Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Irma-tobulas darbelis, grozis wub.gif As visus tavo darbelius esu uzsiseivinus ax.gif

Kiekvieno vaiko atejimas yra begaline laime, na o mergaite, ypac kai jos susilauki po dvieju berniuku, tai kazkas stebuklingo wub.gif Pas mus dabar viskas rozine ir geleta blush2.gif
Man trecias kartas nemelavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2011 02 22, 03:00)
Irma-tobulas darbelis, grozis  wub.gif As visus tavo darbelius esu uzsiseivinus  ax.gif

Kiekvieno vaiko atejimas yra begaline laime, na o mergaite, ypac kai jos susilauki po dvieju berniuku, tai kazkas stebuklingo  wub.gif Pas mus dabar viskas rozine ir geleta  blush2.gif
Man trecias kartas nemelavo  biggrin.gif

Aciu 4u.gif
tau 3-cias kartas nemelavo, o as esu sutikus zmoniu kurie bande 5,6...8 susilaukti mergytes, bet taip ir nepavyko doh.gif ...nenoriu rizikuoti ax.gif mano asmeniska mantra yra tureti ne daugiau vaiku kai turiu ranku biggrin.gif
Atsakyti
Irma, puikiai pavyko rausvasis albumėlis wub.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 22, 16:00)
mano asmeniska mantra yra tureti ne daugiau vaiku kai turiu ranku  biggrin.gif

lotuliukas.gif oij, kokia gera mintis...aš savo vyrui ją pasakysiu, kai kalba eis apie tolimesnius šeimos planus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 22 vasario 2011 - 16:05
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 22, 00:22)
Pas tave Cricut o ne Siluetas?
Jei Cricut, tai bandyk sugaudyt nauja Scrapbook Trends 'Cricut' leidini--visa knyga ideju vartojant tik Cricut thumbup.gif cia


Irma, tik spejai uzrodyt, as 'lekiau' ir isigyjau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet ne per ten, cia UK prekiauja irgi, radau per ebay taip pat, isigijau abudu - scrapbooking ir cardmaking su cricut mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, as cia busiu naujoke, labiau megstu skaityti nei reikstis smile.gif Gal galite patarti koki popieriu naudoti vestuviu albumui (butu gerai ir krikstynu kad tiktu), daugiausia perku internetu, apziureti sunku. Ka manot apie DCWV Luxury? Gal ciupinejot, ar grazus, prabangiai atrodantis popierius? Koki naudotumet pacios?
Atsakyti
QUOTE(Peachgirl @ 2011 02 22, 21:00)
Sveikos mergaites, as cia busiu naujoke, labiau megstu skaityti nei reikstis smile.gif Gal galite patarti koki popieriu naudoti vestuviu albumui (butu gerai ir krikstynu kad tiktu), daugiausia perku internetu, apziureti sunku. Ka manot apie DCWV Luxury? Gal ciupinejot, ar grazus, prabangiai atrodantis popierius? Koki naudotumet pacios?

Dazniau pasireisk mirksiukas.gif
DCWV Luxury mano manymu yra pagamintas butent vestuviu bei krikstynu temom. rastai tokie klasikiniai...kiekvienas popieriaus lapas rinkiny padengtas su perlamutriniu blizgesiu, tai vestuviu tematikai thumbup.gif
JoAnn parduotuvej realiai apziurejau...man jis atrode per labai prabangus: biggrin.gif bet todel kad skrebinu pagrinde apie savo sunelius.
Berods buvo nukainuota iki 5 USD uz visa 12 x 12" (30x30cm) rinkini.... thumbup.gif Good SALE kaip sakoma biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, atsiprasau, kad isibroviau i jusu jauku rata blush-anim-cl.gif
Susidomejau skrebinimu visiskai atsitiktinai, kai pradejau galvoti apie savo vestuvini pakvietima biggrin.gif Cia ir butu mano pirmasis skrebukas... Tad esu visai zalia siame reikale...
Gal butu kokia draugiska skrebintoja, kuri truputi padetu (per az pvz), su patarimais ir mintim.... uzvestu ant kelio, pasefuotu ir pan? blush-anim-cl.gif nes taip jau ispuole, kad rimtas skrebukas bus pirmasis blynas smile.gif
Laukciau labai az gelbetojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 22, 18:00)
mano asmeniska mantra yra tureti ne daugiau vaiku kai turiu ranku  biggrin.gif

geras thumbup.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 23, 09:22)
Berods buvo nukainuota iki 5 USD uz visa 12 x 12" (30x30cm) rinkini.... thumbup.gif Good SALE kaip sakoma biggrin.gif

cia apie situos kalbate?
http://www.joann.com...RODID=xprd72787
reikes uzsisakyti, kaip tik krikstynoms ruosiames ax.gif
Atsakyti
Cia matau apie apsipirkimus tema truputi pakrypo, labai noreciau paklausti, is kokiu patikimu internetiniu parduotuviu perkate, kai norite ka nors is Amerikos atsisiusti? Kiek mazdaug siuntimo islaidos susidaro, per kiek laiko pristato? Gal dar kokiu patarimu duosite? ax.gif
Ir dar noriu Lottos asmeniskai paklausti, matau , kad Jus Anglijoje dabar, as pati Airijoje, is kokios e-parduotuves perkates Anglijoje?
Aciukas ! Mat kol kas art-shope vietiniame lankausi, bet asortimentas pas juos labai ribotas... Airijos internetine parduotuve isbandziau, bet nelabai man ten... g.gif
Atsakyti
Amira gausim velniu, bet parasau ax.gif

www.papermaze.co.uk
www.craftsulove.co.uk
ir ebay...

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amira4 @ 2011 02 23, 11:04)
Ir dar noriu Lottos asmeniskai paklausti, matau , kad Jus Anglijoje dabar, as pati Airijoje, is kokios e-parduotuves perkates Anglijoje?

As dar is tokios UK e-parduotuves perku:
http://www.craftie-charlie.co.uk/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 23 vasario 2011 - 14:03
Saunumas tiesiog 4u.gif Aciu jums. O kaip su Amerika? Niekas is ten nesisiuncia?
Atsakyti