Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

galima ir paprastu paintu, bet visgi pats fotki to nepadarys, reikia įkelti jau padarytą smile.gif
Atsakyti
l'eau, jolaxus, ačiū už atsakymus, bandysiu mokytis daryti koliažus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Padariau ir as puslapiuka....
http://angelosilver.piczo.com/

kiek suprantu ten vietos daug... o gal neribojama....

cia ne visai nuotrauku galerija o kaip namu puslapis...

o nuotrauku galerija turiu

www. fotke.lt - ten visai nieko... bet man sio to daugiau reikejo

ir deka jusu mamytes turiu group.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip reikia www.fotki.com pasikeisti fona koki nori?
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2008 10 16, 19:19)
nesuprantu viska darau taip kaip rasot bet man ismeta visada labai didele foto,kodel taip yra?
Papildyta:

niekaip neiseina is fotki.com ikelt nuotaukos,viska darau taip kaip rasot,bet ikelia labai didele.ka netaip darau?
user posted image
Papildyta:
g.gif

ir man ismete nezmoniskai didele nuotrauka...ka daryti?? g.gif
Atsakyti
bandžiau pora variantų ax.gif
didelė foto gaunasi jei paspaudus "HotLink tis image" pasirenki ne tą nuorodą. gal; imi tiesiog "Direct link to the photo:"
Pas mane sudėtos ne per didelės foto, tai įkeliant visvien ne per didelė gaunasi
user posted image

tačiau renkantis antrąją nuorodą "BBCode thumbnail for forums:" gaunasi labai patogi nedidelė foto, o ją spustelėjus atsidaro pilno dydžio:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 30 spalio 2008 - 13:57
user posted image
aciu aciu aciu aciu... jolaxus... thumbup.gif drinks_cheers.gif clap.gif 4u.gif oro_buckis.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XjolanteX: 30 spalio 2008 - 14:27
Man photobucket.com sustreikavo doh.gif Nebeikeliu nuotrauku. Paspaudziu, kad ideti foto, ir niekas neivyksta...Kazin kodel? unsure.gif
Atsakyti
todėl kad tai photobucket. jis nuolat streikuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 10, 19:55)
todėl kad tai photobucket. jis nuolat streikuoja smile.gif

O kur butu galima susidet nuotraukas? Man reikia kazko panasaus i photobucket ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2008 11 11, 22:09)
O kur butu galima susidet nuotraukas? Man reikia kazko panasaus i photobucket ax.gif

peržiūrėk šios temos pirmąjį puslapį - rasi ne vieną rekomendaciją, beliks išsirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 10 28, 22:09)
Merginos, o kaip reikia www.fotki.com pasikeisti fona koki nori?

kaip pakeisti fona:
1.
fotki psl viruje prie pat "fotki" uzraso yra kazkoks kompasas nupiestas )nzn ar pas tave lietuviskai) parasyta "pereiti", paspaudus pasirenki "mano nustatymai"
2.
skaitai zemyn settings ir randi uzrasa "Appearance" Color Scheme pasirenki change
3.
atsidaro tokia foto su tavo albumais, pasirenki pick another scheme. tada tsidaro visos galimos

sekmes 4u.gif
Atsakyti