Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 18, 16:04)
jau toks rastuotas popierius buvo. Cia Jenni Bowlin 'ledger' tipo sasiuviniu lapai reprodukcijos, gal tai psl.(?) Pagalvojau kad gal kas pagalvos kad tai mano gimimo metai, bet ne smile.gif


supratau... pirmakart ziurint neuzkliuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Glide - juk aisku, kad tavo ne pirmas, vis rasai mergaite nuvedei i darzeli, sorry, mano atmintis truputi iskeliavus pasivaiksciot siuo metu, ha, ha biggrin.gif

Irma - dekui, bus little boy! Ha, bent jau taip buvo pasakyta, tad tikiuosi, nes daug keisti tektu visko wink.gif

Beje, Irma tu ismanai ir gal daugiau zinai nei bet kuri kita cia, visiai neseniai as macius zirnius pas kazka skrebe (zinoma ne lt skrebe), gal is American Crafts brando, o gal is kokio cosmo cricket, o gal dar is ko...Glide galetu bent paziuret produktus, nes buna pvz.

O kas yra 'irmiskas skrebas' as dar nenusimanau. Nes man jie visi tokie svelnus ir kurybingi...taip lizdeli macius, narveli macius, bet gi juk buna kitos skrebes geles ir drugelius be perstojo naudoja rolleyes.gif ....

4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Provo Craft firma turi 'Mon petit' baby girl and boy 'sweet pea' leidinius. Bet ten zirniukai kaip vaikiuko veidas...tokie labiau vaikiski, nepagalvojau kad patiks Glidei, juk ji sake kad nori 3D efekto. Tada zirniukus daryk is polimerinio molio arba saguciu wink.gif
lotta thumbup.gif berniuku klubas biggrin.gif cia daugiau skrebinanciu dukrytes, smagu friends.gif skrebukam idejom pasidalinsim mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE
O kas yra 'irmiskas skrebas' as dar nenusimanau.

kas labiausiai 'irmiska' tai: medienos rasto popierius (ar gali tiket kad atskira papke turiu tik medienos rastui smile.gif; toliau 'ledger'-sasiuviniu tipo ir 'label' formos popierius (Jenni Bowlin produkcija vintaziniu lapu)...tokie popieriai kurie atrodo lyg istraukti is labai senu uzrasiniu ar pageltusiu knygu ; nerekiancios, naturalios spalvos, laikrodziai, pauksciai, lizdai, narveliai, nertiniai...gamtos detales- visa tai skaitau 'irmiska'.
Atsakyti
marika dar pamirsau atsakyti apie konkursa doh.gif
Pageidauju kad gofruotas kartonas butu pagrindas arba didele skrebo dalis. Vz, kad nebutu kokia mini detale, gelyte ar viena raide iskirpta is kartono. Konkurso tema tam kad skatintu skrebukes (ir skrebukus wink.gif skrebinti ant nestandartines medziagos pagrindo. Vz, gali buti ir didelis gabalas kartono ant kitokio popieriaus pagrindo, bet kad tai butu didelis gabalas, ne detale mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 18, 18:50)
marika dar pamirsau atsakyti apie konkursa  doh.gif
Pageidauju kad gofruotas kartonas butu pagrindas arba didele skrebo dalis. Vz, kad nebutu kokia mini detale, gelyte ar viena raide iskirpta is kartono. Konkurso tema tam kad skatintu skrebukes (ir skrebukus wink.gif skrebinti ant nestandartines medziagos pagrindo. Vz, gali buti ir didelis gabalas kartono ant kitokio popieriaus pagrindo, bet kad tai butu didelis gabalas, ne detale mirksiukas.gif


supratau mirksiukas.gif jau turiu minciu biggrin.gif

kaip noreciau tureti tiek laiko, kiek ir minciu biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 18 lapkričio 2010 - 17:58
Sveikos 4u.gif Jėtau, tik dabar supratau, kad gerą pusmetį nebuvau užsukusi į Supermamas doh.gif O čia skrebo temų tiek daug neperskaitytų ir tiek daug naujų veidų 4u.gif Labai smagu thumbup.gif O ir iš seniau skrebinančių kelias užmačiau ax.gif

Kad jau nebūčiau nurašyta kaip visai neskrebinanti, tai atėjau ne tuščiomis blush2.gif Keletas jau kalėdinių skrebukų-burbuliukų:

user posted image

user posted image

user posted image

(didesnės foto paspaudus ant paveikslėlių)
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 18, 17:55)
kas labiausiai 'irmiska' tai:

Supratau! thumbup.gif

Juste - wow, kokie cia tavo groziai! Net nezinociau nuo ko pradet! Super!

Gali idet i temute Rankdarbiuose - kalediniai papuosimai ar kazkas tokio vadinasi wink.gif
Atsakyti
[quote=justess22,2010 11 18, 19:59]
Wau kaip gražu, mačiau paruoštukų pirkt, bet susilaikiau smile.gif Reikės gal įsigyt smile.gif))

Irma, man tavo naujausias darbelis labai labai patiko smile.gif)) Gal pusvalandį apžiūrinėjau viską, super smile.gif Beje pas tave bloge man nepavyksta kažkodėl komentuoti.

O dėl konkurso ar tinka gofruotas kartonas pirktinis? Toks spalvotas? Ar būtinai reikia naudoti tą iš pakuočių? Ir ar gali dalyvauti konkurse tik albumo viršelis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddia: 18 lapkričio 2010 - 19:30
Sveika 4u.gif tikrai seniai cia rodeisi ax.gif
Nemerdim mes cia SM thumbup.gif
kaip visada, visi tavo darveliai zavus ir pasizymi prof. lygio kruopstumu.
o gal galesi su manimi pasidalinti (kokia programa naudoji padaryti tuos multi-foto montazus?)
QUOTE
Irma, man tavo naujausias darbelis labai labai patiko )) Gal pusvalandį apžiūrinėjau viską, super  Beje pas tave bloge man nepavyksta kažkodėl komentuoti.

Nu bet ir komplimentas bigsmile.gif blush2.gif kaip malonu kad kazkas taip ilgai studijuoja mano skrebukus cool.gif
o del komentavimo mano bloge, tai as nelabai suprantu to bogger'io komentavimo subtilybes, bet visad visiem patariu jei neiseina, komentuok anonimu ir pasirasyk. Daug kas tokiu budu konkursinius priduoda mirksiukas.gif
QUOTE
O dėl konkurso ar tinka gofruotas kartonas pirktinis? Toks spalvotas? Ar būtinai reikia naudoti tą iš pakuočių? Ir ar gali dalyvauti konkurse tik albumo viršelis?

nu gal leidziama ir tas pirktinis, nors tema yra sesute temai "kazkas is nieko". Norejau kitiem (ypac naujokam) suteikt pavyz. kad imanoma skrebinti su bent kuo, netgi su kartonu. Nu bet maziau man cia kabinetis, geriau kad bus daugiau dalyviu konkurse, ane mirksiukas.gif Tad gali dalyvauti ir albumo virselis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 18 lapkričio 2010 - 20:32
irma
Na dėkui, tada aš ir sudalyvausiu, dienos šviesoje nufotkinsiu ir įmesiu smile.gif Nors turiu minčių ir su tuo kartonu, bet mano situacijoje turbūt nespėčiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 18, 20:30)
Sveika 4u.gif  tikrai seniai cia rodeisi ax.gif
Nemerdim mes cia SM thumbup.gif
kaip visada, visi tavo darveliai zavus ir pasizymi prof. lygio kruopstumu.
o gal galesi su manimi pasidalinti (kokia programa naudoji padaryti tuos multi-foto montazus?)

Dėkui už gerus žodžius smile.gif Nieko ten ypatingo - burbulai iš "paruoštukų", tik šiek tiek pagražinti smile.gif O nuotraukas dėlioju CorelDraw programėle 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif Siandien mano fronte nusimato draugystes skrebuko uzbaigimas. Kuom jus gyvenat? mirksiukas.gif

QUOTE(justess22 @ 2010 11 18, 18:59)
Keletas jau kalėdinių skrebukų-burbuliukų:


kokie nuostabus burbulai bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(ddia @ 2010 11 18, 21:39)
tada aš ir sudalyvausiu, dienos šviesoje nufotkinsiu ir įmesiu


nu, kokia saunuole! jau taip greitai sumeistravai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 19 lapkričio 2010 - 10:22