Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Aciu Lavrynka 4u.gif

Pamirsau paminet, kad komentarai ir kritika VISADA laukiami. biggrin.gif
Atsakyti
Na, Ignac, liuks skrebukas, ka ir sakyti! clap_1.gif Juk ir tema gana sunkoka.
Atsakyti
Ignac, super! man patriotiskumo tema butu neiveikiama, o tu puikiai susidorojai thumbup.gif Ir tie pataskymai, papaisymai kaip tinka prie mokyklos smile.gif
Patiko kaip padarei pavadinima mirksiukas.gif
Atsakyti
Ignai thumbup.gif skrebukas, pakomentavau bloge (kurį tik dabar atradau blush2.gif ...gal įmesk blogą į savo parašą mirksiukas.gif
QUOTE
man patriotiskumo tema butu neiveikiama

Tema man buvo netgi labai įveikiama, bent du skrebukus buvau suplanavus, bet mintyse tik suskrebinau...taip ir nerealizavosi į gryną LO ax.gif visdėlto thumbup.gif tema, ir ateity būtinai įguyvendinsiu mintį.
Atsakyti
Ignai, tikrai nustebinai g.gif mirksiukas.gif Tikrai patiko thumbup.gif
Čia kiek suprantu konkursui paruošei ?
Atsakyti
Ignac, o koks tavo blogo adresas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 20, 04:15)
Ignai thumbup.gif skrebukas, pakomentavau bloge (kurį tik dabar atradau  blush2.gif ...gal įmesk blogą į savo parašą mirksiukas.gif


Jei susigaudysiu kaip, tai butinai ikelsiu. biggrin.gif

QUOTE(Sanrita @ 2011 02 20, 08:27)
Ignai, tikrai nustebinai  g.gif  mirksiukas.gif Tikrai patiko  thumbup.gif
Čia kiek suprantu konkursui paruošei ?


Taip, cia konkursui. smile.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 20, 12:10)
Ignac, o koks tavo blogo adresas? blush2.gif


Hand Stamped By Ignas 4u.gif
Atsakyti
Savaitgalio pastangų rezultatas ax.gif

user posted image

daugiau detalių http://neandertaliete.blogspot.com/

Ir darbo kalendorių parodau, kadangi jau nusprendėm čia rodytis su visais skrebo darbeliais

user posted image
Atsakyti
Ignac, l.l. patiko tavo LO wub.gif Nuoširdžiai žaviuosi 4u.gif
Atsakyti
Ignac, neišturėjau: apžavėjo tavo paskutinis darbelis trispalvės tema thumbup.gif Labai originaliai, super patriotiškai, labai įkvepiančiai, nedaug kas tokia tema skrebina. Ir matosi, kad žmonėms tautiški simboliai svarbu. Įdomiai atrodo pataškymai (tik, žinant, kad skrebinime vos ne kiekvienas taškiukas turi paslėtą prasmę (o gal susidarė toks įspūdis iš mergaičių), tai taip ir norėtųsi žinoti kodėl?) ir trijų skirtingų spalvų įpynimas į pavadinimą. Tik... man norėtųsi kažkiek tonuoto fono kraštuose, bet gal tai, kad nuotraukose žiema ir visas lapas baltas?
Atsakyti
As sol-man labai patiko darbo kalendorius wub.gif
Gal galetum smulkiau aprasyti kaip ji padarei? ax.gif Cia viskas prisiuta ant odinio virselio? Languotas virsus, cia audinys? ar popierius? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2011 02 20, 15:23)
Savaitgalio pastangų rezultatas  ax.gif





thumbup.gif Gražios kopėčios ir man tas pagražinimas popieriaus su skylamušiu gera idėja , reikės ir man panaudoti 4u.gif
Atsakyti