Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

rena sirdingai dekoju 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 10, 18:55)
todėl kad tai photobucket. jis nuolat streikuoja smile.gif

fotki bene geriausias variantas smile.gif dar imageshack, myphotoalbum rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkute @ 2005 01 18, 13:07)
Visų pirma kompe turimas nuotraukas susimažink iki 30kB arba dar mažiau. O mažinti reikia taip: atsidaryk nuotrauką per Paint programą. Ten atsidaryk "Vaizdas" (angl. 'View' atrodo), tada "Tempti/kreipti" ('Stretch...'). Atsidaro langeliai Horizontal ir Vertical. Abiejuose langeliuose reikia sumažinti procentus iki maždaug 40. Kai nuotrauka sumažės, pasitikrink, ar ji neviršija 30 kB. Jeigu viršija, dar šiek tiek sumažink procentus. Tai va. Kai susimažinsi visas nuotraukas, kurias nori įkelti į SM, eik į skyrelį "Štai kokie mes". Ten pasidaryk naują temą. Kai paspausi "Atsakyti", teksto lange parašyk nuotraukos komentarą, o toliau apačioje rasi langelį "Naršyti" ("Browse). Ten paspausk ir pasirink nuotrauką, kurią nori įkelti. Tada vėl "Atsakyti" ir nuotrauka jau įkelta. Kitai nuotraukai įkelti luktelėk keletą sekundžių ir vėl spausk "Atsakyti" ir t.t. Ir viskas. Pabandyk Jei pavyks, parašysiu, kaip padaryti, kad nuoroda į tavo nuotraukytes būtų rodoma visose tavo žinutėse (taip kaip mano). Jei kurioj nors vietoj neaišku, parašyk, bandysiu aiškiau.

O jei as neturiu surinkisi 100 zinuciu, man ikelti is kompiuterio nuotraukos neleis? Bandziau kelti per fotki, bet nepamazinau pries tai, tai mano nuotrauka uzeme turbut kelis puslapius, o istrint nemoku doh.gif Po tokiu bajeriu, is vis baisu jau ka nors daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2008 11 14, 15:42)
O jei as neturiu surinkisi 100 zinuciu, man ikelti is kompiuterio nuotraukos neleis? Bandziau kelti per fotki, bet nepamazinau pries tai, tai mano nuotrauka uzeme turbut kelis puslapius, o istrint nemoku doh.gif Po tokiu bajeriu, is vis baisu jau ka nors daryt verysad.gif

iš kompiuterio leidžia kelti ne visur, o tik tam tikruose skyreliuose. galit pabandyti imageshack, nustatymus padaryk tokius ir varneles pažymėkit taip
user posted image
po to puslapio apačioj paspauskit
user posted image
nukopijuokit nuorodą ir įdėkit per img mygtuką smile.gif
Atsakyti
Nemoku įsidėt nuotraukų į savo susikurtą photobucket albumą. Ilgesni laiką nenedėjau ir dabar jau pamiršau.Kur reikia spausti,kad leistu įkelt nuotraukų į jau esamą skyrelį? Gal kas padėtu????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krita: 22 lapkričio 2008 - 10:38
QUOTE(krita @ 2008 11 22, 11:38)
Nemoku įsidėt nuotraukų į savo susikurtą photobucket albumą. Ilgesni laiką nenedėjau ir dabar jau pamiršau.Kur reikia spausti,kad leistu įkelt nuotraukų į jau esamą skyrelį? Gal kas padėtu????


O,kol sulaukiau ats.,tai ir pati supratau. Ačiū jau supratau
Atsakyti
o sita bandet? "kaip sukurti PHOTOSTORY"
Atsakyti
QUOTE(kokosine_putyte @ 2008 11 25, 23:59)
...

O kodėl tavo kokosinė putytė ? blink.gif
Atsakyti
sveiki,
prasau padekit man nelabai protingai.sutvarkiau nuotraukyte per imageshack, turiu nuoroda "direct link to image" bet niekaip neiseina o gal kazka ne aip darau ir neina ikelti i zinute foto.atsiranda tik adresiukas.kaip cia ka daryt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vgtu vvn @ 2008 11 27, 02:08)
sveiki,
prasau padekit man nelabai protingai.sutvarkiau nuotraukyte per imageshack,  turiu nuoroda "direct link to image" bet niekaip neiseina o gal kazka ne aip darau ir neina ikelti i zinute foto.atsiranda tik adresiukas.kaip cia ka daryt?  blush2.gif

nekopijuok tos nuorodos tiesiai į žinutę, o spausk mygtuką IMG ir tada dėk savo nuorodą
Žr. vaizdelį:

user posted image
Atsakyti
Labas rytas-labai reikia patarimo-gal zinote kaip ikelti nuotraukytes padarytas (slideshow) kai nuotraukytes keiciasi viena po kitos blush2.gif Nes maciau,kad tokiu variantu buvo,o man neina,o tokia grazia minti turi ir isideda tik nuoroda g.gif Gal ten kodukai kokie turi buti ar remeliu negali buti g.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Papildyta:
verysad.gif isikelia tik pirma nuotraukyte is to montazelio ir viskas verysad.gif nuotraukytes nesikeicia verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuika27: 27 lapkričio 2008 - 09:35
Sveiki. Gal kuris žinote panašų puslapį į Radikal ? kad nuotraukos nereiktų dėti į fotoalbumą, o tik įsikelti iš kompo, ir patalpinti kur reikia?
Atsakyti