Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Laba diena,
Tylu cia siandien smile.gif O as nufotkinau savo vakar mineta albuma - pagaliau visiskai uzbaigiau ji karsta.gif

user posted image

user posted image

Daugiau nuotrauku - mano bloge. Kvieciu uzsukti mirksiukas.gif

Atsakyti
Aciu merginos, uz demesi 4u.gif Skrapuke, tavo komentara irgi radau bye1.gif
Atsakyti
nuostabus darbeliai bigsmile.gif leja, albumas nerealus thumbup.gif
zmogiuke, pakomentuot ir is arciau paziuret keliauju i bloga 4u.gif

o cia mano iskankintas gimtadienio atvirukas penkiameciui stai cia drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Pavadinimas: Didieji lūkesčiai (Projektas: nuotraukų mainas; Draugės skrebukas man).

Kaip saldu, gėlėta, ir romantiška ar ne? Tokia nuotrauka yra sukūrta butent tokiam stiliui smile.gif
Užsukite į svečius čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 14 vasario 2011 - 06:20
patiko, patiko zmogiukes ir irmos darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif

o cia manasis, daugiau mano bloge.

user posted image

ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

esu naujoke sioje meno sakoje, bet noriu pasirodyti savo pirmuosius kurinius smile.gif
dariau atvirukus - kvietimus krikstynu proga.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 15 vasario 2011 - 15:44
Lotta thumbup.gif Jau tos akys nuotraukoj bigsmile.gif Švelnios spalvos wub.gif Paukštukas biggrin.gif

Nurija Pirmas patiko thumbup.gif

O aš kankinuosi su pavadinimu , nu nekaip nesugalvoju kokia kalba ir ką parašyt doh.gif Gal turit kokių minčių mažos vairuotojos tema blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As irgi parodysiu ka nuveikiau. Atlikau namu darbus naujam Irmos konkursui: "Inspired by Home Decor" ax.gif
http://www.flickr.co...N05/5448974741/
http://www.flickr.co...N05/5448977287/
http://www.flickr.co...N05/5449587450/
Trumpa istorija. Kiekvienais metais ziema mano sesuo atvyksta pas mus i svecius (gyvename Airijoje siuo metu). Ji pasiima savaite atostogu, as irgi susiveikiu iseigines, ir smagiai praleidziam laika. Siemet labai ruosiausi sveciu priemimui. Sesers kambariuka atnaujinau kiek galejau, vienas is nuveiktu darbu - naujos uzuolaidos su "grozio elementu" ant palanges biggrin.gif Atostogos praejo puikiai, liko daug graziu akimirku nuotraukose... Skrebuko nuotraukoje - sesuo prie kazkokiu varteliu. Labai gaila, bet fotografuojant darbeli, susijauke nuotraukos vaizdas, nesimato jos grozio... Tos blizgios raides - tikra kancia, kai reikia fotografuoti... Niekaip geriau nesigavo.
Skrebuke panaudojau uzuolaidu kampo iterpretacija ir nestandartine nuotraukos forma, primenancia kaukes kontura. Labai norejau ipinti violetine spalva, nes kambaryje buvo daugiau sios spalvos daiktu, bet popieriuku kaip tycia neturejau... Skrebuko fonui pasitarnavo kaledinis popierius su rombiukais (kaukes krastelis turi tokius motyvus). Man issukis buvo - panaudoti geles... Karpiau popieriuka irgi is kaledines kolekcijos. Dar blizgiu juosteliu - lipduku nepagailejau, ir kelias zvilgancias akeles prilipdziau kur ne kur. Uzuolaidu klostes sukarpiau figurinemis zirklutemis. Tai tiek. Gavosi a-la-prabangus "relaxas" blush2.gif Aciu, kad paskaitet, ir tikiuosi paziureje+panagrineje ka nors parasysit ax.gif
Atsakyti
nurija sveikinu su pirmais atvirukais...dabar mes abi turime tiek pat patirties gaminti atvirukus biggrin.gif
QUOTE
O aš kankinuosi su pavadinimu , nu nekaip nesugalvoju kokia kalba ir ką parašyt  Gal turit kokių minčių mažos vairuotojos tema 

nematant nuotraukos man niekad nekila minciu ax.gif
QUOTE
Atlikau namu darbus naujam Irmos konkursui: "Inspired by Home Decor" 

pakomentavau flickr. galerijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Amira4-labai grazus skrebukas! Taip graziai viskas suderinta. Aciu, kad smulkei aprasei visa darbo eiga, naujokems tai tik i nauda biggrin.gif

Irma-drauges skrebukas nuostabus, tiek daug ten visko sudeta, labai idomus. Labai lauksim tavojo darbelio bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus 4u.gif Dar pamirsau pirmiau parasyti, kad laikrodi sumeistravau "is nieko" smile.gif Tiko, kad apvalus elemtai buvo, dar popieriuko spalvyte nebloga. Iskirpau rodykles + blizgus lipdukai su skaiciais = Laikrodis biggrin.gif O ant uzuolaidu blizgus vingiai - irgi lipdukai. Pasistengsiu perfotografuoti, gal gausis geresne kokybe ir tada ikelsiu i Irmos puslapi konkursui. O kodel niekas daugiau nesirodo su namu dekoru? Tyliai skrebinat visos? Ir netrukus pasipils galybe smile.gif
Atsakyti
Amira, saunus skrebukas! Tikrai jauciasi, kad skrebukas ikveptas kaukes ant palanges. Labai originalu smile.gif
Aisku, nuotrauka kiek tamsoka, ruda. Bet suprantu, kad sunku gerai nufotografuoti... Man paciai visad problemu buna doh.gif
Atsakyti