Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

gal jau dabar pavyks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamytedk @ 2007 09 29, 06:31)
AS TURIU SUSIKURUS FOTO ALBUMUS FOTKI.COM thumbup.gif


paaiskinkit kas nors, kaip fotki.com uzdeti juoda, melyna ar kitoki fona, nei tas koks buna susikurus albuma g.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai ar galit kas patarti, padeti? mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2007 10 10, 15:06)
paaiskinkit kas nors, kaip fotki.com uzdeti juoda, melyna ar kitoki fona, nei tas koks buna susikurus albuma g.gif  blush2.gif

Nukeliauji į nustatymus (Settings) ir pus punktas Appearance . Spausk Change
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolė @ 2007 10 18, 23:45)
Nukeliauji į nustatymus (Settings) ir pus punktas Appearance . Spausk Change
4u.gif



labai aciu, pavyko thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Jeigu kuri naudojates fotopic.net fotoalbumu gal galetumet aprasyt kaip ten viska graziai apiforminti, na kad iseitu grazi galerija? Noriu ikelti savo darbu nuotraukas. Ten suprantu galima ir adresa koki nori pritaikyti, ir siaip fonus keisti dar kazka, bet nelabai suprantu kaip tiksliai naudotis, ir kaip paskui atidaryti ta albuma na kaip pabaigi forminti, kad kiti ji irgi matytu nes kol kas raso kad puslapis ruosiamas ar kazkas tokio...nes esu jau prisiregistravus ten.

Padekit pleease... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijja @ 2007 10 21, 18:54)
Sveikos! Jeigu kuri naudojates fotopic.net fotoalbumu gal galetumet aprasyt kaip ten viska graziai apiforminti, na kad iseitu grazi galerija? Noriu ikelti savo darbu nuotraukas. Ten suprantu galima ir adresa koki nori pritaikyti, ir siaip fonus keisti dar kazka, bet nelabai suprantu kaip tiksliai naudotis, ir kaip paskui atidaryti ta albuma na kaip pabaigi forminti, kad kiti ji irgi matytu nes kol kas raso kad puslapis ruosiamas ar kazkas tokio...nes esu jau prisiregistravus ten.

Padekit pleease... ax.gif


Atsiliepkite mamytesss!!!!
ohmy.gif
Atsakyti
My Webpage
Atsakyti
Ir aš susikūriau albumą tai pamėginsiu foto įkelt 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Pagaliau isejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiosyte: 31 spalio 2007 - 11:32

[color=darkviolet]Prisijunk prie photobucket ir spausk viršuj dešinėj ant account options, uždėk varnelę ant eilutės display IMG:

user posted image

sveiki, kažkodėl nerandu kur account options uždėti varnelė ant IMG
Atsakyti
Matyt aš kažko nemoku. Prisiregistrinau fotki.com, susikuriau albuma, i ji idejau nuotraukas, paskui kita diena atsidariau albuma, ten kur Nuotrauku albumai, yra Public home ir Private home, tai užėjus ant Private home dave susikurti albuma, bet kaip dar papildomai susikurti kita albuma nauju pavadinimu Private ar Public home, šito aš nežinau. Ten niekur nėra nuorodos: add new album ar pan, tik jau turimuose albumuose gali redaguoti nuotraukas. Padėkit, kaip susikurti papildomai kitą naują albumą. Dėkui. blush2.gif
Atsakyti