noriu paklausti, ar imanoma sukurti albuma inete, taip, kad kiti galetu ishsisaugoti nuotraukas ... kad man nereiketu siusti ... nes inetiniai varinatai ziauriai nukencia kokybes atzvilgiu, zmogus, paprasciausiai negales pasidaryti tu nuotrauku ...
Atsakyti
QUOTE(Kukutte @ 2005 08 24, 22:00)
ash noriu paklausti, ar imanoma sukurti albuma inete, taip, kad kiti galetu ishsisaugoti nuotraukas ... kad man nereiketu siusti ... nes inetiniai varinatai ziauriai nukencia kokybes atzvilgiu, zmogus, paprasciausiai negales pasidaryti tu nuotrauku ...

Seip betkuris normalesnis netinis foto albumas ta leidzia. galu gale ir webshots.com ta laidzia, ir fotki.com ir daugelis kitu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukas: 25 rugpjūčio 2005 - 19:43
QUOTE(svajukas @ 2005 07 06, 12:58)
www.fotki.com mano manymu geriausias foto albumas nete smile.gif
Ten tik va vien blogybe, kad free naudotojams yra uzdetas valdymo priemoniu limitas, bet seip tikrai super, o ypac tai kad gali uzrakinti albuma kad kiti jo neziuretu, tas reikalinga tarkim kai nori savo asmenines foto nete saugoti biggrin.gif
cia mano albumas fotkyje smile.gif


O kaip tą albumą užrakinti g.gif nerandu...
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 09 28, 15:12)
O kaip tą albumą užrakinti  g.gif  nerandu...

tiesiog yra toks dalykas, kai irasai pasvorda tada uzsirakina.
ji rasi: salia fotoalbumo prosiloginus yra edit properties, tada i laukeli access pasword irasai slaptazodi ir viskas, albumas uzrakintas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 09 28, 17:39)
tiesiog yra toks dalykas, kai irasai pasvorda tada uzsirakina.
ji rasi: salia fotoalbumo prosiloginus yra edit properties, tada i laukeli access pasword irasai slaptazodi ir viskas, albumas uzrakintas mirksiukas.gif


Dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 09 29, 08:37)

prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visom, noreciau kaip cia www.fotki.com susikurti savo albuma. Paaiskinkite man tokiai dundukiai blush2.gif Niu niekur nematau kur cia prisiregistruoti ax.gif 4u.gif 4u.gif Aciu
Atsakyti
Dekui labai dekoju visiems uz tokius naudingus patarimus 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Su fotki.com man irgi nelabai kas gavosi blush2.gif
ir va to lietuvisko foto.lt nuotraukos isties mazos o su kodaku tai liuks gavosi wub.gif -dziaugiuosi kad galima cia daug ka daryti ax.gif
manau geriau pabandyk ten-tikrai patiks 4u.gif
Atsakyti
ups MILDUKE - cia tiek visko daug -neparasiau kur blush2.gif http://www.kodakgall...com/Welcome.jsp
bet man labai patiko ir dar Webshot turetu but neblogas aplamai naudoju ji kompe kaip paveikslelius-ten buna kokybiskos nuotraukos tik irgi pakolkas neradau kaip pasinaudot tongue.gif
Atsakyti
va mamytes imat ir paspaudziat cia ir su fotkiu viskas bus ajsku mirksiukas.gif
Atsakyti