Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(dvynka @ 2008 09 18, 22:11)
Dar sutrugdysiu.Isikeliau as nuotraukas i kepp4u.ru.Ka toliau daryt,kad jas galeciau naudot zinutese.I kazkokia programa isivest?O kaip? Is anksto dekui

klausyk, mieloji, taigi ten viskas parašyta, o tu nori iki galo supramtyto dalyko mirksiukas.gif ne veltui sakiau, rinkis tą variantą, kurią kalbą moki. Įkėlus nuotrauką duoda krūvą nuorodų kodų, tereikia išsirinkti tą, kurį nori. Tarkim man keep'e labiausiai patinka 3-oji nuoroda, ją nukopijavus į žinutę, ten atsiranda maža nuotraukytė, kurią spustelėjus išsididina. o kai įgausi daugiau įgūdžių čia, supermamoje, gal pabandysi ir kitas nuorodas panaudoti.
paskaityk, kas parašyta prie tų kodų ir žemiau, juk ten viskas paaiškinta nuo iki mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

bandau
Papildyta:
Man pavyko lotuliukas.gif

Ačiū už dėmesį thumbup.gif
Atsakyti
Ar čia dar yra kas gyvas? Gal galiu sužinoti, ar galima kelti nuotraukas iš Picasa programos kaip iš interneto?
Atsakyti
ne
Atsakyti
Bandau kelti nuotrauką

user posted image
Atsakyti
Bandau ir as user posted imageniu ir aciu mamytes uz gerus patarimus,viskas gaunasi user posted image
Atsakyti
Ir as bandau
user posted image
Valio, pavyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 08 spalio 2008 - 13:38
QUOTE(arkadija @ 2008 10 08, 14:37)
Ir as bandau
user posted image
Valio, pavyko.

Niu smagu,kad visom gaunasi Grazus lelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandau ir asuser posted image


clap.gif oi kaip ačiū.Nerandu tokios temos,kaip sumažint žinutę,na jei nori pakomentuot tik sakinį,o ne visa postą.Kiek bandau ir nieko nesigauna doh.gif .Būčiau dėkinga jei kas papasakotumėt kaip tai daryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgija: 09 spalio 2008 - 10:30
http://i079.radikal....ef0600d2187.jpg
Mokausi ir aš įkelti nuotraukytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Widka: 09 spalio 2008 - 13:03
My Webpage[quote=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Widka: 09 spalio 2008 - 13:29
Kaip gerai,kad yra kur pasimokyti 4u.gif
Atsakyti