Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

Įdomiai čia tau gavosi, nežinau net kur problema. Pabandyk dar kartą, gal ką sumaišei.
Atsakyti
Bandau darau:)
Atsakyti
Labai labai dėkui tau, Vilkute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vilkute tu tikra shaunuole, labai aishkiai moki papasakoti, ypach kaip ikelti nuoroda. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkute @ 2005 01 18, 11:17)
Tu nori kelt iš kompiuterio, ar iš interneto? Iš interneto, tai ir aš nemoku, bet iš kompo tai galiu papasakot.


nuotraukyte is ineto ikelt dar lengviau
nusikopijuoji jos adresiuka (ipatybes), rasydama zinute auksciau susirandi IMG mygtuka ir i langeli iklijuoji nuotraukos adresiuka ,tu jau ji turi
ir paveisliukas bus gatavas , ta pati gali daryt su paveisliuku prie kurio dar nori prideti aprasyma is kurio puslapiuko inetinio, tik tada spaudi mygtuka http;// ten iklijuoji aprasymo adresiuka ir uzrasai ka nori
vat ir tiek

na aiskint as nemoku blush2.gif
Atsakyti
gal kas nors zino kokia programele naudotis norint nuotraukas pakoreguoti, prideti koki paveiksliuka, animacija ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2005 02 01, 01:14)
gal kas nors zino kokia programele naudotis norint nuotraukas pakoreguoti, prideti koki paveiksliuka, animacija ar pan.

Man patinka Paint Shop Pro8 (ja parsisiunchiau SM pagalba, skyrely Mamos Kompiuteris, apie nuotraukas tema). Visu galimybiu dar neishsiaishkinau, bet ja gali savo nuotrauka papuoshti dekoratyviais elementais, gali uzdet remeli, gali pasendint, gali uzpudruot nosi pvz., gali sumazint, gali padaryti komishka. Animaciju ten nemaciau. Programeles dydis 12 MB, bet duodama ji 60 dienu laikotarpiui po to reikia cracko. yu.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2005 02 01, 10:55)
Man patinka Paint Shop Pro8 (ja parsisiunchiau SM pagalba,  skyrely Mamos Kompiuteris, apie nuotraukas tema). Visu galimybiu dar neishsiaishkinau, bet ja gali savo nuotrauka papuoshti dekoratyviais elementais, gali uzdet remeli, gali pasendint, gali uzpudruot nosi pvz., gali sumazint, gali padaryti komishka. Animaciju ten nemaciau. Programeles dydis 12 MB, bet duodama ji 60 dienu laikotarpiui po to reikia cracko. yu.gif


as naudojuos Paint Shop Pro9 ,bet visuose yra yra piesinuku ju dar galima atsisiusti is ineto
Atsakyti
QUOTE(Auge X @ 2005 02 02, 11:03)
as naudojuos Paint Shop Pro9 ,bet visuose yra yra piesinuku ju dar galima atsisiusti is ineto

Eik tu sau. Ash tik maciau visokius papuoshimus (pvz. virvles, snaiges, burbuliukus, saldainius, neoninius kazkokius tashkelius) bet animaciju ne? Gal jos tik PSP9? O kaip jas parsisiust? Butu idomu suzinot, ish anksto dekoju. 4u.gif
Atsakyti
gal zinot is kur parsisiusti Paint Shop Pro9 ar 8 ?
Atsakyti
Zinot tai nezinau smile.gif , bet Vikshrelis duoda nuorodele ish puslapio, cia Mamos Kompiuteri, Apie Nuotraukas, atrodo 10 postas nuo virshaus
Cia Vikshrelis nurodo ish kur parsisiust Paint Shop Pro 8 unsure.gif Jei niekas gudriau neparashys, tai nueik i shi psl. ir zemiau rasi Vikshrelio poste, ash shios nuorodos pagalba parsisiunciau. Gal padejau? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutė*: 03 vasario 2005 - 23:35
man tai patinka nemokama www.angelfire.com ten laikau sudetas visas foto...
Atsakyti