Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

zinau buvo kazkoks lt saitas, kur galima kelti foto, pamirsau psl, kazkaip su xpi yra, gal kas zinot blush2.gif
Atsakyti
http://www.ipix.lt/
Atsakyti
gal kas galetu paaiskinti kaip fotoalbumo nuoroda atsiusta i elektronini pasta patvirtinti ?ten parasyta paspausti ant zemiau esancios nuorodos, bet kur ten spausti nu, kad niekur nepasispaudzia tik ant ok pasispaudzia bet nieks nepasitvirtina aciu 4u.gif
Atsakyti
turiu albumėlį fotki.com bet nemoku įkelti nuotraukų daugiau nes niekur nerandu add photos doh.gif gal galit padėti?
Atsakyti
gal zinot kaip pakeisti fona fotki.com?
Atsakyti
Kokiam internetiniam fotoalbume galeciau rasti vaikuciu nuotraukoms apdailinti spalvingu remeliu ?? bigsmile.gif

Na,kad pats albumas butu zaismingas .. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu du klausimus: ax.gif

1. Ar imanoma i fotki.com sukeltu nuotrauku supmazinti kokybe. As tiesiog noriu kad nuotraukos butu prastesnes kokybes, pats ju ryskumas. O gal zinote kaip tai padaryti su kita programa?
2. Kodel man neina ant nuotrauku albumo uzdeti paswordo? Jos sukelto i private home, kai pasirenku pasworda tai atidarius private home rodo spynele, o kai ant jos paspaudi tai jau nereikalauja jokio paswordo, tiesiog rodo nuotraukas kurios yra albume g.gif
aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 04 02, 23:02)
Mielai padėčiau, jei žinočiau  doh.gif  Šiaip esu yahoo gerbėja, ten irgi galima nemokamai susikurti albumus ir juose saugoti nuotraukas, tik jos ten taip pat sumažinamos...

Atsiprašau, ir aš noriu paklausti kaip tame yahoo susikurti albumus. Ten tai jau nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Kas zinot kodel nuotrauka ikelta is fotki.com supermamos forume matosi tik viena diena?
Papildyta:
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 08 04, 20:28)
Kokiam internetiniam fotoalbume galeciau rasti vaikuciu nuotraukoms apdailinti spalvingu remeliu ?? bigsmile.gif 

                   Na,kad pats albumas butu zaismingas .. blush2.gif   4u.gif


Va siulau pasidaryt albuma cia https://www.picturehappy.lt
as jau pasidariau, labai liuks, ir kaip dovana, ir kaip atminimas smile.gif


Papildyta:
QUOTE(gertrudos mama @ 2007 08 02, 19:02)
turiu albumėlį fotki.com bet nemoku įkelti nuotraukų daugiau nes niekur nerandu add photos  doh.gif  gal galit padėti?


turi prisiregistruot, ieit su savo vardu, ir tada matysi kairiam sone "add photos"
sekmes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaplaja: 12 rugpjūčio 2007 - 12:00
Susikeliau fotkes i fotofabrikas.lt Paviesinu jas, o po kurio laiko jos vel privacios pasidaro. Ka darau ne taip ? g.gif
Atsakyti
norejau paklausti kodel is foto.lt neiseina ikelti nuotrauku g.gif va pabandysiu paraso Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami

is fotki gaunasi gerai ,bet kita diena nuotrauku neber verysad.gif ae as ka darau netaip
Atsakyti
Sveikos, kaip padaryti, jog mano sukurto albumo nuoroda SM-oje būtų rodoma ne internetiniu adresu, o mano sukurtu aprašymu (pvz. Mano nuotraukos). Albumas sukurtas www.fotki.com puslapyje.

Tikiuosi suprantamai paaiškinau blush2.gif Labai lauksiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti