Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(cudo @ 2007 08 27, 21:22)
g.gif tai kad ir is cia nekele foto i zinutes.Nesuprantu jou neko.Jou bandou du foto albomu Fotki.com ir Photofile.ru,o skelbime foto nerodo  doh.gif  g.gif

QUOTE(laurinute @ 2007 09 02, 13:59)
As viska padariau kaip jus paaiskinote tik noriu paklausti kam man jas ikelti cia i foruma kad kitos mamytes matytu g.gif nelbai gaunasi doh.gif


rašykit žinutėje
CODE
[img]Kelias_iki_paveiksliuko[/img]

Kelias iki paveiksliuko tai Ambrozijos screenshote paskutinis punktas (ten, kur pamėlynintas tekstas).

QUOTE(zmonelyte @ 2007 08 29, 09:00)
Sveiki, gal kas nors galit padeti! Kaip sumazint nuotraukos failo dydi? Zinau, kad kazkaip tikrai galima, bet nezinau kaip. Aciu.

Su Photoshopu aš mažinu. Mažini patį paveiksliuką ir mažėja jo dydis. Beja, *.png failas užima daugiau nei *.jpg smile.gif


QUOTE(Mona187 @ 2007 09 03, 01:09)
Į forumą nuotraukas įkelti jau moku thumbup.gif bet kaip savo informacijoje albumuose įkelt nuotrauką nežinau. Niekas man ten nesigauna verysad.gif

Į kokį albumą neišeina įkelti foto? Į SuperMamos galeriją?
Atsakyti
Turiu nemazai nuotrauku Yahoo, bet kadangi keiciasi ju tvarka, reikia kazkur perkelti turimas nuotraukas. Variantu daug, juos zinau, bet... Pries kuri laika (gal pries 3 men, nepamenu visai, bet siemet) berods Naujojoj komunikacijoj buvo straipsnis apie nemokama nuotrauku saugojima internete, su isvardintais variantais (iskaitant photobucket ir fotki ir tt) bei - kas svarbiausia - su visais ju privalumais ir trukumais. To zurnalo niekaip nerandu, gal kas padetu ir bent santrumpa pasidalintu?
Manau, kad tokia info praverstu daugeliui.
Radusiam /ai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pats klausia, pats atsako lotuliukas.gif
Tai va, negalintiems apsispresti del nuotrauku 2006 paskutiniam Naujosios komunikacijos numeryje apzvelgti kelios nuotrauku talpinimo svetaines su visais pliusais ir minusais. Yra Yahoo (nebeveiks nuo 2007 rugsejo 20d.), Picassa, Flickr (priklausanti yahoo), ir fotki. Tai jei kam reikia - paskaitykit.
2005 metu lyginimai (gan seni duomenys wink.gif )
http://reviews.cnet....-1.html?tag=txt

megejams ir profesionalams (irgi 2005 duomenys):
http://reviews.cnet....-1.html?tag=txt

naujesni palyginimai (2006 rugsejis):
http://www.readwrite...ing_faceoff.php
Beje, naudingos informacijos galite rasti ir sio straipsnelio komentaruose.
Atsakyti
O kaip is fotki.com idet nuoroda,kad atidrytu nuotraukas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 18 rugsėjo 2007 - 11:39
QUOTE(zmonelyte @ 2007 08 29, 10:00)
Sveiki, gal kas nors galit padeti! Kaip sumazint nuotraukos failo dydi? Zinau, kad kazkaip tikrai galima, bet nezinau kaip. Aciu.

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
AS TURIU SUSIKURUS FOTO ALBUMUS FOTKI.COM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 09 21, 21:56)

su picture manager
Atsakyti
Sveikutės, nesenai susikūriau internetinį foto albuma fotki.com Patalpinau ten tik kelias man rūpimas foto, kad galėčiau jas įkelti į forumą. Bet žadu talpinti ir daugiau, ir nelabai norėčiau kad visi matytų kas tik nori. Nemoku užrakinti, tikrai čia skaitinėjausi nelabai radau kad kas aiškiai paaioškintų. Ten šeip meniu visas angliškas aš nesuprantu. Išanksto ačiū už pagalba ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galit pamokyt,kaip sudeti nuotraukas i atskirus albums Photobuckete,nes pas mane gaunasi vienas albumas MIXAS..o sudeliot i atskirus skyrius ,ar albumus,kaip cia pasakius nemoku.aciū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2007 09 04, 23:44)
Labas,
1. Atsidarai nuotrauką, kurios dydį nori sumažinti
2. Paspaudi pelės dešinį klavišą
3. Pasirenki OPEN WITH> PAINT
4. Pasirenki IMAGE ir jame STRETCH/SKEW
5. Atsidaro langas, kuriame vietoj 100%, įrašai 50 ar 25, tiek bus sumažinta nuotrauka.
6. Būtinai IŠSISAUGOK sumažintą nuotrauką KITU VARDU: FILE> SAVE AS>....
Na, tikiuosi aiškiai surašiau. Sėkmės smile.gif bandant.


thumbup.gif ir aš išmokau sumažinti, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaM @ 2007 10 03, 13:04)
thumbup.gif  ir aš išmokau sumažinti, ačiū labai  4u.gif

Ačiū Rūtele 4u.gif Aš anksčiau nuotraukas mažindavau kitaip.Šis būdas paprastesnis doh.gif Dabar bandysiu susikurti albumą. mastau.gif
Atsakyti