Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

braske
Atsakyti
QUOTE(zaliuoju @ 2008 05 16, 15:15)
Man labai patiko https://www.photosho...ress/index.html.
thumbup.gif
Bet to, kad lengva valdyti visą savo albumą, dar galima nuotraukoms dayg visų efektų pritaikyti.

kažkas naujo, gal prie progos teks apsižvalgyt
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 05 10, 13:35)
buvau rasiusi kazkur jau temoje rolleyes.gif reikia nueiti i pereiti ten paciam virsuje,paskui mano  nustatymai paskui Appearance ir Change  ir ten jau bus pasirinkimas smile.gif


tai kad man nepasikeičia. tik juostelė atsirado pasirinktos sspalvos ir viskas g.gif
QUOTE(zinulė @ 2008 05 12, 17:51)
Įmanoma. pasižymi aplanko nuotraukas savo dokumentuose, kurias nori įdėti, tada spaudi šone publikuoti šį aplanką arba angliškai Windows XP publishing Wizard, pasirenki kur nori dėti, ir lauki,kol užkraus. Visada taip dedu, jeigu nuotraukų daug. Jeigu nėra tokios eilutės,tai gali įsidiegti iš to pačio Fotki FotkiXP 4u.gif


o geras thumbup.gif nežinojau.
suinnstaliavau ant destopo dar thumbup.gif
Atsakyti
help.gif
kaip paslėpti kai kuriuos albumus fotki.com ?
kad įlindę svetimi jų nematytų, tik aš g.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2008 06 20, 10:42)
help.gif
kaip paslėpti kai kuriuos albumus fotki.com ?
kad įlindę svetimi jų nematytų, tik aš  g.gif  help.gif

manau, kad jau susitvarkiau thumbup.gif
Atsakyti
pasvordus uždėkit smile.gif
Atsakyti
o filmuotos medziagos neleidžia įdėt i fotki.com doh.gif
ką daryt?
Atsakyti
reikia įkelt į google videos arba youtube, tada į fotki dėti nuorodą, nes pats fotki video netalpina rolleyes.gif
Atsakyti
dar tokia bėda
kodėl fotki.com užėjus ant mano avataro, vistiek rodo kai kuriuos albumus g.gif doh.gif
užvadinta va taip: New and updated albums
ir įdėti keli albumai, nors jie kaip ir užrakinti yra g.gif doh.gif

paaiškinkit prašau ka daryt g.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
gal kas susidurete.

fotki.com. po kiek aliko foto neberodo kai kuriems kiti(ems nariams.

pvz as esu iklesui sklebimui foto is ten, ir as pati matau, bet raso nares,kad jos nemato kai kuriu nuotruaku, nors kai kurias mato doh.gif
Atsakyti
turiu albumą fotki.com. Dabar kai keliu nuotraukas jos patalpinamos į galą, t.y. į antrą, ar trečią ar t.t. puslapius. Ar galima padaryti taip, kad naujausios nuotraukos būtų įkeliamos visada į pirma puslapį, o senos slinktų tolyn į trečią, ketvirtą ir t.t.
Atsakyti
atidarykit alnumą ir tada pakeiskit nustatymus į tokius
user posted image
user posted image
Atsakyti