Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Diax @ 2007 08 22, 17:37)
Sveikos, kaip padaryti, jog mano sukurto albumo nuoroda SM-oje būtų rodoma ne internetiniu adresu, o mano sukurtu aprašymu (pvz. Mano nuotraukos). Albumas sukurtas www.fotki.com puslapyje.

Tikiuosi suprantamai paaiškinau  blush2.gif  Labai lauksiu atsakymo  4u.gif


suprantamai smile.gif

nori kad rodytu prie paraso ar zinuteje?
jei zinuteje, tai naudok virsuje esanti mygtuka http:// ir ten nukopink savo albumo nuoroda ir po to ivesk pavadinima (antraste).
Tikiuosi aiskiai paaiskinau wink.gif
pabandyk
Atsakyti
Nemoku įsidėt nuotraukų į savo susikurtą albumą SM-oje. Rašo, kad per didelis failas. Gal ir teisybė, 351KB. O buvo 800. Nebežinau kiek dar mažint. Iki kiek procentų? Ai, žodžiu, nemoku aš čia nieko verysad.gif Padėkit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaplaja @ 2007 08 22, 21:23)
suprantamai smile.gif

nori kad rodytu prie paraso ar zinuteje?
jei zinuteje, tai naudok virsuje esanti mygtuka http:// ir ten nukopink savo albumo nuoroda ir po to ivesk pavadinima (antraste).
Tikiuosi aiskiai paaiskinau wink.gif
pabandyk

Labai suprantamai mirksiukas.gif Ačiū labai labai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 08 22, 23:07)
Nemoku įsidėt nuotraukų į savo susikurtą albumą SM-oje. Rašo, kad per didelis failas. Gal ir teisybė, 351KB. O buvo 800. Nebežinau kiek dar mažint. Iki kiek procentų? Ai, žodžiu, nemoku aš čia nieko verysad.gif  Padėkit  mirksiukas.gif  4u.gif


Kazkas cia ne taip smile.gif SM turi tik galerija, foto albumo tikrai ne smile.gif
foto albuma gali susikurt pvz http://public.fotki.com ir is ten su nuoroda kelti foto i sm skelbimus arba zinutes wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Diax @ 2007 08 23, 09:06)
Labai suprantamai  mirksiukas.gif Ačiū labai labai  clap.gif


ar pabandei? gal gavosi?
Atsakyti
QUOTE(Alaplaja @ 2007 08 23, 10:09)
ar pabandei? gal gavosi?

Taip, gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Alaplaja,2007 08 23, 10:09]
Kazkas cia ne taip smile.gif SM turi tik galerija, foto albumo tikrai ne smile.gif
foto albuma gali susikurt pvz http://public.fotki.com ir is ten su nuoroda kelti foto i sm skelbimus arba zinutes wink.gif
Na taip, čia Galerija --- Jūsų albumai.
Atsakyti
[quote=Mona187,2007 08 23, 15:06]
[quote=Alaplaja,2007 08 23, 10:09]
Kazkas cia ne taip smile.gif SM turi tik galerija, foto albumo tikrai ne smile.gif
foto albuma gali susikurt pvz http://public.fotki.com ir is ten su nuoroda kelti foto i sm skelbimus arba zinutes wink.gif
Na taip, čia Galerija --- Jūsų albumai.
[/quote]

g.gif tai kad ir is cia nekele foto i zinutes.Nesuprantu jou neko.Jou bandou du foto albomu Fotki.com ir Photofile.ru,o skelbime foto nerodo doh.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors galit padeti! Kaip sumazint nuotraukos failo dydi? Zinau, kad kazkaip tikrai galima, bet nezinau kaip. Aciu.
Atsakyti
As viska padariau kaip jus paaiskinote tik noriu paklausti kam man jas ikelti cia i foruma kad kitos mamytes matytu g.gif nelbai gaunasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ambrozija @ 2004 06 01, 17:39)
photobucket.com/

Spaudi Join now
user posted image

Pasirenki niką (username) ir slaptažodį (password). SPaudi apačioj Next Step.
user posted image

Užpildai savo duomenis ir spaudi Done. Iškart perkelia tave į tavo susikūrtą account'ą.
user posted image

Susikūri albumą Create a new sub album ir, paspaudus ant jo, įkeli nuotraukėles: iš savo kompiuterio ar kitos svetainės.
user posted image
Per browse keli iš savo kompiuterio.
Add more images - jei nori kelti daugiau nei 1 nuotraukėlę
web url - kėlimas iš kitos svetainės, įvedant to paveikslėlio internetinį adresą
Jei nori tam tikrą albumą parodyti kitam, nedarant albumo viešu, viršuje dešinėje spausk ant account options. Pasirink ir paspausk edit my album settings. Įvedi Friend's Password ir, pasinaudojus šiuo prisijungimo slaptažodžiu, albumą matys tik slaptažodį žinantis.
Pastaba. prisijungęs per Friend's Password, nieko negalės keisti/trinti, tik žiūrėti nuotraukas wink.gif


Kaip greit nukopijuot paveikslėlio adresą iš photobucket?

Prisijunk prie photobucket ir spausk viršuj dešinėj ant account options, uždėk varnelę ant eilutės display IMG:

user posted image

Tokiu atveju, įėjus į savo albumą, po kiekvienu paveikslėliu atsiras to paveikslėlio adresas su jau parašytu kodu IMG. SM forume iškart galėsi įkelti nukopijuotą visą kodą., tereikia tik paspaust ant tos eilutės ir kodas automatiškai nusikopijuos.

user posted image


as viska padariau kaip jus paaiskinota.o kaip padaryti kad tas nuotraukas matytu ir kitos maymtes g.gif nelabai iseina doh.gif
Atsakyti
Į forumą nuotraukas įkelti jau moku thumbup.gif bet kaip savo informacijoje albumuose įkelt nuotrauką nežinau. Niekas man ten nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu tokį klausimą:
esu susikūrus internetinį albumą fotki.com ir visada viskas buvo gerai, o vakar dar kaip tik įkėliau naujų foto ir puikiai viską rodė, o šiandien jau nerodo nieko, nei vakarykščių, nei ankstesnių foto unsure.gif tai ką dabar daryt, kodėl taip galėjo atsitikt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonelyte @ 2007 08 29, 09:00)
Sveiki, gal kas nors galit padeti! Kaip sumazint nuotraukos failo dydi? Zinau, kad kazkaip tikrai galima, bet nezinau kaip. Aciu.

Labas,
1. Atsidarai nuotrauką, kurios dydį nori sumažinti
2. Paspaudi pelės dešinį klavišą
3. Pasirenki OPEN WITH> PAINT
4. Pasirenki IMAGE ir jame STRETCH/SKEW
5. Atsidaro langas, kuriame vietoj 100%, įrašai 50 ar 25, tiek bus sumažinta nuotrauka.
6. Būtinai IŠSISAUGOK sumažintą nuotrauką KITU VARDU: FILE> SAVE AS>....
Na, tikiuosi aiškiai surašiau. Sėkmės smile.gif bandant.
Atsakyti