Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Reikia auganti zirni sukomponuti, jau daug maz ideja yra su ankstimis, tik ziedelius riekia issistudijuoti kaip padatyti g.gif Nerandu tokios normalios foto, kad gerai matytusi kaip jie ten susisuke
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2010 11 18, 11:59)
Reikia auganti zirni sukomponuti, jau daug maz ideja yra su ankstimis, tik ziedelius riekia issistudijuoti kaip padatyti g.gif  Nerandu tokios normalios foto, kad gerai matytusi kaip jie ten susisuke


nu, labai jau ta forma idomi g.gif

user posted image
user posted image
o gal kazka tokio primityvesnio?
user posted image

va, cia tai jau detaliai isnagrineta wink.gif
user posted image

cia issiuvineta kaip atrodo:
http://www.4-hobby.c...a_flowers_4.jpg
http://www.4-hobby.c...a_flowers_5.jpg
man sitas grazus:
http://comps.fotosea...3/u17617302.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 18 lapkričio 2010 - 11:15
QUOTE(marikana @ 2010 11 18, 12:07)
nu, labai jau ta forma idomi  g.gif


Na ir pririnkai, dekui bigsmile.gif va norisi ta zieda isnarplioti rankomis, kad aiskiau butu lotuliukas.gif Nes ir taip ir taip ziuriu ir nesudelioju iki galo kaip cia ji vistiek padaryti doh.gif Na niekur nedingsiu, teks bandymais remtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2010 11 18, 12:19)
Na ir pririnkai, dekui bigsmile.gif  va norisi ta zieda isnarplioti rankomis, kad aiskiau butu lotuliukas.gif  Nes ir taip ir taip ziuriu ir nesudelioju iki galo kaip cia ji vistiek padaryti doh.gif  Na niekur nedingsiu, teks bandymais remtis ax.gif


Na tu ir rimtai su tuo zirniu nusiteikus! Lauksim rezultatu! 4u.gif

O tavasis mazylis pirmas gal irgi tau bus? uch, tau dar 2 menesiukai liko, stiprybes nesiojant ir dekui, sekmes man tikrai prireiks wink.gif
Atsakyti
Glide, jeigu sugalvosi siuvinet zydinti zirni, tai turiu grazia schema smile.gif
(gal is 3io karto pavyks pagaliau sita zinute issiust doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2010 11 18, 13:10)
Na tu ir rimtai su tuo zirniu nusiteikus! Lauksim rezultatu!  4u.gif

O tavasis mazylis pirmas gal irgi tau bus? uch, tau dar 2 menesiukai liko, stiprybes nesiojant ir dekui, sekmes man tikrai prireiks wink.gif


Aha, rimtai nusiteikusi doh.gif
Ne, pas mane antras mirksiukas.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 18, 13:39)
Glide, jeigu sugalvosi siuvinet zydinti zirni, tai turiu grazia schema smile.gif
(gal is 3io karto pavyks pagaliau sita zinute issiust  doh.gif )

Va ne siuvineti noriu o 3D daryti rolleyes.gif
Atsakyti
Ankstinuka tai labai faina turiu scrapini, o gelytes neradau pas save. Gal is floristikos parduotuves ziurekis, nusipirk dirbtinu sakele, panagrinek, jei jau netinka pirktine.
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2010 11 18, 00:47)

Lavrynka - idomus tavo atvirukas, su varteliais atsidaro-uzsidaro...Tik gali merginos uzsikarsciuoti del atviruku rodymu skrebuko temoje!



Ačiū; TAi jeigu negalima tai sakykit nedėsiu blush2.gif

QUOTE(Glidė @ 2010 11 18, 09:13)

Puiki ideja ir spalvos, bet del vieno dalyko aš išdrysiu tave pabarti - kruopštumo rolleyes.gif


Ačiū ;Pastaba priimu , žinau , bet nieko padaryti negaliu , vis skubu lotuliukas.gif Čia bus lavrynkos stilius toks lotuliukas.gif Stengsiuosi pasitaisyti blush2.gif

QUOTE(marikana @ 2010 11 18, 09:59)

Lavrynka, saunus pirmasis bandymas  thumbup.gif matau, skylamusiu prisipirkai... labai smalsu pamatyti kokio popieriaus dar nusipirkai wink.gif
taip pat idomu, pamatyti antraji atviruka wink.gif
nemanau, juk jis skrebinimo budu padarytas wink.gif man atrodo, kad cia viskas tinka  blush2.gif



Ačiū , jo pripirkau skylamušius 3, popieriau nemažai , pamatysi jei bus galima čia dėti, arba jei ne čia tai bloge po kurio laiko , dabar atvirukus gaminu noras užėjęs tuoj prisesiu dar prie jų kai užmigs;
o kita savaite nuotraukas kai pasiimsiu pasižadu ir konkurse sudalyvauti ir paskrebinti 4u.gif


Irmos skrebukas tikkrai Irmiškas wub.gif O vyro neskriausk pasidalinkit kaip nors su skrabu biggrin.gif
Atsakyti
jau biskiuka "papimpinau" draugystes skrebuka biggrin.gif dabar sprendziu dilema, kokiais siulais pasiuvinet g.gif sidabriniais, rausvais, baltais, raudonais??? doh.gif ka jus manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 18 lapkričio 2010 - 14:46
Glide del zirniuku thumbup.gif patarimu gavai. Nzn net ka dar ir pridurti g.gif

Labas rytas visom (pas mane rytas smile.gif Kas ka veikiat?
lotta as irgi kumscius laikysiu kad susitikimas su leliuku butu kuo lengvesnis. Lauksiu pirmo skrebuko su nuotrauykytem. (o ar zinai vaiko lyti ar bus siurprizas?)
g.gif Ziuriu flickr neikele tinkamai mano skrebuko nuotraukos, o gal as ka prikliurkinau kopijuodama, Vz, nors visos beveik jau mate mano bloge, ikeliu dar karta. ax.gif
user posted image
daugiau foto ir info cia.

Atsakyti
Irma, gal kur nenuziurejau, bet ka reiskia 74 kamputyje?
Atsakyti
QUOTE(marikana @ 2010 11 18, 08:00)
Irma, gal kur nenuziurejau, bet ka reiskia 74 kamputyje?

jau toks rastuotas popierius buvo. Cia Jenni Bowlin 'ledger' tipo sasiuviniu lapai reprodukcijos, gal tai psl.(?) Pagalvojau kad gal kas pagalvos kad tai mano gimimo metai, bet ne smile.gif
Atsakyti