Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 20, 23:17)
Ignac:
user posted image
ne tik skrebukus priimsiu, gali buti ir skulptura. Jei tokia padarysi is gofruoto kartono tai garantuoju pirma vieta lotuliukas.gif  biggrin.gif
nu gerai, baigiu juokauti ir einu pamedzioti pavyz. As esu nemazai macius skrebo spaudoj ir internete, bet va dabar atsekti doh.gif
Papildyta:
va atradau pavyz.:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

jei dar nori pamatyti pavyz, pagooglink "scrapbooking with corrugated cardboard" "cardboard layout" "corrugated cardboard scrapbook pages" ir panasiai.


Labai puikus pavyzdziai (ypac pirmasis biggrin.gif ) 4u.gif Dekui labai labai!
Atsakyti
Ignac! Gausi barti nuo forumieciu/administratores postinant su tiek daug nuotrauku! Man tai tas pats, jeigu ka! 4u.gif
Atsakyti
Kita kart butinai pasitaisysiu. blush2.gif
Atsakyti
Keliu savo sviezuteli, kad ne taip tylu butu biggrin.gif
user posted image
Daugiau nuotrauku tinklarasty 4u.gif
Atsakyti
Smagu kad atsiranda dalyviu 'gofruoto kartono' konkurse, kadangi paimsiu ziemos atostogas nuo konkursu (trumpam aisku ax.gif )
Zmogiuke: man paskutinis pavyz. irgi thumbup.gif ...musu skoniai panasus mirksiukas.gif
Somerset Memories zurnale aptikau vienos skrebukes darbelius kurie mane labai ikvepia, tiesiog pritrenkia savo netipisku priemoniu panaudojimu:
Man jos stilius l.l.l wub.gif ...norejau su jumis pasidalinti siuo atradimu:
Louise Nelson
Cia jos gofruoto kartono skrebas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 21 lapkričio 2010 - 16:37
hello hi.gif kaip laikotes? vis nepribaigiu draugystes skrebuko doh.gif o kol nepabaigsiu, nepradesiu konkursinio, kuriam jau kartona turiu ir nuotrauka nusiziurejusi esu... bigsmile.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 21, 02:52)
paskutinis pavyzdys koks  bigsmile.gif  grozis   wub.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(justess22 @ 2010 11 21, 13:00)
tikrai man gimė šiokia tokia mintis...bandysiu dalyvaut smile.gif einu kartono ieškot biggrin.gif


kaip fainai biggrin.gif kuo daugiau dalyviu, tuo smagiau

QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 11 21, 16:51)
Keliu savo sviezuteli, kad ne taip tylu butu  biggrin.gif


koks fainuoliskas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 21 lapkričio 2010 - 18:38
Vasara Gimusi - labai saunus skrebukas! Toks labai minimalistinis, bet su gera ideja. viskas taip gamtiska ir zemiska 4u.gif

Marikana - manau jau tu dek ta savo skrebuka i sali, palik ji ramybej! juk jau sudalyvavai ir net laimejai, ko daigiau reikia. Jei butu visai nepabaigtas, manau Irma nebutu priemus. Ir kaip ji sako, geriau 'leisk ta laika' ant nauju skrebuku, nei senu taisymui!

Irma - man tau patinkancios artistes stilius toks sakyciau truputi 'haunted' (peziurejus jos darbus bloge) ax.gif Bet as visada zaviuosi ir gerbiu tokias skrebukes, kurios 'is nieko' mena padaro. Is nieko turiu omeny, paprastos, pigios prekes, bet ne prastai iamzintos, sudekoruotos. Saunu mirksiukas.gif
Atsakyti
Vis kalbu kalbu apie ta Kaledini albuma blush2.gif Tai kad negalvotumet, jog nieko neveikiu, tik plepu, rodausi, ka pagaminau.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Bloge sudejau visas nuotraukeles, kvieciu uzsukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Vis kalbu kalbu apie ta Kaledini albuma

Jau pamaciau ir komentavau flickr, bei bloge kol dar buvai neikelus cia i SM mirksiukas.gif ...nuostabu!
Atsakyti
Zmogiuke man labai labai patiko! wub.gif Daugiau bloge palikau! 4u.gif
Atsakyti
Nuostabu! Komentaras bloge. 4u.gif
Atsakyti
aciu aciu uz liaupses biggrin.gif
Atsakyti