Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

bandymas buvo ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreli: 18 vasario 2008 - 22:15
QUOTE(Ambrozija @ 2004 06 01, 17:39)
photobucket.com/

Spaudi Join now
user posted image

Pasirenki niką (username) ir slaptažodį (password). SPaudi apačioj Next Step.
user posted image

Užpildai savo duomenis ir spaudi Done. Iškart perkelia tave į tavo susikūrtą account'ą.
user posted image

Susikūri albumą Create a new sub album ir, paspaudus ant jo, įkeli nuotraukėles: iš savo kompiuterio ar kitos svetainės.
user posted image
Per browse keli iš savo kompiuterio.
Add more images - jei nori kelti daugiau nei 1 nuotraukėlę
web url - kėlimas iš kitos svetainės, įvedant to paveikslėlio internetinį adresą
Jei nori tam tikrą albumą parodyti kitam, nedarant albumo viešu, viršuje dešinėje spausk ant account options. Pasirink ir paspausk edit my album settings. Įvedi Friend's Password ir, pasinaudojus šiuo prisijungimo slaptažodžiu, albumą matys tik slaptažodį žinantis.
Pastaba. prisijungęs per Friend's Password, nieko negalės keisti/trinti, tik žiūrėti nuotraukas wink.gif


Kaip greit nukopijuot paveikslėlio adresą iš photobucket?

Prisijunk prie photobucket ir spausk viršuj dešinėj ant account options, uždėk varnelę ant eilutės display IMG:

user posted image

Tokiu atveju, įėjus į savo albumą, po kiekvienu paveikslėliu atsiras to paveikslėlio adresas su jau parašytu kodu IMG. SM forume iškart galėsi įkelti nukopijuotą visą kodą., tereikia tik paspaust ant tos eilutės ir kodas automatiškai nusikopijuos.

user posted image


Man iskilo kl.del nukopijavimo i supermama is photobucked-anksciau nusikopindavo labai didelis-kaip ir reikia-paveikslelis,siandien bandau-nusikopina ti laabai maziukas-patarkit,ka daryt
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 02 17, 21:39)
blush2.gif o as niekaip negaliu ikelti foto nesigauna man g.gif
Papildyta:

ir man nesigauna blush2.gif  g.gif

kai prisijunget einate i MY SITE.po to virsuje yra parasyta TOOLS prieinate bet nespaudzete tik pridedate savo rodyklele peles:)tada ismeta daugiau uzrasu ir ten yra PICTURES paspaudzete.kai paspaudzete ismeta lentele : ir ten reike uzteti ta apvalu ant CLASSIC UPLOAD ir spauskite OK.tada jau ismeta kur idesite foto nuotraukas.vienu metu galima deti 5foto.kai sudedate paspauskite UPLOAD.ir visos foto bus jau ikeltos.jai nesigavo parasykite kurioje vietoje g.gif
Atsakyti
Gal man kas gali padėti? Aš užpildžiau savąjį www.photobucket.com albumą. Norėčiau aš jį visą persirašyti į diskus. Ar įmanoma taip padaryti? Ir ar galima kaip nors persikopijuoti ištisais katalogais iš ten, o ne po vieną paveiksliuką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braaskytea @ 2008 02 20, 13:26)
kai prisijunget einate i MY SITE.po to virsuje yra parasyta TOOLS prieinate bet nespaudzete tik pridedate savo rodyklele peles:)tada ismeta daugiau uzrasu ir ten yra PICTURES paspaudzete.kai paspaudzete ismeta lentele : ir ten reike uzteti ta apvalu ant CLASSIC UPLOAD ir spauskite OK.tada jau ismeta kur idesite foto nuotraukas.vienu metu galima deti 5foto.kai sudedate paspauskite UPLOAD.ir visos foto bus jau ikeltos.jai nesigavo parasykite kurioje vietoje g.gif

NUOTRAUKAS JAU ISEJO thumbup.gif BET BUK GERUTE PAAISKINK KAIP FONA PASIDARYTI?KAIP IKELTI PAVEIKSLIUKUS BLIZGANCIUS? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 25, 02:09)
NUOTRAUKAS JAU ISEJO thumbup.gif BET BUK GERUTE PAAISKINK KAIP FONA PASIDARYTI?KAIP IKELTI PAVEIKSLIUKUS BLIZGANCIUS? doh.gif

Tuos blizgancius paveiksliukus dedi taip pat kaip foto savo.smile.gifo fonas reike daryti taip:MY SITE ,TOOLS ir ten yra BACKGROUND ir issirenki koki nori smile.gif jai dar kas neiseina rasyk:)
Atsakyti
QUOTE(braaskytea @ 2008 02 25, 09:33)
Tuos blizgancius paveiksliukus dedi taip pat kaip foto savo.smile.gifo fonas reike daryti taip:MY SITE ,TOOLS ir ten yra BACKGROUND ir issirenki koki nori smile.gif jai dar kas neiseina rasyk:)

nium su tavo pagalba daug aiskeja viskas drinks_cheers.gif sakyk o savo muzika galima ikelt ar tik ten kur yra?
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2008 02 21, 15:39)
Gal man kas gali padėti? Aš užpildžiau savąjį www.photobucket.com albumą. Norėčiau aš jį visą persirašyti į diskus. Ar įmanoma taip padaryti? Ir ar galima kaip nors persikopijuoti ištisais katalogais iš ten, o ne po vieną paveiksliuką? g.gif

Tikrai niekas nežino..? verysad.gif Help! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 25, 14:18)
nium su tavo pagalba daug aiskeja viskas drinks_cheers.gif sakyk o savo muzika galima ikelt ar tik ten kur yra?

Galima per imeem.com smile.gif
Atsakyti
o jis kur yra tam puslapiuke ar kur? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 28, 00:09)
o jis kur yra tam puslapiuke ar kur? g.gif  smile.gif

ne ir reike ieitit atskirame puslapyje smile.gif
Atsakyti
buvau ijejus nelabai ten suprantu g.gif vienu zodziu paaiskinsi skaipu kai susirasysime mirksiukas.gif
Atsakyti