Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 10, 23:55)
Mažinamos nuotraukos savam kompe su nuotraukų redagavimo programa.

bet as visada sumazindavau paciame photobuckete,kai ikeldavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 03 10, 19:55)
merginos,nebegaliu susimazint nuotrauku photobuckete blush2.gif
ka daryti?... padekit 4u.gif  4u.gif


O kaip tu jas su photobucketu mazindavai, nes pirma karta girdziu, gal man pavyks? rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip surenki 100 zinuciu kur galima nuotraukas patalpint, kad nereiketu ju talpinti internetineme puslapyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamke: 11 kovo 2008 - 18:55
tai kad automatiškai įkėlus į fotobucketą dideles, jos ten susimažina, ir į forumą tiesiai galima dėti ... na arba jei dar mažesnių reikia tai prieš keliant yra options, ir pasirinkt ne 1024x768 o mažesnį dydį ar ir to tau neleidžia?
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 11, 15:54)
O kaip tu jas su photobucketu mazindavai, nes pirma karta girdziu, gal man pavyks?  rolleyes.gif

ikeldavau i paspausdavau edit,paskui resize ir sumazindavo 4u.gif dabar jau nebe schmoll.gif

QUOTE(grange @ 2008 03 11, 22:28)
tai kad automatiškai įkėlus į fotobucketą dideles, jos ten susimažina, ir į forumą tiesiai galima dėti ... na arba jei dar mažesnių reikia tai prieš keliant yra options, ir pasirinkt ne 1024x768 o mažesnį dydį ar ir to tau neleidžia?

nu nesumazina jau,ir forume ziauriai langa istampo unsure.gif
o pries keliant nesu bandzius g.gif reikes pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 03 11, 19:28)
tai kad automatiškai įkėlus į fotobucketą dideles, jos ten susimažina, ir į forumą tiesiai galima dėti ... na arba jei dar mažesnių reikia tai prieš keliant yra options, ir pasirinkt ne 1024x768 o mažesnį dydį ar ir to tau neleidžia?



drinks_cheers.gif , vien i photobuceta ikelus jos sumazeja, man pakanka ir tokio "mazumo". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamke @ 2008 03 11, 18:54)
o kaip surenki 100 zinuciu kur galima nuotraukas patalpint, kad nereiketu ju talpinti internetineme puslapyje?

Tai galit sužinot skyrelyje Dažniausiai užduodami klausimai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 12, 08:24)
drinks_cheers.gif , vien i photobuceta ikelus jos sumazeja, man pakanka ir tokio "mazumo".  smile.gif

verysad.gif o man nesusimažina, gal reikia kažką nustatyti? Nebesuprantu kaip padaryti mažesnes nuotraukas, nes photobucetas nebeturi tos funkcijos unsure.gif blush2.gif o gal aš labai žiopla blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 12 kovo 2008 - 19:31
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 11, 16:54)
O kaip tu jas su photobucketu mazindavai, nes pirma karta girdziu, gal man pavyks?  rolleyes.gif


Eina sumazinti! Spaudi rodyklele prie edit image ir ten issirenki resize. Tada lauki kol ikelia fto mirksiukas.gif o kai ikelia virsui issirenki preset sizes rodyklele ir renkiesi norima dydi. smile.gif Tada save ir save copy 4u.gif Tikiuosi gavosi jums pagal mano paaiskinimus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kooala @ 2008 03 12, 19:35)
Eina sumazinti! Spaudi  rodyklele prie  edit image ir ten issirenki resize. Tada lauki kol ikelia fto mirksiukas.gif  o kai ikelia virsui issirenki preset sizes rodyklele ir renkiesi norima dydi. smile.gif Tada save ir save copy 4u.gif  Tikiuosi gavosi jums pagal mano paaiskinimus? 4u.gif

clap.gif ačiū, pasirodo man reikėjo tik luktert kol notrauką perkels, kai mėginau...

Didelis ačiū, einu mažinti nuotraukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 03 12, 20:45)
clap.gif ačiū, pasirodo man reikėjo tik luktert kol notrauką perkels, kai mėginau...

Didelis ačiū, einu mažinti nuotraukų biggrin.gif


Nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Iskilo man problemyte su photobucket.com Anksciau keldavau is ten nuotraukas i foruma ir visos budavo normalaus dydzio.. o dabar nesuprantu ar as ten ka pridirbau, ar tinklapis durniuoja nuotraukos isikelia i foruma, bet labai mazytes Ka daryti, kad keltusi didesnes? 4u.gif
Atsakyti