Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

laba, ir man tas pats klausymelis kyla ir as niekur nerandu kur susikurit nauja albuma padekit kas zino sita reikaliuka matau ne man vieni tai rupi smile.gif
Atsakyti
Man nepavyksta i albuma ikelti nuotrauku. paspaudziu add photo ir man ismeta kaskokias nuoruodas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(orta22 @ 2007 11 22, 22:09)
Man nepavyksta i albuma ikelti nuotrauku. paspaudziu add photo ir man ismeta kaskokias nuoruodas. g.gif


Dėl foto įkėlimo: pasirendi add photo, paskui One phfoto at a time ir ten browse ir iš savo kompo įsikeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neli: 23 lapkričio 2007 - 13:53
QUOTE(neli @ 2007 11 23, 15:52)
Dėl foto įkėlimo: pasirendi add photo, paskui One phfoto at a time ir ten browse ir iš savo kompo įsikeli.

labai aciu labaiiiiiiiiiiiiiiii
Atsakyti
man niekaip neiseina ikelt nuotrauku is foto albumo, sukurto kodakgallery.com, taip, kad ir kiti matytu kai ikeliu as matau, bet man pranesa, kad nuotraukos nesimato. As net nezinau, ka reiskia nesimato- blogai ikelta ar isvis neikelta, nes as kuo puikiausiai jas matau. Atrodo darau viska pagal instrukcijas, ikelimo procesas vyksta sklandziai, bet ...

Ambrozija uzsimine apie padaryma ji viesu- ka tai reiskia? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2007 11 27, 15:56)
man niekaip neiseina ikelt nuotrauku is foto albumo, sukurto kodakgallery.com, taip, kad ir kiti matytu  kai ikeliu as matau, bet man pranesa, kad nuotraukos nesimato. As net nezinau, ka reiskia nesimato- blogai ikelta ar isvis neikelta, nes as kuo puikiausiai jas matau. Atrodo darau viska pagal instrukcijas, ikelimo procesas vyksta sklandziai, bet ...

Ambrozija uzsimine apie padaryma ji viesu- ka tai reiskia?  doh.gif


Šituo puslapiu (kodakgallery.com) nesinaudoju internete, bet turėtų būti kažkas panašau į Share photo, tada matys ir kiti.
Papildyta:

Kadangi niekas man neatsakė, teko pačiai ieškotis, kaip www.fotki.com sukurti papildomai naują albumą. Pasirodo labai paprasta. Parašysiu ir čia, gal kam pravers. Tiesiog dešinėje pusėje, kai paspaudi nuorodą: nuotraukų albumai, apačioje atsiranda užrašai, pats viršutinis yra: Create New Album, va ant jo paspaust reikia ir susikurti naują albumą. Kažkaip aš to ušrašo pirma niekaip nemačiau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neli: 28 lapkričio 2007 - 14:42

Kadangi niekas man neatsakė, teko pačiai ieškotis, kaip www.fotki.com sukurti papildomai naują albumą. Pasirodo labai paprasta. Parašysiu ir čia, gal kam pravers. Tiesiog dešinėje pusėje, kai paspaudi nuorodą: nuotraukų albumai, apačioje atsiranda užrašai, pats viršutinis yra: Create New Album, va ant jo paspaust reikia ir susikurti naują albumą. Kažkaip aš to ušrašo pirma niekaip nemačiau. blush2.gif
[/quote]
labai aciu uz informacija ir as labai to norejau ir ieskojau.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2004 06 01, 16:39)
Jei nori tam tikrą albumą parodyti kitam, nedarant albumo viešu, viršuje dešinėje spausk ant account options. Pasirink ir paspausk edit my album settings. Įvedi Friend's Password ir, pasinaudojus šiuo prisijungimo slaptažodžiu, albumą matys tik slaptažodį žinantis.
Pastaba. prisijungęs per Friend's Password, nieko negalės keisti/trinti, tik žiūrėti nuotraukas wink.gif[/color]

O ar įmanoma padaryti tik vieną albumo folderį viešą? Matomą visiems?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 29 gruodžio 2007 - 19:13
[quote=raganaite2005,2007 12 06, 14:24]
Kadangi niekas man neatsakė, teko pačiai ieškotis, kaip www.fotki.com sukurti papildomai naują albumą. Pasirodo labai paprasta. Parašysiu ir čia, gal kam pravers. Tiesiog dešinėje pusėje, kai paspaudi nuorodą: nuotraukų albumai, apačioje atsiranda užrašai, pats viršutinis yra: Create New Album, va ant jo paspaust reikia ir susikurti naują albumą. Kažkaip aš to ušrašo pirma niekaip nemačiau. blush2.gif
[/quote]
labai aciu uz informacija ir as labai to norejau ir ieskojau.
[/quote]
O as norejau paklausti,gal zinote,kaip susimazinti nuotrauka skelbime. As keliu is fotki,tai rodo laaabai dideles,net i puslapi netelpa.Aciu schmoll.gif
Atsakyti
[quote=nmante,2008 01 06, 10:06]
labai aciu uz informacija ir as labai to norejau ir ieskojau.
[/quote]
O as norejau paklausti,gal zinote,kaip susimazinti nuotrauka skelbime. As keliu is fotki,tai rodo laaabai dideles,net i puslapi netelpa.Aciu schmoll.gif
[/quote]
vis dar labai laukiu atsakymo apie nuotraukeliu pamazinima padekit biggrin.gif
Atsakyti
aš girdėjau kad www.fotki.com mokamas tiesa? tipo tik 14d. veikia o paskui moket reikia AR TAIP? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2008 01 06, 16:40)

vis dar labai laukiu atsakymo apie nuotraukeliu pamazinima padekit biggrin.gif

Va čia - įkelsi nuotrauką, parinksi dydį ir gausi nuorodą, kurią įdėsi kur reikia.
Atsakyti