Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

Gal kas keliate nuotraukas į www.fotofabrikas.lt Ten duoda 100 MB susikurti albumui.Susidedu į tą 100 MB nuotraukas...ir po dienos visas albumas su visom nuotraukom būna dingęs. blink.gif Nieko nesuprantu, gal kas galite paaiškinti? g.gif Tas pats su Eurokos.lt Ten susikūriau keletą nuotraukų albumų, prisijungiu po kiek laiko, o gi visi albumai dingę. blink.gif g.gif Kodėl? g.gif
Atsakyti
O gal kas žino kaip susikurti mokamą internetinį foto albumą 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu naudojuosi photobuscke, bet man pastaruoju metu kažkaip neprideda nuotrauku, gal jau perkroviua, ir daugiau nebegalima??? bet gi turetu rašyt??? g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Samanta @ 2006 10 26, 11:35)
O gal kas žino kaip susikurti mokamą internetinį foto albumą  4u.gif



O kam tau mokamas??? blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jeigu galima nemokamai??? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Nesuprantu truputį taves
Atsakyti
Gal kas gali man paaiškinti: užsiregistravau www.fotki.com, susikūriau kelis albumus(jie dar tušti), o kaip į juos sukelti nuotraukas? Ieškojau kokio BROWSE (nes pvz,photobucket.com tai per BROWSE galima), bet taip ir likau neradusi. Su anglų kalba man nekas, vokiškų fotoalbumų adresų kažkaip niekas nesiūlo ax.gif
Iš anksto ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2006 10 27, 13:43)
O kam tau mokamas??? blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Jeigu galima nemokamai??? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Nesuprantu truputį taves


Reikia biggrin.gif Ir noriu. Meninėms fotkėms susidėti. Ir gražiai susitvarkyti. Man nemokami tik "dalinimuisi" skirti ax.gif O beto ir mokamų už centus galima pasidaryti, kiek žinau. Labai nebrangiai.

QUOTE(ievuschka @ 2006 10 31, 11:16)
Gal kas gali man paaiškinti: užsiregistravau www.fotki.com, susikūriau kelis albumus(jie dar tušti), o kaip į juos sukelti nuotraukas? Ieškojau kokio BROWSE (nes pvz,photobucket.com tai per BROWSE galima), bet taip ir likau neradusi. Su anglų kalba man nekas, vokiškų fotoalbumų adresų kažkaip niekas nesiūlo  ax.gif
Iš anksto ačiū  aciuks.gif


Atsidarai albumą kuriame nori talpinti fotkes
Eini į Add Photo(s)
Tada pačioj apačioj bus One photo at a time
Ir viskas. Tada jau upload`ini fotkes ir viskas

Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 10 31, 14:54)
Eini į  Add Photo(s)
Tada pačioj apačioj bus One photo at a time
Ir viskas. Tada jau upload`ini fotkes ir viskas


Ačiū labai-pavyko!
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2006 10 31, 16:21)
Ačiū labai-pavyko!


Prašom prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
man patinka www.piczo.com , nemokamas, nuotrauką kelia iki 1 MB nemažindamas 4u.gif , galima pasireguoliuoti kaip nori kad matytus, fonus, užrašus ax.gif

Pvz. mano puslapiukas ax.gif
ČIA
Atsakyti
QUOTE(INKOGNITO @ 2006 11 10, 17:24)
man patinka www.piczo.com , nemokamas, nuotrauką kelia iki 1 MB nemažindamas  4u.gif , galima pasireguoliuoti kaip nori kad matytus, fonus, užrašus  ax.gif

Pvz. mano puslapiukas  ax.gif
ČIA



O tai cia mokama??
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2006 11 10, 17:39)
O tai cia mokama??


Jau parašiau gi mirksiukas.gif nemokamas puslapiukas 4u.gif
Atsakyti
oj prazioplinau blush2.gif
Atsakyti
Labuka.O gal yra čia žinančių kokią nors programą kaip įkelti į forumą iš exelio programos mano sukurtą lentelę su duomenim. blush2.gif
Atsakyti