Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(teddy @ 2007 06 06, 08:04)
Papildyta:

na va dar karta aciu..pagaliau..tik sumazint formata reikia.. doh.gif  4u.gif

tai dabar jau reikia isnaikinti tema,ar kaip makaliau?

Iš pradžių reikia pasiaiškint kodėl tren nesąmoningą žinutę su skaičiais ir neaiškiom raidėm privėlėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 05, 18:18)
Ai, tai kad va matai, nieks man to medalio neužkabins ant kaklo, nebent atsispausdinčiau  lotuliukas.gif

Tai ir gerai, o jeigu kas klaus, tai aš patvirtinsiu, kad tikrai nesuklastotas biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(teddy @ 2007 06 06, 08:04)
na va dar karta aciu..pagaliau..tik sumazint formata reikia.. doh.gif  4u.gif

O kokis čia žiaurus elgesys su gyvūnais ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 10:27)
Iš pradžių reikia pasiaiškint kodėl tren nesąmoningą žinutę su skaičiais ir neaiškiom raidėm privėlėt  unsure.gif

na nebuk toks piktas..klysti zmoniska..bandziau is Fotki ikelt neisejo..tada keliau is photobucket. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2007 06 06, 10:37)
Tai ir gerai, o jeigu kas klaus, tai aš patvirtinsiu, kad tikrai nesuklastotas  biggrin.gif .
Papildyta:

O kokis čia žiaurus elgesys su gyvūnais ?  blink.gif

doh.gif ne ziaurus ,o kilnus..isgelbetas ir isgydytas paukstelis..paskutini karta fotografuojamas prisiminimui..ir jau paleistas i laisve.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(teddy @ 2007 06 06, 10:41)
doh.gif ne ziaurus ,o kilnus..isgelbetas ir isgydytas paukstelis..paskutini karta fotografuojamas prisiminimui..ir jau paleistas i laisve.. doh.gif

Man tai toks įspūdis, kad iš to varnėno kažkas nori sultis išspausti verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 06 06, 10:43)
Man tai toks įspūdis, kad iš to varnėno kažkas nori sultis išspausti  verysad.gif .

tai vaizduote laki ..
Atsakyti
Nu aišku tada viskas smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 10:57)
Nu aišku tada viskas smile.gif
4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 06 06, 10:37)
Tai ir gerai, o jeigu kas klaus, tai aš patvirtinsiu, kad tikrai nesuklastotas  biggrin.gif


jau turi vieną medalį. Galėtum ir kopiją Makaliuij padovanoti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 06 06, 13:45)
jau turi vieną medalį. Galėtum ir kopiją Makaliuij padovanoti. drinks_cheers.gif

biggrin.gif tai kad jis sakė "atsiprintins".
Atsakyti
Noriu paklausti, gal kas žinote. Mano fotoaparatas fotografuoja didesnios kokybės nuotraukas kaip man tą kokybę sumažinti, kad galėčiau įdėti į koki nors fotoalbumą, nes tokios kokybės kaip pas mane neina įdėti, rašo kad per didelė.
Atsakyti
QUOTE(kooala @ 2007 04 20, 11:30)
niekur nerandu svetaines kurioje galima butu susikurt albuma, o jo nuoroda kam nrs duot ir kad be slaptazodzio galetu foto paziuret doh.gif




www.multiply.com
Atsakyti
QUOTE(Dakie @ 2007 06 08, 23:27)
Noriu paklausti, gal kas žinote. Mano fotoaparatas fotografuoja didesnios kokybės nuotraukas kaip man tą kokybę sumažinti, kad galėčiau įdėti į koki nors fotoalbumą, nes tokios kokybės kaip pas mane neina įdėti, rašo kad per didelė.

As mazinu arba su Microsoft Office Picture Manager, arba su Paint programa.
Atsakyti