Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

As sol labai grazus darbeliai, kopeteliu ideja gera, ir kalendorius zavingas 4u.gif kazkodel tik neleidzia komentuoti tavo bloge ax.gif

Kvieciu i mano bloga pasiziureti Irmos rengiamo konkurso padaryto skrebuko ax.gif

user posted image

smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei susigaudysiu kaip, tai butinai ikelsiu.  

Nesudetinga mirksiukas.gif
My Controls--->Edit Signature--->http:// ivedi savo blogo adresa--->enter--->Blogo pavadinimas pavyz. "Hand stamped by Ignas arba Igno blogas"...ir viskas
***Tik rasant kiekviena zinute butina prisiminti pazymeti langeli "Enable signature",....automatiskai nerosys paraso jei nepazymesi wink.gif
Sveikinu su blogo ikurimu thumbup.gif 4u.gif

QUOTE
Įdomiai atrodo pataškymai (tik, žinant, kad skrebinime vos ne kiekvienas taškiukas turi paslėtą prasmę (o gal susidarė toks įspūdis iš mergaičių),

lotuliukas.gif ne viskas ir nevisada turi prasme. Tie pataskymai yra dabartine tendencija, ir kaip 'anti-' pasipriesinimas pries tikslu tvarkinga stiliu. Skrebukam tai suteikia labiau dinamiskumo, zaismingumo.
Jei pataskymai butu raudoni tai gal tada pagalvociau kad cia simboliskai pavaizduoja islieta krauja uz LT nepriklausomybe, o dabar manau cia tik toks laisvas, nesuvarzytas skrebinimo stilius 4u.gif
QUOTE
Kvieciu i mano bloga pasiziureti Irmos rengiamo konkurso padaryto skrebuko 

einu ten 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 21 vasario 2011 - 16:50
Lotta, musu abieju konkursiniai darbeliai turi zodi "time" pavadinimuose smile.gif

Sauniai pasidarbavai, visokiu formeliu pridaryta. Tik tie apatiniai anciukai galetu i kita puse ziureti, dabar atrodo, lyg jie iseina kazkur ir nesiruosia maudytis kartu lotuliukas.gif Papasakok, prasau, kaip tu darei pavadinimo raides?

Labai idomu, kokiu dar darbeliu bus siam konkursui. Tokia plati tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Tik tie apatiniai anciukai galetu i kita puse ziureti, dabar atrodo, lyg jie iseina kazkur ir nesiruosia maudytis kartu

drinks_cheers.gif maza detale, bet taip, toks ispudis susiformuoja ax.gif
Nepaisant to, man sis skrebukas visvien wub.gif nu bet tavo mazio akys tokios apuokiskos blink.gif ...grazus pupuliukas wub.gif
Atsakyti
As saviski ikeliau pas Irma, bet jo ten nerodo g.gif Dar palauksiu, gal cia taip turi buti ir tik po kiek laiko pasirodys...
Atsakyti
QUOTE(Amira4 @ 2011 02 21, 11:19)
As saviski ikeliau pas Irma, bet jo ten nerodo  g.gif  Dar palauksiu, gal cia taip turi buti ir tik po kiek laiko pasirodys...

nerodo, o turetu is karto rodyt g.gif , nieko negavau nuo taves Amira, pabandyk dar karta mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui merginos uz kometarus 4u.gif

Del anciuku niekad nebuciau taip sugalvojus biggrin.gif man jie tiesiog kaip dekoracija ir toje vietoje tiko, beto pagal 'geraja iskirpimo puse' jie tik taip turetu ziuret...

Amira pavadinimas kirptas su Cricut masina, new arrival kartedzu, ten jau toks jis ir sumodeliuotas, tik dydi pasirenki pats.

Irma taip, mano lelius tikrai kaip apuokiukas, sako akytes daznai taip 'nu/pastato' che, che ax.gif
Atsakyti
QUOTE
pavadinimas kirptas su Cricut masina, new arrival kartedzu,

Pas tave Cricut o ne Siluetas?
Jei Cricut, tai bandyk sugaudyt nauja Scrapbook Trends 'Cricut' leidini--visa knyga ideju vartojant tik Cricut thumbup.gif cia
Atsakyti
Pagaliau ir as turiu ka parodyt smile.gif Labai pasiilgau vasaros...

user posted image

Didesne nuotrauka ir trumpas aprasymas bloge

Komentarai ir kritika laukiami smile.gif
Atsakyti
Šilta tikrai pasidarė į jus bežiūrint wub.gif
Atsakyti
user posted image
Pagaliau.... assa.gif assa.gif assa.gif dovana adresatės rankose, tai reiškia kad aš galiu pasirodyti. Dovanėlė mažai mergaitei, Marijai Elenai...
Va taip aš skrebinčiau jeigu turėčiau dukrytę smile.gif
Tai tik viršelis, bet jei Jus sudominau pamatyti kas viduj, prašau užsukite į svečius čia
Atsakyti
wub.gif Irma, manau, kai žmogus talentingas, tai nesvarbu, kad tenka tik berniukams skrebinti wub.gif Pasakiškai gavosi rožinis albumas.

Žmogiuke, apžiūrėjau kiekvieną detalę, pavarvinau seilę. L.l.gražu. Neperkrauta, subtilu wub.gif

Lotta, puikus LO. Ančiukai gal ir krenta į akis, bet viską atperka toks berniukiškas spalvų derinys - mėlyna ir ruda wub.gif
Atsakyti