Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Sedona @ 2007 01 10, 23:33)
susidėjau nuotraukikes į albumą www.photobucket.com , dabar norėčiau paviešinti nuorodą. Bet ne tą visą ilgąjį adresą ,o kaip nors trumpai.Pvz:'' mano darbeliai ''  ar pan. Skaitau skaitau , ale nesusiriša man niekaip.  verysad.gif
Papildyta:
kaip patrumpinti va tokį griozdą??? g.gif
Papildyta:
Kristukss , kaip elgtis su ta piczo.com  ?! Aš tai ten prisiregistravau ir vieną nuotraukikę įgrūdau, bet toliau kaip ten naudotis ir mėgautis? Bo angliškai aš tik po vieną žodį išsiverčiu...Achhhh  g.gif
Papildyta:
Tai kaip gi jį patrumpinti?

Sveikute,seniai buvau cia uzsukus.Kaip ar pavyko su piczo susidraugauti.Jei ne tai duok zinot atsiusiu skaipo nika,galesi skimbtelt man ir viska paaiskinsiu,ten labai paprasta naudotis.Cia mano adresiukas www.kristinaflowers.piczo.com.Ir dar turiu viena klausima,maciau tavo darbus,labai grazus mano sesuo pamate karolius ir tokiu uzsimane,Gal tu darai ir pardavimui-jinai noretu nusipirkti ax.gif
Atsakyti
o kai as susikuriau albuma as pasirenku add photo ir duoda man daug adresu as paspaudziu ant bet kokio ir man jo neatidaro!! verysad.gif verysad.gif verysad.gif doh.gif patarkit ax.gif ka man daryti?? blush2.gif 4u.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
perskaičiau visa tema bandau ir aš ikelti nuotraukyteMy Webpage
Papildyta:
kažkaip netaip padariau norėjau noutrauka ikelti o gavosi nuoroda bandau dar user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
nesuprantu ka netaip darau ,kur ikeliau paveiksliuko nuoroda ten viskas gerai ,bet kodel dingo paveiksliukas kuri tiesiai ikeliau
Papildyta:
keliau is fotki.com, kodo jokio neuzdejau taigi turetu buti viesas g.gif
Atsakyti
Patarkit.Nemoku Photobucket sudėt nuotraukas pagal temas (pavadinimus),gavosi visos nuotraukos kartu ir 4 puslapiai. Kas gal turi šitą fotoalbumą,gal man patars.Nes su anglų....... Kokios funkcijos dar yra?
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 02 05, 18:54)
Patarkit.Nemoku Photobucket sudėt nuotraukas pagal temas (pavadinimus),gavosi visos nuotraukos kartu ir 4 puslapiai. Kas gal turi šitą fotoalbumą,gal man patars.Nes su anglų....... Kokios funkcijos dar yra?

Jau beveik susitvarkiau ir supratau......
Atsakyti
Susikuriau albuma,o kaip ji isikelti kad visa laik rodytu ?
Atsakyti
QUOTE(fotopuka @ 2006 11 10, 18:24)
man patinka www.piczo.com , nemokamas, nuotrauką kelia iki 1 MB nemažindamas  4u.gif , galima pasireguoliuoti kaip nori kad matytus, fonus, užrašus  ax.gif

Pvz. mano puslapiukas  ax.gif
ČIA

nuotraukytes tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ar" foto.lt "galima ka nors ten daryt(remeliai,dar kas nors???) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XXXXXX: 17 vasario 2007 - 19:54
000189.gif help.gif kas čia pasidarė su fotki.com? visada keldavau foto i forumą taip: 1- share foto , 2- hot link this image ; 3- photo for forums(1), tada tai nukopijuoju ir įdedu į žinutę.... o dabar nebėra po paspaudimo hot link this image tu nuorodu.... kažką nori kad browse padaryčiau..... kas daros ? kaip dabar bus ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
SOS. o kas pasidarė su photobucketu, ar čia aš ką pridirbau. paspaudus EDIT, nebeišlenda tos lentelės, kad sumažinti nuotrauką ir visa kita verysad.gif
Atsakyti