Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Sveikutes, jau tiek grozybiu prisiziurejau wub.gif Kai pasimetysiu darbus pakomentuosiu
Su konkursu dar niekas nieko neikvepe doh.gif Bet viena skrebuka sukurpiau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 16 vasario 2011 - 18:09
Glide thumbup.gif bitute visai ne pilkoji. labai faina. Geliu atsirado, kazkaip retai jas naudoji, bet gi bite be geliu ne bite. labai fainai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu viena atliekama karsto oro fena, nauja, jei ka domina parasykite i az. Vyras padovanojo, o as nezinodama uzsisakiau verysad.gif ir dabar du
Atsakyti
Amira labai saunus darbas! uzuolaidosir laikrodis puikiai nudirbti!

Glide, jau nuotraukos grazumas! Ir dekoruota puikiai!
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2011 02 11, 17:54)
Glide, kaip tau pasisekė, kad vaikutis leidžia dar ir paskrebint...aš tai jau tokios vilties neturiu...jau nusiteikiau, kad gal kai į darželį išleisiu, tai ką nors gero ir galėsiu nuveikt  O atvirutės, kaip ir kiti tavo darbai, labai gražios ir skoningos

Tai kol MB namie gerokai lengviau, bet viskas, sia savaite baigsis mano katino dienos..

QUOTE(ader @ 2011 02 12, 18:10)

mano siandienis minimukas



Šauniai tie minimukai tau deliojasi,dailu ir tvarkinga thumbup.gif

QUOTE(Leja1 @ 2011 02 12, 20:17)
gamina, gamina, Valentino dienai "saldumina" 

Atsizymiu, kad nesu dar uzmigus visai  mini albumas:


Leja, kiek detaliu, kols mielas saldumas ir viskas taip i tema wub.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 13, 17:58)
Laba diena,
Tylu cia siandien  O as nufotkinau savo vakar mineta albuma - pagaliau visiskai uzbaigiau ji 

blink.gif nerealus darbas thumbup.gif wub.gif

QUOTE(nurija @ 2011 02 15, 16:41)
Laba diena,

esu naujoke sioje meno sakoje, bet noriu pasirodyti savo pirmuosius kurinius
dariau atvirukus - kvietimus krikstynu proga.
user posted image


Ziuriu ziuriu ir galvoju, kur as ji maciau g.gif
user posted image
mirksiukas.gif

QUOTE(Amira4 @ 2011 02 16, 03:10)

As irgi parodysiu ka nuveikiau. Atlikau namu darbus naujam Irmos konkursui: "Inspired by Home Decor" 

Eik tu sau, nepatikeciau kad tavo dar tai vienas is pirmu darbeliu blink.gif thumbup.gif LAbai dailu ir skoninga 4u.gif

kam neparasiau cia tai bloge apsilankiau wink.gif
Atsakyti
Glide-koks grozis wub.gif
Margo lapo konturas nupiestas ar prisiutas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2011 02 17, 10:35)
Glide-koks grozis  wub.gif
Margo lapo konturas nupiestas ar prisiutas?  ax.gif

Piestas su flamasteriu wink.gif
Atsakyti
Glide, labai man patiko tavo bitute smile.gif As irgi turiu tokia minti apie bites ka nors, popieriuku turiu su koriukais. Cia kuria diena skaiciau straipsni, kad sniego skulptūrų festivalyje Japonijoje lietuviai tapo nugalėtojais, sukure skulptura- "Biciu avilys". Tik man bites - toks baisumas... As ju geluonims alergiska, o vaikiukas alergiskas medui verysad.gif Bet reiketu koki skrebuka padaryti biteliu garbei, o kitoj pusej aprasyciau savo isgyvenimus, kaip vos galo viena karta negavau... lotuliukas.gif Ir kaip su maziukiu teko i ligonine lekti...
Atsakyti
Jau šiandien turiu ką parodyti smile.gif Po man ilgos pertraukėlės ir gero poilsio, šį ryt sakiau kad skrebinsiu iki nuovargio arba iki kada pabaigsiu skrebuką. Nežinodama laiko užsiskrebinau iki 4 ryto blink.gif ...ufff, sunku man šiandien bus.
****
QUOTE
Tik man bites - toks baisumas... As ju geluonims alergiska, o vaikiukas alergiskas medui  Bet reiketu koki skrebuka padaryti biteliu garbei, o kitoj pusej aprasyciau savo isgyvenimus, kaip vos galo viena karta negavau...

Man bitės irgi baisumas, ir taip pat esu alergiška įgėlimams...vaikystėj buvau arti mirties vieną nelemtą dieną. Mano tėvas bitininkas, tai nuo mažens mane maitino medumi, ir namuose cukrus buvo uždraustas biggrin.gif Kaip bebūtų man bitės mielas asociacijas turi, ir numatau keletą skrebukų šia tema. Neperseniausiai netgi įsigyjau medaus korio štampuką.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ateinu patarimo blush2.gif

Niekaip nesugalvoju kokį ir kur pavadinimą sukišt blush2.gif
Yra mintys : Su vėjeliu , arba pypt.... iš kelio; Bet banalu; o gal čia tinka banalus pavadinimas biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Lavrynka, man kazkodel i galva sove "moteris uz vairo" biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Daugiau nuotraukų, ir iš arčiau pažiūrinėti galima čia
****
QUOTE
Lavrynka, man kazkodel i galva sove "moteris uz vairo" 

O man pakolkas niekas nešauna į galvą g.gif , bet su lietuviškais pavadinimais man visad riesta biggrin.gif
Atsakyti