Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

Laba. Pas mane yra parasyta virs 100zinuciu, nesu zalia kompuose, ir matau ta "browse" mygtuka, bet savo kates foto tai niekaip neikeliu... doh.gif man durnai paaiskinkit kame kampas... 4u.gif
Atsakyti
Geras puslapiukas yra www.inbox.lv ,iskart sukelia daug nuotrauku.Galima patalpint iki 1000 megabaitu.
Atsakyti
man jau antra diena neatidaro www.fotki.com, verysad.gif ar pas visus taip, ar čia tik pas mane?
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 11 17, 10:23)
man jau antra diena neatidaro www.fotki.com,  verysad.gif  ar pas visus taip, ar čia tik pas mane?


Nesuprantu, man tai visada atidaro.
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2006 10 22, 09:14)
Gal kas keliate nuotraukas į www.fotofabrikas.lt Ten duoda 100 MB susikurti albumui.Susidedu į tą 100 MB nuotraukas...ir po dienos visas albumas su visom nuotraukom būna dingęs. blink.gif Nieko nesuprantu, gal kas galite paaiškinti? g.gif


Niekas negalite atsakyti į šį mano klausimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 11 18, 17:35)
Nesuprantu, man tai visada atidaro.
Papildyta:
Niekas negalite atsakyti į šį mano klausimą? g.gif


galiu atsakyti - ten duoda tuos 100 MB nuotrauku gamybai. ir tik parai laiko, kad jas uzsakyti.... kai jie priima uzsakyma, jas istrina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2005 01 20, 13:08)
nuotraukyte is ineto ikelt dar lengviau
nusikopijuoji jos adresiuka (ipatybes), rasydama zinute auksciau susirandi IMG mygtuka ir i langeli iklijuoji nuotraukos adresiuka ,tu jau ji turi
ir paveisliukas bus gatavas , ta pati gali daryt su paveisliuku prie kurio dar nori prideti aprasyma is kurio puslapiuko inetinio, tik tada spaudi mygtuka http;// ten iklijuoji aprasymo adresiuka ir uzrasai ka nori
vat ir tiek

na aiskint as nemoku blush2.gif



man neišeina va ką rašo Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2006 11 10, 17:24)
[color=green]man patinka www.piczo.com , nemokamas, nuotrauką kelia iki 1 MB nemažindamas  4u.gif , galima pasireguoliuoti kaip nori kad matytus, fonus, užrašus  ax.gif

Ačiū labai už nuorodą bigsmile.gif turėsiu ką veikt visą dekretą biggrin.gif nes mano ankstesnis fotoalbumas paskelbė ultimatumą- perki kąnors arba trinam viską doh.gif (myphotoalbum.com)
Atsakyti
O kaip pasidaryti savo albumą fotki.com paaiškinkit ten viskas angliškai ,kol susigaudisiu schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2006 11 10, 15:24)
man patinka www.piczo.com , nemokamas, nuotrauką kelia iki 1 MB nemažindamas  4u.gif , galima pasireguoliuoti kaip nori kad matytus, fonus, užrašus  ax.gif

Pvz. mano puslapiukas  ax.gif
ČIA

Labai grazus tavo albumiukas,SUPER biggrin.gif.As daug yvairiu puslapiu ziurinejau ir niekur neradau kad taip graziai butu galima susikurti,koreguoti savo albuma.Dauguma sudedi nuotraukas ir tiek.Labai noreciau ir as cia savo albuma susikurti,gal galetum man padeti?As uzsiregistravau ydejau keleta nuotrauku,tik nelabai susigaudau kaip jas sutvarkyti.Kaip uzdeti remelius,kaip sugrupuoti albumus kad ju pavadinimai taip eitu vienas paskui kita.
Atsakyti
As naudoju www.ringo.com
ten viskas paprasta ir aisku, bent jau man. Glima nuotraukas publikuoti, galima ir ne. Glima pasikviesti draugus, kurie ir komentarus po nuotrauka paraso. Del nuotrauku dydzio niekada neturejau problemu, todel net nezinau ar dydis yra ribojamas thumbup.gif
Atsakyti
labai gražų galima susikurti čia ---> www.thebigpicturelibrary.com
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 11 gruodžio 2006 - 22:44
sakykit, ar yra koks internetinis psl albumams kurt, kad is ten neimanoma butu "pavogt" nuotraukas? buna kad kokiam nors psl randi ka grazaus, o issaugot negali, raso kad negalima ax.gif g.gif susiduriau su tokia problemele, kai darai viesu albuma, kai kurios panos "vagia" nuotraukytes ir talpina i pazinciu psl kaip savo blink.gif gun_rifle.gif
Atsakyti