Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Jokūba @ 2011 02 23, 02:13)
Sveikos merginos, atsiprasau, kad isibroviau i jusu jauku rata  blush-anim-cl.gif 
Susidomejau skrebinimu visiskai atsitiktinai, kai pradejau galvoti apie savo vestuvini pakvietima biggrin.gif Cia ir butu mano pirmasis skrebukas... Tad esu visai zalia  siame reikale...
Gal butu kokia draugiska skrebintoja, kuri truputi padetu (per az pvz), su patarimais ir mintim.... uzvestu ant kelio, pasefuotu ir pan? blush-anim-cl.gif nes taip jau ispuole, kad rimtas skrebukas bus pirmasis blynas smile.gif
Laukciau labai az gelbetojos 4u.gif

Tai skrebinsit skrebuka su vestuviniu pakvietimu ar pakvietimus pati pasigaminsit?

Mano izanga i skrebinima prasidejo nuo vestuviniu pakvietimu skrebinimo smile.gif
Paprasciausiai google paieskok "Scrapping wedding invitations", arba "Wedding layouts". "Scrapping wedding pages", ir pan., ir atrasite nemazai pavyz. nuo kuriu kopijuokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 23, 15:36)
Tai skrebinsit skrebuka su vestuviniu pakvietimu ar pakvietimus pati pasigaminsit?

Mano izanga i skrebinima prasidejo nuo vestuviniu pakvietimu skrebinimo smile.gif
Paprasciausiai google paieskok "Scrapping wedding invitations", arba "Wedding layouts". "Scrapping wedding pages", ir pan., ir atrasite nemazai pavyz. nuo kuriu kopijuokit 4u.gif

pati gaminsiu pakvietimus smile.gif Aciu labai jums uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amira4 @ 2011 02 23, 16:20)
Saunumas tiesiog  4u.gif  Aciu jums. O kaip su Amerika? Niekas is ten nesisiuncia?

Siunciames mirksiukas.gif Yra tarpininkes internetinese parduotuvese, kurios siuncia is JAV, kiek zinau jos gali siusti ir i Airija smile.gif
Cia rasiau per ka galima siustis 4u.gif
http://www.supermama...?...684557&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 24 vasario 2011 - 10:19
Visai nepagalvojau, kad yra atskira tema apie skrebinimo priemones doh.gif Aciu uz nuorodas ir patarimus !
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 23, 15:03)
As dar is tokios UK e-parduotuves perku:


as is craftie charlie per ebay esu pirkus biggrin.gif
Atsakyti
Viena skrebukė užrodė straipsniuką apie skrebinimą. Manau, kad parašyta tikrai gan įdomiai ir aiškiai (esu skaičius labai neprofesionaliai parašytų straipsnių, kai rašė žmonės, kuriems turbūt visai buvo neįdomu tai, apie ką jie rašė ax.gif ). Galima gal būtų įdėt į naujos temos pirmą žinutę, kad tie, kurie užsuks pirmą kart, galėtų pasiskaityt 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau straipsniuka smile.gif Graziai+taikliai viskas parasyta.
Atsakyti
sukūriau naujus namus skrebukėms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anilė @ 2011 02 21, 08:50)
Ignac, neišturėjau: apžavėjo tavo paskutinis darbelis trispalvės tema thumbup.gif Labai originaliai, super patriotiškai, labai įkvepiančiai, nedaug kas tokia tema skrebina. Ir matosi, kad žmonėms tautiški simboliai svarbu. Įdomiai atrodo pataškymai (tik, žinant, kad skrebinime vos ne kiekvienas taškiukas turi paslėtą prasmę (o gal susidarė toks įspūdis iš mergaičių), tai taip ir norėtųsi žinoti kodėl?)  ir trijų skirtingų spalvų įpynimas į pavadinimą. Tik... man norėtųsi kažkiek tonuoto fono kraštuose, bet gal tai, kad nuotraukose žiema ir visas lapas baltas?


Pataskymai tikrai nelabai turi kazkokia prasme. Kaip Skrebuke Irma pasake, tai cia galbut ir yra tas "anti" tvarkingasis stiliu. Tiesiog norejau pabandyt ka nors naujo. Del tonavimo, tai visai gera ideja. Nepagalvojau tuomet... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 24 vasario 2011 - 21:06
QUOTE
Viena skrebukė užrodė straipsniuką apie skrebinimą. Manau, kad parašyta tikrai gan įdomiai ir aiškiai (esu skaičius labai neprofesionaliai parašytų straipsnių, kai rašė žmonės, kuriems turbūt visai buvo neįdomu tai, apie ką jie rašė  ).

thumbup.gif labai idomiai aprase, aciu kad uzrodei mum 4u.gif
Mano pacios dar viena interviu apie skreba turetu buti viename laikrastyje "Kupiškėnų mintys" (gal kas mate jau?) tikiuosi man atsius paziureti kaip pateike turini g.gif
Plinta tas skrebinimo virusas LT jeeeeeeeeeee clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti