Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Nostalgija @ 2008 10 09, 11:26)
Nerandu tokios temos,kaip sumažint žinutę,na jei nori pakomentuot tik sakinį,o ne visa postą.Kiek bandau ir nieko nesigauna doh.gif .Būčiau dėkinga jei kas papasakotumėt kaip tai daryt 4u.gif

Labai paprasta mirksiukas.gif Prie to žmogaus, kurį nori komentuoti, žinutės paspaudi mygtuką +cituoti (taip gali daugiau paspausti, jei nori kelis komentuoti su citatom). Po to spaudi mygtuką puslapio apačioje +Atsakyti - tau atsivers naujas langas pranešimui rašyti, kuriame jau matysi tavo cituojamus pranešimus. Juose tiesiog paprasčiausiai ištrini tai, ko tau nereikia ir palieki tai, ką nori komentuoti. Taip pat ištrink nuotraukas (beje, jų negalima cituoti pagal forumo taisykles) - matysi, jos žymimos ilga skaičių ir raidžių eile, prasidedančia [URL] arba [img] ir besibaigiančia [URL/] arba [img/] - tai tuos visus skaičius ir ištrink.
Pvz. dabar aš ištryniau dalį tavo pranešimo ir nuotrauką. Svarbiausia, nepersistenk ir neištrink žodelių [quote=kažkieno vardas] ir [quote/] pabaigoje.
Visas reikalas atrodytų taip:
[guote=kažkieno vardas] kažkieno pranešimas [quote/]
Tavo pranešimas

Jei cituoji kelis:
[guote=kažkieno 1 vardas] kažkieno 1 pranešimas [quote/]
Tavo 1 pranešimas
[guote=kažkieno 2 vardas] kažkieno 2 pranešimas [quote/]
Tavo 2 pranešimas
[guote=kažkieno 3 vardas] kažkieno 3 pranešimas [quote/]
Tavo 3 pranešimas

Ir siunti. Viskas, sėkmės 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 10 13, 12:26)
Labai paprasta  mirksiukas.gif


Labai didelis dėkui 4u.gifAš taip ir bandydavau daryt,bet matyt nutrindavau galą,nes nesigaudavo apibraukta citata,o kažkokia makalynė.Atrodydavo kaip ir mano pačios parašyta.Labai,labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgija: 13 spalio 2008 - 18:22
Laba diena,

gal man kas galėtų padėti? Pradėjau dėti nuotraukas į www.photobucket.com, viskas įsikelia i viskas ok. Bet noriu suskirstyt jas į albumus. Kai atsistoju ant "add to new album", man viršuj išmeta: "Album name must be between 2 and 50 alphanumeric characters".
O apačioj rašo:
"Did you know?
You can create new albums within any album on Photobucket.
Use them like folders to organize your images and videos."

Ir vat aš nesuprantu, ko jis nori ax.gif Iš pradžių maniau, kad rašo, jog kad susurti albumą, reikia, kad jame būtų ne mažiau dviejų nuotraukų. Bet kaip man tas nuotraukas įdėt į albumą, kurio man neduoda sukurt doh.gif
Arba aš ne taip suprantu blush2.gif
Bet bandau ir taip ir anaip, nu neduoda sukurt naujo albumo doh.gif
Jeigu kas pagelbėtumėt, būčiau žiauriai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu g.gif keliu foto is fotki nukopinus nuoroda forumui,paspaudus antra nuoroda nusikopina mazyte nuotrauka,o ketvirta nuoroda labai didele foto.ka as ne taip darau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukasx @ 2008 09 03, 12:49)
Jau zinau, ka reikia daryti, bandau mazinti nuotrauka, gal si karta pavyks  ax.gif
user posted image

Ritukas ir man toks gigantas gavos.kaip tu sumazinai?padek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2004 06 01, 06:38)
Kaip įsikelti nuotraukėles per kodą IMG.
fotki.com

Prisiregistruoji, spaudi free signup:
user posted image

Suvedi savo duomenis:
user posted image

Dabar jau gali susikurti naują albumą, į kurį kelsi savo nutoraukas wink.gif
user posted image

title - albumo pavadinimas
Date taken - sukūrimo data
Description - albumo aprašymas
Name in URL - automatiškai įsirašo smile.gif
Access password - nebūtina, aš nedėjau. Nebent tuo albumu naudojatės keliese ir nenori, kad kitas pamatytų tas fotkes wink.gif

Spaudi Create album. Tada paspaudi ant susikurto albumo, į kurį jau gali kelti pasirinktas nuotraukas - add photos smile.gif
user posted image

Pasirenki, iš kur kelsi nuotraukėles. Priimamos šiais formatais: JPEG (.jpg, jpeg), PNG (.png), GIF (.gif).

Photo - keli per klaviša browse
Title - nuotraukos pavadinimas
Description - nuotraukos aprašymas

Pabaigoj pasirenki upload and return to Album (jei keli tik vieną nuotrauką) arba upload and add another Photo (jei dar kelsi į šį albumą kitas nuotraukas).

Dabar jau gali įeit į savo albumą su nuotraukomis. Paspaudi atskirai ant nuotraukos. Jei nori, kad rodytų ją
viešai, spaudi ant Share photo wink.gif
user posted image

***************************
foto.lt
Spaudi Registruotis
user posted image

Suvedi asmeninę informaciją, prisijungimo niką (Naudokite tik a-z, A-Z, 0-9 ir -_ simbolius, be tarpų. Vartotojo vardo pasikeisti negalėsite!), slaptažodį ir kt. Uždedi varnelę ant Susipažinau ir sutinku su šiomis sąlygomis ir Registruotis.

Dabar lauk el. paštu patvirtinimo laiškelio. Kitaip nebus aktyvuotas tavo prisijungimo nikas.
user posted image

...pratęsiu vėliau  rolleyes.gif

nesuprantu viska darau taip kaip rasot bet man ismeta visada labai didele foto,kodel taip yra?
Papildyta:
QUOTE(Ambrozija @ 2004 06 01, 06:38)
Kaip įsikelti nuotraukėles per kodą IMG.
fotki.com

Prisiregistruoji, spaudi free signup:
user posted image

Suvedi savo duomenis:
user posted image

Dabar jau gali susikurti naują albumą, į kurį kelsi savo nutoraukas wink.gif
user posted image

title - albumo pavadinimas
Date taken - sukūrimo data
Description - albumo aprašymas
Name in URL - automatiškai įsirašo smile.gif
Access password - nebūtina, aš nedėjau. Nebent tuo albumu naudojatės keliese ir nenori, kad kitas pamatytų tas fotkes wink.gif

Spaudi Create album. Tada paspaudi ant susikurto albumo, į kurį jau gali kelti pasirinktas nuotraukas - add photos smile.gif
user posted image

Pasirenki, iš kur kelsi nuotraukėles. Priimamos šiais formatais: JPEG (.jpg, jpeg), PNG (.png), GIF (.gif).

Photo - keli per klaviša browse
Title - nuotraukos pavadinimas
Description - nuotraukos aprašymas

Pabaigoj pasirenki upload and return to Album (jei keli tik vieną nuotrauką) arba upload and add another Photo (jei dar kelsi į šį albumą kitas nuotraukas).

Dabar jau gali įeit į savo albumą su nuotraukomis. Paspaudi atskirai ant nuotraukos. Jei nori, kad rodytų ją
viešai, spaudi ant Share photo wink.gif
user posted image

***************************
foto.lt
Spaudi Registruotis
user posted image

Suvedi asmeninę informaciją, prisijungimo niką (Naudokite tik a-z, A-Z, 0-9 ir -_ simbolius, be tarpų. Vartotojo vardo pasikeisti negalėsite!), slaptažodį ir kt. Uždedi varnelę ant Susipažinau ir sutinku su šiomis sąlygomis ir Registruotis.

Dabar lauk el. paštu patvirtinimo laiškelio. Kitaip nebus aktyvuotas tavo prisijungimo nikas.
user posted image

...pratęsiu vėliau  rolleyes.gif

niekaip neiseina is fotki.com ikelt nuotaukos,viska darau taip kaip rasot,bet ikelia labai didele.ka netaip darau?
user posted image
Papildyta:
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomed62 @ 2008 10 15, 14:25)
Laba diena,

gal man kas galėtų padėti? Pradėjau dėti nuotraukas į www.photobucket.com, viskas įsikelia i viskas ok. Bet noriu suskirstyt jas į albumus. Kai atsistoju ant "add to new album", man viršuj išmeta: "Album name must be between 2 and 50 alphanumeric characters".
O apačioj rašo:
"Did you know?
You can create new albums within any album on Photobucket.
Use them like folders to organize your images and videos."

Ir vat aš nesuprantu, ko jis nori ax.gif  Iš pradžių maniau, kad rašo, jog kad susurti albumą, reikia, kad jame būtų ne mažiau dviejų nuotraukų. Bet kaip man tas nuotraukas įdėt į albumą, kurio man neduoda sukurt doh.gif
Arba aš ne taip suprantu blush2.gif
Bet bandau ir taip ir anaip, nu neduoda sukurt naujo albumo doh.gif
Jeigu kas pagelbėtumėt, būčiau žiauriai dėkinga 4u.gif

albumo pavadinimas turi būti iš ne mažiau dviejų simbolių.
po to sako, kad kiekvienam albume galima prikurti albumų, kuriuos galima naudoti kaip folderius.

kai spaudžiat kurti iškart duoda įrašyt pavadinimą. taip ir padarykit.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 16, 19:05)
albumo pavadinimas turi būti iš ne mažiau dviejų simbolių.
po to sako, kad kiekvienam albume galima prikurti albumų, kuriuos galima naudoti kaip folderius.

kai spaudžiat kurti iškart duoda įrašyt pavadinimą. taip ir padarykit.


Tai as taip ir darau, t.y. parasau pavadinima naujo albumo, pvz. Palanga, o man jo nesukuria ir vel ismeta tas pacias frazes doh.gif
O nuotrauka galiu ideti tik i pirma puslapi, be jokiu albumu. Taip nepatogu man doh.gif
Atsakyti
Sakykit mergaites, o kaip Fotki.com, vietoj vienos sukelt pvz. 3 ar 2 nuotraukas, na nezinau kaip cia aiskiau paaiskinti...ne 3 atskirai, bet 3 i viena vieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merė Popins @ 2008 10 17, 12:10)
Sakykit mergaites, o kaip Fotki.com, vietoj vienos sukelt pvz. 3 ar 2 nuotraukas, na nezinau kaip cia aiskiau paaiskinti...ne 3 atskirai, bet 3 i viena vieta  g.gif

taii susikūrus albumą duoda pasirinkt kaip kelsit nuotraukas, po vieną ar kelias. susiinstaliuokit fotki desktop rolleyes.gif
Atsakyti
Na matyt ne taip aiskinu...
Va rodau kaip pvz vieno albumuko foto, noriu kad taip gautusi...
http://public.fotki....utekodel-1.html
Atsakyti
jei norit taip, koliažą turit padaryt prieš jį įkeliant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Merė Popins @ 2008 10 17, 14:53)
Na matyt ne taip aiskinu...
Va rodau kaip pvz vieno albumuko foto, noriu kad taip gautusi...
http://public.fotki....utekodel-1.html

ko gero yra ir kitų programų, tačiau panšius koliažus lengvai daro nuotraukų peržiūros programa Picasa (čia googlo programa, su gmail'u ją vis rekomenduoja susiinstaliuoti)
Atsakyti