Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai

Jei reikia skelbimams: Radau tiksliau gavau spama , bet nepykstu. Taigi geras lietuviskas puslapis teocenter.lt. Man nesktualu turiu nsavo serveri,bet ten galite deti skelbimus ir nuotrauku url. adresus kopijuoti i supermama. thumbup.gif
Atsakyti
Neatidaro.Atrodo,sakei,kad jis tavo kolegu.Tai tavo kolegos dave tau spam'o?Mgh...idomu.O papasakok apie savo serveri daugiau,kazkaip idomu suzinoti...
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2006 07 07, 13:40)
As turiu visas foto cia, www.fotki.com


Kažko man nepavyksta tame www.fotki.com užsiregistruoti. verysad.gif Pasirenku neužimtą niką, slaptažodį, įvedu prašomą kodą, šalį, el. paštą.Ir nieko, į savo el. pašto dėžutę negaunu jokio patvirtinimo, kad prisiregistravau.Nieko nesuprantu. blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2006 07 02, 15:41)
Fotoalbumą galite susikurti čia
Lietuvių kalba smile.gif


Čia iškart užsiregistravau. smile.gif Įkėliau keletą nuotraukų, tik nerandu kur jas reikia paviešinti, kad galėčiau, pvz., čia įkelti.Ir adresiukas baigiasi taip:
http://www.eurokosfo...d=100320&size=1

O juk turėtų baigtis jpg.
Atsakyti
Įdomu, o fotki.com galima įkėlinėt tik po vieną fotkę, ar kaip nors eina įkelt visą krūvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2004 06 04, 00:06)
O man patiko http://www.ofoto.com Uzsiregistruoji ir krauk kiek tik sirdis geidzia nuotrauku. Mes ten albumu turim 4 ar 5, jau pati nepamenu  rolleyes.gif  Yra sioks toks nuotrauku apipavidalintojas, galima uzdeti paprastus efektus, remelius.


Bandysiu uzsiregistruoti. ax.gif
Atsakyti
As savo foto albumus kuriuosi Yahoo.
Cia as esu susikurusi ir e.pasta. Man patinka tai kad su tuo paciu loginu ir passwordu galiu prisijungti ir prie My mail ir prie My Photo smile.gif
Tikrai neblogas be to tikrai nemaza talpa biggrin.gif
Atsakyti
O kaip yahoo sukurti fotoalbumą.ten turiu savo el.paštą.Registravausi ir eurokosfoto.lt bet negaunu patvirtinimo su raktu.Ar ilgai reiks laukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina72: 12 rugpjūčio 2006 - 16:34
uzsiregistravau i eurokosfoto, gavau patvirtinimo rakta i pasto dez.susikuriau foto albuma, bet kai reikejo jau perkelti i serveri, tai kele apie valanda taip ir neikele, baigesi man kantrybe ir isjungiau.
Atsakyti
QUOTE(Lina72 @ 2006 08 12, 17:29)
Registravausi ir eurokosfoto.lt bet negaunu patvirtinimo su raktu.Ar ilgai reiks laukti.


Aš tai patvirtinimą gavau išsyk.
Papildyta:
QUOTE(rakta @ 2006 08 12, 17:55)
uzsiregistravau i eurokosfoto, gavau patvirtinimo rakta i pasto dez.susikuriau foto albuma, bet kai reikejo jau perkelti i serveri, tai kele apie valanda taip ir neikele, baigesi man kantrybe ir isjungiau.


Nesuprantu, man tai po kelių minučių įkėlė. g.gif
Atsakyti
Nu reiks dar karta bandyti, gal pavyks. photo.gif
Atsakyti
Sveiki.Norejau paklaust,kaip as galeciau idet savo nuotraukekele su suneliu prie savo aprasymo,na kur yra mano vardas ir vaikai kada gyme?nes dabar ten tuscia,tik kad raudona 26 ir vaiku vardai bei gimymo datos.
Atsakyti