Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 08 02, 16:21)
sutinku ir aš per ten keliu labai viskas greitai vyksta ir patogu svarbiause drinks_cheers.gif



As irgi keliu per radikala. Taip pat labai patogu kelt ir per www.keep4u.ru . Irgi labai paprasta, ir nereikia daryt jokiu albumu.
Atsakyti
Sveikos,
esu susikurusi fotki.com kelis albumus,kurie patalpinti public home bet uzdeti pasvordai. Ka reiskia albumu apacioje uzrasai : Hits today: 368 Visitors today: 4 ar kazkas uzeina paziureti foto? ?ka tai gali reiksti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PostScriptum_: 07 rugpjūčio 2008 - 18:16
visitors - žmonės, kurie apsilankė peržiūrėti nuotraukų
hits - kiek nuotraukų iš albumo buvo peržiūrėta
Atsakyti
turiu klausimeli - tikriausiai kazkur ir buvo rasyta apie tai, bet neradau blush2.gif

kaip padaryti, kad vietoj visos nuorodos i foto albuma ar internetine nuoroda zinuteje matytusi tiesiog mano sugalvotas pavadinimas? ta prasme, vietoj visos litanijos "http://www.foto......." matytusi, pvz., "grozybes", "cia" ar pan.? ax.gif o paspaudus ant jo pakliutum i ta puslapi?.. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaegle @ 2008 08 08, 11:03)
turiu klausimeli - tikriausiai kazkur ir buvo rasyta apie tai, bet neradau  blush2.gif

kaip padaryti, kad vietoj visos nuorodos i foto albuma ar internetine nuoroda zinuteje matytusi tiesiog mano sugalvotas pavadinimas? ta prasme, vietoj visos litanijos "http://www.foto......." matytusi, pvz., "grozybes", "cia" ar pan.?  ax.gif o paspaudus ant jo pakliutum i ta puslapi?.. aciu  4u.gif

kai rašai SM žinutę rinkis mygtuką http://, ten iš pradžių kopijuok norodą, spausk OK ir tada įrašyk tą savo pageidaujamą tekstą kurį spustelėjus atsidarys ta nuoroda, ir vėl spausk OK - va ir viskas
Atsakyti
jolaxus, aciu Tau 4u.gif eisiu bandysiu, ot nesusiprotejau doh.gif smile.gif
Atsakyti
Tiesą sakant neskaičiau visos temos, o norėčiau sužinoti kaip fotki.com iš vieno susikurto albumo nuotraukas perkelti į kitą savo albumą, ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 07, 20:25)
visitors - žmonės, kurie apsilankė peržiūrėti nuotraukų
hits - kiek nuotraukų iš albumo buvo peržiūrėta

bet kaip jie jas mato jei as esu uzdejusi slaptazodi? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(renata010 @ 2008 08 08, 22:24)
Tiesą sakant neskaičiau visos temos, o norėčiau sužinoti kaip fotki.com iš vieno susikurto albumo nuotraukas perkelti į kitą savo albumą, ačiū ax.gif

neįmanoma. reikia kelt iš naujo.
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 08 10, 02:08)
bet kaip jie jas mato jei as esu uzdejusi slaptazodi? g.gif  unsure.gif

šito tai nežinau.. g.gif
Atsakyti
Jauciuosi visiska tundra Gal galit issamiai paiskinti kaip is fotki.com ideti i skelbimu skyreli nuotrauka? Ne nuotraukos nuoroda, o kad is kart atvertus skelbima matytusi nuotraukele. is anksto didelis dekui
Mane irgi tas domina, ir kad nuotrauka būtų normalaus dydžio, o ne mažutė
QUOTE(beibis @ 2008 08 01, 19:32)


Tai man taip niekas ir neatsakė kaip iš fotki patalpinti normalaus dydžio foto, rodo kryžiuką ir F5 nepadeda.
Atsakyti
jei naudotumėtės paieška, seniai būtumėt radusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 15, 08:38)
jei naudotumėtės paieška, seniai būtumėt radusi rolleyes.gif


ot tai ačiū
Atsakyti