Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Na jau mintyse susideliojus buvau anksciau, dabar tik sukarpiau ir suklijavau smile.gif nieko ypatingo, tik va dar apsiniaukę tai negaliu fotkint sad.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aciu merginos uz rupesti del zirniuku, laukiu sauletos dienos kad jegu ir ikvepimo butu, bo savijauta nekokia sad.gif
Atsakyti
Na įkėliau pastarojo mėnesio darbelį savo lotuliukas.gif
http://picasaweb.goo...feat=directlink
Gaminu mažajam pasiekimų albumėlį, kuriame rašau ir surašysiu visus pasiekimus kas mėnesį, t.y. ką išmoko, kiek sveria, ūgį, kas patiko ir pan dalykus. Vaikui tuoj 6 mėnesiai o aš dar tik 3 mėn baigiau lotuliukas.gif
Labai laukiu Jūsų nuomonės tongue.gif . Prašau atsižvelgti į tai, kad jokio kirtimo aparatėlio neturiu smile.gif))))) iš skyrus kelis skylamusius, dėl to daug linijų nelygių. Na tik va fotografavau šiandien, o apsiniaukę, tai spalvos nelabai atitininka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddia: 19 lapkričio 2010 - 14:32
Labai patiko! Toks vaikiskas, mielas ir nerupestingas 4u.gif , ir miegiuka taip svelniai apiforminai su austa juostele smile.gif 4u.gif

O kur gofrokartonas cia?
Atsakyti
Čia ne konkursinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2010 11 19, 15:31)
Na įkėliau pastarojo mėnesio darbelį savo  lotuliukas.gif
http://picasaweb.goo...feat=directlink
Gaminu mažajam pasiekimų albumėlį, kuriame rašau ir surašysiu visus pasiekimus kas mėnesį, t.y. ką išmoko, kiek sveria, ūgį, kas patiko ir pan dalykus. Vaikui tuoj 6 mėnesiai o aš dar tik 3 mėn baigiau  lotuliukas.gif 
Labai laukiu Jūsų nuomonės tongue.gif . Prašau atsižvelgti į tai, kad jokio kirtimo aparatėlio neturiu smile.gif))))) iš skyrus kelis skylamusius, dėl to daug linijų nelygių. Na tik va fotografavau šiandien, o apsiniaukę, tai spalvos nelabai atitininka.


man labai patiko tavo darbelis, labai idomu, pamatyti, kaip Ignas auga... mielos detales wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai saunus albumelis thumbup.gif Mielas ir grazutis. Ir is viso, super ideja taip iamzinti vaikucio augima.
Irodei, kad net neturint specialiu prietaisu, galima skrebinti.
Atsakyti
Laaaabai patiko albumas wub.gif , čia spyris ir man 4u.gif
Atsakyti
ddia, labai patiko ranka pieštos detalės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 19 lapkričio 2010 - 15:42
ddia nuostabu!!! kaip faina matyti kas menesi vaikiuko sugebejimus ir ant kiek jis pasikeicia men. po men. Labai zaismingas, nerupestingas tavo skrebinimo stilius...man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2010 11 19, 17:29)
Laaaabai patiko albumas wub.gif  , čia spyris ir man  4u.gif

Nesupratau... ax.gif

Oi kaip dėkui visoms smile.gif)) už liaupses, o gal kokių pasiūlymų ? ax.gif
Atsakyti
Sveiki, jungiuosi prie Jusu burio, nors realiu darbeliu dar nesu sukurusi blush2.gif Mintis uzsiimti sia veikla atsirado tada, kai suzinojau, kad laukiasi mano broliene. Panorau, gimus mazajam stebuklui, sukurti ir padovanoti jam grazu prisiminimu albumeli. Pomazu renku medziaga, dariau jau dvi brolienes ''fotosesijas'': pilvuko, rubeliu ax.gif nuskanavau echo nuotraukas, paprasiau, kad parasytu keleta sakiniu apie tai ka jaute isgirdus sirdeles plakima, kaip rinko rubelius, itt. Ji visai nesupranta kam man viso to reikia, nenori fotografuotis smile.gif bet pasakiau, kad tai bus dovana vaikeliui ax.gif
Kuo daugiau pradejau dometis, tuo daugiau kilo (ir radau) ivairiu ideju. Dabar jau noriu iamzinti ne tik ta laikotarpi iki gimino, bet ir daugiau... bent jau iki metuku.
Kol kas uzsipirkineju prekes, medziagas, brangus tai malonumas unsure.gif Negaliu as pradeti turedama mazai, norisi tureti daug, tureti pasirinkima (nors ir sugebejimu, patirties nulis), bet jau toks mano budas blush2.gif
Po keletos savaiciu, kai gims vaikelis, kibsiu i darbus, tai busiu dazna sio forumo lankytoja, nes reikes daug, daug patarimu ax.gif
Neseniai uzsipirkau popieriaus is Jav, popierius senu kolekciju, nebrangus, bet jau siuntimas kainavo doh.gif Jeigu kas susidometu, galeciau pasidalinti, nes rinkinyje buvo po 3vnt. kiekvieno rasto
Atsakyti