Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

kaip FOTKI albume padaryti
is vieso i privatu(ka,kur spaust?)
aciu!
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2008 08 23, 13:11)
kaip FOTKI albume padaryti
is vieso i privatu(ka,kur spaust?)
aciu!

kai esi savo albumų sąraše prie kiekvieno albumo matosi toks kaip meniu, kur vienas iš punktų yra "edit properties" ten paspaudus atsidarys langas ir punkte "Access password:" suvedus slaptažodį tas albumas pataps prieinamas tik su slaptažodžiu.
ten pat galima susitvarkyti daugelio nuotraukų užkrovimą į albumą - punkte "Email/MMS address for uploading:" gali susikurti mailą, kuriuo siunčiant krūvą nuotraukų jos visos suguls į šį albumą. Ten duoda automatinį mailo adresą, kur pirmas žodis - tavo nikas, o antrą gali redaguoti kaip nori, galūnė vėl vienoda fotki.com
sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Netyčia ne čia parašiau, nežianu kaip ičtrint žinutę, tai nekreipkit į šį postą dėmesio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Surja: 23 rugpjūčio 2008 - 16:26

http://public.fotki.com/kozusokiene/


man pagaliau pavyko!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kozusokiene: 25 rugpjūčio 2008 - 11:09
padekit prasau,kaip is photobucket nuotrauka ikelti i foruma,niekaip nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute1988 @ 2008 08 26, 00:12)
padekit prasau,kaip is photobucket nuotrauka ikelti i foruma,niekaip nesuprantu blush2.gif

Nukopijok IMG koda ir ikelk i foruma.
Atsakyti
Uzsiregistravau banga.lt puslapyje, kad galeciau deti nuotraukas i foruma, bet nesuprantu kaip jas ikelti blush2.gif Gal kas galetumete man patarti blush2.gif
Atsakyti
perskaitykit pirmą temos žinutę mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei niekas nesupyks, tai as cia noreciau pabandyti ikelti nuotrauka i zinute is fotki.com, nes nesinori bet kuriam forume savo bandymus demonstruoti. Tai bandau, gal pavyks blush2.gif

"Roziu puokstele"
user posted image
Papildyta:
Oi, kas cia per gigantas gavosi man blink.gif Kazka as netaip padariau, kodel ji tokia didele gavosi, padekit doh.gif
Atsakyti
Jau zinau, ka reikia daryti, bandau mazinti nuotrauka, gal si karta pavyks ax.gif
user posted image
Atsakyti
o jus, man tundrai galit paaiskint, niekaip nesigauna, noriu pasiziuret nuoroda, o kaip?
http://picasaweb.goo...wwwwwww/kkkkkkk, nu cia kaip pvz.
kur ka suvest, jei tiesiai neatidaro, o per google neranda butent tos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armani: 04 rugsėjo 2008 - 21:42
kokią būtent nuorodą?
Atsakyti