Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

QUOTE(Marinčik @ 2006 11 21, 13:32)
man neišeina va ką rašo Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami  verysad.gif

man taip pat yra, bet čia manau yra to psl trukūmai, nes gale foto negali būti jokių klaustukų, taip vadinamų slešų
Atsakyti
Negi nieks neturi mokamo saito, but labai idomu paziuret ax.gif o gal ir paciai susikurt
Atsakyti
Pasiskaitinėjau aš čia biškum ir nusprendžiau kažką gero padaryti, taigi sukūriau tokį albumėlį foto.c-4.lt, kadangi vietos turiu serveryje todėl galiu suteikti 10mb (apie 100 foto) nedideliam būreliui narių, jei bus poreikis žinoma praplėsim galimybes, taigi jei sudomino registruokitės slaptą žody įrašykite: "makaleda", čia kad žinočiau iš kur atėjo žmogus. puslapis dar jaunas tai jei pastebėsite klaidą praneškit man.
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2006 11 23, 09:02)
O kaip pasidaryti savo albumą fotki.com paaiškinkit ten viskas angliškai ,kol susigaudisiu schmoll.gif  blush2.gif

Gali nusistatyti ir lietuvių kalbą dešiniajame viršutiniame kampe smile.gif
Atsakyti
Susikūriau nuotraukų albumą eurokos.lt ir kad šiame forume matytūsi nuotraukos ko gero reikia jas paviešinti, bet neturiu supratimo kaip tai padaryti blush2.gif . Gal kas nors man padėtų? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot nuotrauku albuma kur galima det is kart daug fotkiu idet g.gif
ir aisku kad butu patogus naudot
Atsakyti
QUOTE(orchideja08 @ 2007 01 03, 17:53)
Gal kuri zinot nuotrauku albuma kur galima det is kart daug fotkiu idet  g.gif
ir aisku kad butu patogus naudot

Pabandyk www.piczo.com.As tenais susikuriau man labai patiko ,greitai uzsikrauna nuotraukos ir dar galima labai graziai dekoruoti savo albuma paveiksliukais,ornamentais.Lengva naudotis!
Atsakyti
QUOTE(kristukss @ 2007 01 04, 16:08)
Pabandyk  www.piczo.com.As tenais susikuriau man labai patiko ,greitai uzsikrauna nuotraukos ir dar galima labai graziai dekoruoti savo albuma paveiksliukais,ornamentais.Lengva naudotis!


iejau i ta psl, prisiregistravau, bet kaip susikurti ir ikelti nuotr.nesuprantu.
Atsakyti
susidėjau nuotraukikes į albumą www.photobucket.com , dabar norėčiau paviešinti nuorodą. Bet ne tą visą ilgąjį adresą ,o kaip nors trumpai.Pvz:'' mano darbeliai '' ar pan. Skaitau skaitau , ale nesusiriša man niekaip. verysad.gif
Papildyta:
kaip patrumpinti va tokį griozdą??? g.gif






Papildyta:
Kristukss , kaip elgtis su ta piczo.com ?! Aš tai ten prisiregistravau ir vieną nuotraukikę įgrūdau, bet toliau kaip ten naudotis ir mėgautis? Bo angliškai aš tik po vieną žodį išsiverčiu...Achhhh g.gif
Papildyta:
Tai kaip gi jį patrumpinti?

Atsakyti
Lyg tai pavyko su tuo photobucked...(pati su savim kalbu unsure.gif )
Bet su piczo.com kaip susidraugauti? cool.gif
Atsakyti
Pabandysiu įdėti foto iš fotki.com user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dusiukas @ 2007 01 02, 21:03)
Susikūriau nuotraukų albumą eurokos.lt ir kad šiame forume matytūsi nuotraukos ko gero reikia jas paviešinti, bet neturiu supratimo kaip tai padaryti  blush2.gif . Gal kas nors man padėtų?  4u.gif


Ko gero, kad nepavyks, nes eurokos.lt albumai skirti nuotraukų gamybai.
Atsakyti
Aš irgi mokausi nuotrauką įkelti blush2.gif

user posted image

Ooooo, pavyko bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDI: 27 sausio 2007 - 23:46