Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

labai ačiū insi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Taip paprasta, tik tiek , kad aš visai ne ten ieškojau blush2.gif
Atsakyti
sveikos,

reikia jusu pagalbos, gal zinote is kur galima atsisiusti juoku, prikolu, reklamu, kurie rodomi per windows media player? g.gif labai reikia, gal galit padet? rasykit i az... aciu labai wink.gif
Atsakyti
gal kartais kas nors žinote kaip sitame psl susidėti foto?
http://gallery.menalto.com/
Atsakyti
Merginos gal kuri galite pasakyti, kodel man i photobucket'a neleidzia ikelti nuotrauku. rodo, kad uploidina nuotraukas, taciau ju nesukelia g.gif
Atsakyti
Turiu susikūrus savo albumą fotki.com... Pradžioje, kai dar nemokėjau į temas įkelti nuotraukyčių, albume susidėjau didelės apimties nuotraukas...., o dabar, jas norin į kelti, būna be proto didelės doh.gif ... Ar įmanoma jas susimažinti pačiame fotki.com? g.gif Jei ne, tai gal jas galima susimažinti pačiame kompiuteryje? Gal yra kokia programa ar kas? g.gif Nejau reikės viską perfotografuoti doh.gif verysad.gif
Patarkit neišmanėlei wub.gif
Atsakyti
turiu albumą fotki.com. bet nemoku i ji ideti nuotrauku doh.gif Atsidariau albuma, ivedziau jo pavadinima, spaudziu add photos ir ismeta kazkokias programulkas, ka reikia toliau daryti?
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2008 07 13, 23:33)
turiu albumą fotki.com. bet nemoku i ji ideti nuotrauku doh.gif  Atsidariau albuma, ivedziau jo pavadinima, spaudziu add photos ir ismeta kazkokias programulkas, ka reikia toliau daryti?

tai ten pasirink per kur nori kelti ir ar po viena ar daugiau foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zino kodel fotki.com riboja albumo dydi?t.y. yra megabaitu limitas g.gif
Atsakyti
uzdejau pasvorda fotki.com ant folderio sukurto private, bet kazkodel jo manes neparaso g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 07 14, 18:16)
Gal kas zino kodel fotki.com riboja albumo dydi?t.y. yra megabaitu limitas g.gif

nu nesusiduriaudar g.gif kiek kėliau neribojo niekas man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 14, 22:54)
nu nesusiduriaudar g.gif kiek kėliau neribojo niekas man rolleyes.gif

o mano riba iki 60 megabaitu doh.gif
Atsakyti
Vakar perskaičiau visą šią temą, bet taip ir neapsisprendžiu kur kurti internetinį albumą (kursiu pirmą kartą). Gal kas patarsit, kuris puslapis optimaliai geriausias, patogiausias, nemokamas, daug megabaitų duoda ir į forumus nuotraukas iš ten galima dėti. Būtų gerai kad ir kokius rėmelius ar užrašus ant nuotraukų būtų galimybė užsidėti. Žodžiu - optimalus. Šiaip paskaičius, susidariau nuomonę kad ir fotki.com ir photobuketas turi trūkumų.
Žiūrėjau, patiko tas piczo.com, ar iš ten kas keliate čia nuotraukas? Gal kas turit kokią nuomonę apie lietuviškus ipix, ir picasaweb (lygtai kažkaip panašiai vadinasi).
Būsiu dėkinga už jūsų nuomonę. 4u.gif
Atsakyti