Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Nanda @ 2008 03 14, 11:25)
Iskilo man problemyte su photobucket.com Anksciau keldavau is ten nuotraukas i foruma ir visos budavo normalaus dydzio.. o dabar nesuprantu ar as ten ka pridirbau, ar tinklapis durniuoja  nuotraukos isikelia i foruma, bet labai mazytes  Ka daryti, kad keltusi didesnes?  4u.gif

Tu turbūt pakeitei nuotraukų dydį. Virš tų juostelių, kur keli nuotraukas iš kompiuterio yra parašyta max image size: ir kokie nors skaičiukai. Tai jeigu parašyta 320x240 tai nuotraukos bus mažytės. O jeigu nori pakeisti, spaudi options, ir pažymi didesnį formatą. Tarkim 640x480. smile.gif Ir tada spaudi Save. Tikiuosi pagelbėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 03 16, 12:54)
Tu turbūt pakeitei nuotraukų dydį. Virš tų juostelių, kur keli nuotraukas iš kompiuterio yra parašyta max image size: ir kokie nors skaičiukai. Tai jeigu parašyta 320x240 tai nuotraukos bus mažytės. O jeigu nori pakeisti, spaudi options, ir pažymi didesnį formatą. Tarkim 640x480. smile.gif Ir tada spaudi Save. Tikiuosi pagelbėjau 4u.gif


user posted image

Ten aplamai parasyta buvo 1024x768 unsure.gif bet uzejau, pakeiciau i kita ir darau eksperimenta cia tada... ziuresiu kas gausis.. blush2.gif

user posted image

Idedu pakeitusi tenais ir issaugojusi (visada po to virsuje ir rodo toki dydi, koki nurodziau, taciau nuotraukos SM vistiek dedasi vienodo dydzio) doh.gif
Papildyta:
beje, kad ir koki dydi pakeisciau... uzejus ant bet kurios nuotraukos ir paspaudus Properties vistiek raso, kad dydis yra 160x120 cray.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanda: 16 kovo 2008 - 19:25
QUOTE(Nanda @ 2008 03 16, 19:29)
Ten aplamai parasyta buvo 1024x768  unsure.gif  bet uzejau, pakeiciau i kita ir darau eksperimenta cia tada... ziuresiu kas gausis..  blush2.gif

Kaip keista. g.gif O tu jų nemažini prieš keldama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 03 17, 16:06)
Kaip keista. g.gif O tu jų nemažini prieš keldama? g.gif



Nemazinu... Anksciau viskas gerai buvo ir visiskai nieko nedariau, o nuotraukos visos visos dabar mazesnes..uzejus ant properties matau, kad dydis 120x160... Galiu options pakeisti koki tik noriu, vistiek man rodo, kad toks dydis mazas ir ikelia toki i SM. doh.gif
Atsakyti
o gal kuri esate susikurusi picasa Web Albums ?
Atsakyti
QUOTE(Sutė @ 2008 03 20, 09:41)
o gal kuri esate susikurusi picasa Web Albums ?

o kur jie tokie yra? rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
pavyko thumbup.gif
Atsakyti
nu yra toks adresas kur galima susikurti internetini viešajį albumiuką , adreso tiklsliai nežinau , bet girdėjau , kad neblogas puslapiukas
Atsakyti
QUOTE(Sutė @ 2008 03 20, 13:06)
nu yra toks adresas kur galima susikurti internetini viešajį albumiuką , adreso tiklsliai nežinau , bet girdėjau , kad neblogas  puslapiukas

mhm aisku rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, esu išbandžiusi aš internetinius fotoalbumus blush2.gif
pirmasis buvo www.fotki.com - bet kad ten kaip ir nieko gero man, iš fotkio neina į forumą nuotrauką po viena, kaip paveiksliuką įkelti, tad ėmiau ieškoti kitur.. Tuo pačiu, fotkyje kad nematau daugiau jokių pliusų, apart tik kad susidėti ten nuotraukas, tai ir laikau ten sudėtas savo šunų nuotraukas biggrin.gif
Antras bandymas - www.photobucket.com Galiu pasakyti kad man patinka, vien todėl, kad iš jo lengva nuotraukas įkelti į forumą, lengva ir paprasta nuotraukas susimažinti iki reikiamo dydžio thumbup.gif esu patenkinta clap_1.gif
Trečiasis mano albumas yra www.eurokosfoto.lt ten man irgi labai patogu kaupti nuotraukas, jas vistiek siunčiu į eurokos fotolaboratoriją padaryti - nenusivyliau dar nei karto thumbup.gif Nuotraukos kokybiškos, o ir savo nuotraukas kompiuteryje ten eurokosfoto saugant jos yra ne viešos, ir man tai patinka smile.gif
toliau išbandžiau www.imagesack.com, ir dar vieną kažkokį, kaip supratau italų nuotraukų tinklalapį -tai ten arba aš nesusipratėlė kažkame ten buvau, arba iš tikro ten marmalynė kokia, nusivyliau.. O ir tų turimų trijų albumų man jau per akis lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2008 03 25, 09:42)
sveikos, esu išbandžiusi aš internetinius fotoalbumus blush2.gif
pirmasis buvo www.fotki.com - bet kad ten kaip ir nieko gero man, iš fotkio neina į forumą nuotrauką po viena, kaip paveiksliuką įkelti, tad ėmiau ieškoti kitur.. Tuo pačiu, fotkyje kad nematau daugiau jokių pliusų, apart tik kad susidėti ten nuotraukas, tai ir laikau ten sudėtas savo šunų nuotraukas  biggrin.gif
Antras bandymas - www.photobucket.com Galiu pasakyti kad man patinka, vien todėl, kad iš jo lengva nuotraukas įkelti į forumą, lengva ir paprasta nuotraukas susimažinti iki reikiamo dydžio thumbup.gif  esu patenkinta  clap_1.gif
Trečiasis mano albumas yra www.eurokosfoto.lt ten man irgi labai patogu kaupti nuotraukas, jas vistiek siunčiu į eurokos fotolaboratoriją padaryti - nenusivyliau dar nei karto thumbup.gif Nuotraukos kokybiškos, o ir savo nuotraukas kompiuteryje ten eurokosfoto saugant jos yra ne viešos, ir man tai patinka  smile.gif
toliau išbandžiau www.imagesack.com, ir dar vieną kažkokį, kaip supratau italų nuotraukų tinklalapį -tai ten arba aš nesusipratėlė kažkame ten buvau, arba iš tikro ten marmalynė kokia, nusivyliau.. O ir tų turimų trijų albumų man jau per akis  lotuliukas.gif  thumbup.gif

jo eurokos neblogas patinka ir man tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 03 16, 20:29)
user posted image

  Ten aplamai parasyta buvo 1024x768  unsure.gif  bet uzejau, pakeiciau i kita ir darau eksperimenta cia tada... ziuresiu kas gausis..  blush2.gif

user posted image

Idedu pakeitusi tenais ir issaugojusi (visada po to virsuje ir rodo toki dydi, koki nurodziau, taciau nuotraukos SM vistiek dedasi vienodo dydzio)  doh.gif
Papildyta:
beje, kad ir koki dydi pakeisciau... uzejus ant bet kurios nuotraukos ir paspaudus Properties vistiek raso, kad dydis yra 160x120  cray.gif  blush2.gif

Ir man ta pati problema, ką bedaryčiau visvien foto mažos verysad.gif
Atsakyti