Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Glide, jau "Bitelė" - tai toks gražus, darnus, šiltas, šviesus, žodžiu, tiesiog tobulas skrebukas. wub.gif

Lotta, koks fainas "apuokiukas". Vaikučio akys dera su apuokiuko - lygiai taip pat išplėstos. wub.gif

Amira, na labai gera ir graži interpretacija, vau, o jei dar, kaip sakai, tai vienas iš pirmųjų darbelių, tai kokie bus tolesni??? thumbup.gif thumbup.gif

Žmogiuke, tavasis "projektas" išvertė mane iš kojų - kiek darbo įdėta, ohoho 4u.gif thumbup.gif

Na, ir manasis foto dėžutės paskrebinimas.
Į ją įdėta foto knygutė apie vienos merginos pirmąjį apsilankymą Paryžiuje - "Vieną kartą Paryžiuje".

user posted image

Dežėlė kvadratinė 22 ant 22, pagrindas paprastas kartoninis lapas, papuošimui popierius iš Graphic45 bei Making Memories ledger paper pad, kažkur rasta plunksnelė, veltinio gabalėlis, bradsai, tepliojimas visokiais rašaliukais bei štampavimas, Ephemera stickers lipdukai, iš Lemurkos išmoktas užsegimas, per vieną swap'ų iš Lorietės gauta foto juostelė-kartonas, per vieną susitikimų -iš Justess - roželė...

user posted image

user posted image

Ant vidinės dangtelio pusės yra kišenėlė, kur įdėtas CD su Mamontovo dainos "Vieną kartą Paryžiuje" klipu.
Viduje dar matosi įmesta tos pačios tematikos atvirutė-tagiukas

user posted image
Atsakyti
Ziurbuti wub.gif grazu ir naudingas tavo sis sedevras. O jei ne paslaptis, pagal koki sablona gaminai pacia deze?
Atsakyti
Kol dėjau saviškius "menus", žiū, koks gražuolis rausvai-oranžinis skrebukas
atsirado. wub.gif Ir vėl nėra prie ko prikibti thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 17, 20:31)
O jei ne paslaptis, pagal koki sablona gaminai pacia deze?


Ačiū, Irma., už komplimentą.
Ne paslaptis: pagal čia rastas biggrin.gif
Tik aš savo reikmėms modifikavau jų formą į kvadratinę.
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2011 02 17, 20:56)


Ziurbuti, tavo dezute desimt balu! Nu labai daili, romantiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vismaz @ 2011 02 17, 19:12)
Lavrynka, man kazkodel i galva sove "moteris uz vairo"  biggrin.gif


Ačiū bigsmile.gif Geras variantas thumbup.gif

QUOTE(Žiurbutis @ 2011 02 17, 20:08)


Gražus darbelis ir naudinga ir gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 17, 20:54)
Daugiau nuotraukų, ir iš arčiau pažiūrinėti  galima čia
****

Geras, mano Bitute praktiskai tokia pati schema lotuliukas.gif

QUOTE(Žiurbutis @ 2011 02 17, 21:08)
Na, ir manasis foto dėžutės paskrebinimas.
Į ją įdėta foto knygutė apie vienos merginos pirmąjį apsilankymą Paryžiuje  - "Vieną kartą Paryžiuje".

Laabai patiko, mane taip žavi kai pakuotė priderinta prie dovanos ar pan. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 18 vasario 2011 - 14:13
Turiu nedaug laiko karsta.gif mažoji miega tik 30 min ... verysad.gif
lotta23 - komentarai bloge thumbup.gif
Glide - darbelis lengvas ir šviesus, kaip pati bitutė mirksiukas.gif Čia iš darželio nuotrauka ? Gražus bitutės kostiumas. wub.gif
Irma - pakomentavau bloge thumbup.gif
Žiurbuti - esu apakus. Nu tu ir kruopštukė. Nerealiai gražu.
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 02 19, 14:46)
Glide - darbelis lengvas ir šviesus, kaip pati bitutė  mirksiukas.gif Čia iš darželio nuotrauka ? Gražus bitutės kostiumas.  wub.gif


Ir mano maziukas kazkaip mazai miega diena,bet uztat visa nakti parpia thumbup.gif

Dėkui, taip, čia iš darželio šventės, festivalis buvo. O kostiuma pati mezgiau darbe per pietu pertaukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2011 02 17, 18:57)
Sveikos  4u.gif
Ateinu patarimo  blush2.gif

Niekaip nesugalvoju kokį ir kur pavadinimą sukišt  blush2.gif


Ziuriu mergina labai isijautus ten vairuoja, gak kazka su tuo susije?

arba 'viena sauleta diena ar vieną sauletą dieną', 'dziaugsminga diena' o gal 'mano pirmasis pasivazinejimas' kazka tokio....

Ziurbuti jau tavp prancuziskas albumas koks dailus...man irgi toks laaabai praverstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 02 19, 14:43)
Ziuriu mergina labai isijautus ten vairuoja, gak kazka su tuo susije?

arba 'viena sauleta diena ar vieną sauletą dieną', 'dziaugsminga diena' o gal 'mano pirmasis pasivazinejimas' kazka tokio....

Ziurbuti jau tavp prancuziskas albumas koks dailus...man irgi toks laaabai praverstu  ax.gif


Diena tikrai buvo saulėta bigsmile.gif Ačiū , kad padedat , kol kas linkstu prie pasiūlyto moteris už vairo cool.gif Ačiū 4u.gif
o kur ir kokios spalvos raides dėti? Galvoju šone dešniam ant žemelapio , bet kokios spalvos kad matytusi ir ar nebus viskas sugrusta
Atsakyti
Visu skrebukai tiesiog nuostabus wub.gif Pakomentuosiu blog'uose?

Na stai ir mano tas patriotinis skrebukas. smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 19 vasario 2011 - 16:57
Ignac thumbup.gif Man jis toks tikras pasirodė , nuoširdus 4u.gif
Atsakyti