Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

na stai, sulaukiau grazaus sauleto ryto, skubu fotografuot ir ikelti vakaryksti skrebuka smile.gif

user posted image
Atsakyti
Laba ryta smile.gif

QUOTE(Anilė @ 2011 02 05, 01:36)

Persiprašau, daugiau jums netrukdysiu, nes... nemoku foto kelti, tai iš manęs jokios naudos  blush2.gif Bet tyliai ir toliau seksiu, nebent kas privers išmokti kelti nuotraukas  mirksiukas.gif

Kad nebutu jokiu kuklumu ir nesirodymu, cia visi laukiami, visi pradejom kazkada cia kaip naujokai, tai tik klausdamos ir pasirodydamos darbelius, isklausydamos kritika galesit tobuleti. Drasiau mirksiukas.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 06, 02:05)
drinks_cheers.gif ir man
Sekantis konkursas jau suplanuotas, beliko tik ikelti i bloga, ir paciai pradeti skrebinti savo interpretacija. Manau geras isukis visiems us...daug laisves pasirinkti ka ir kaip skrebinti mirksiukas.gif

As ir prisidedu prie nugaletojos, nuostabus darbas su dideliu indeliu thumbup.gif

Nekantriai laukiam naujo konkurso mirksiukas.gif

QUOTE(ader @ 2011 02 06, 12:01)
na stai, sulaukiau grazaus sauleto ryto, skubu fotografuot ir ikelti vakaryksti skrebuka smile.gif

user posted image

Oi kaip saldu lotuliukas.gif Tikras mergaitiskas thumbup.gif O kokios pupos akys wub.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi, Skrebuke Irma ,kartu su tavimi, kad tavo nuostabius originalius darbus pastebi spauda thumbup.gif , aš irgi jų nekantriai laukiu vis naujų ax.gif

Sveikinu konkurso nugalėtoją Loretą ir lenkiu galvą prieš jos talentą ir kruopštumą. Kad jos darbas be konkurencijos, supratau, vos tik jį pamačiusi, jis tiesiog pritrenkiantis 4u.gif

Glide, tavo paskutinis darbelis mane tiesiog iš koto išvertė, jis nuostabiai nepakartojamas wub.gif


Ader, labai jautrus ir mielas tavo skrebukas, o dukružėlės žvilgsnis bigsmile.gif , nu be galo žavingas thumbup.gif

Aš irgi netinginiauju, nors laiko labai trūksta, skrebukams jo randu ir štai savaitgalio rezultatas

user posted image

Detalių užsukit pažiūrėti į svečius mirksiukas.gif http://neandertaliete.blogspot.com/
Atsakyti
thumbup.gif nuostabiausiu skrebuku pasipyle kaip grybu po lietaus...taip ir toliau! Man toks dziaugsmas kad si tema gyvuoja ir vis daugiau naujokiu islenda i dienos sviesa thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, nulindau i prisistatymu tema ir brukstelejau keleta zodziu apie save ax.gif
Atsakyti
As sol wub.gif pasisakiau bloge wink.gif

O as laisva minute atviruku prikepiau ax.gif Ryt ikelsiu
Atsakyti
Ir aš prisidedu prie skrebinančių smile.gif Pamatysite daugiau nuotraukų čia.
Kaip keista man pačiai kad prisijaukinu juodą spalvą ir vėl.
Šis skrebukas darytas mano tinklaraščio sekančiam konkursui, kurį einu dabar atskirai įkelti.
Bet galiu išduoti dabar topsecret.gif kad nauja tema: Random Inspiration Challenge Nr 17: Įkvėpta(-as) namų dekoro.
***Privalote konkursui priduoti ne tik skrebuką, bet taip pat nuotrauką to daikto(ų) kurie Jus įkvėpė sukurti skrebuką.
Tai gali būti bent kas: kilimo ar antklodės raštas, dekoratyvinės pagalvės, vazonėlis, arba...kaip pas mane laikrodis mirksiukas.gif

Pavadinimas: Nuolatinės Minčių Pavaros
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 07 vasario 2011 - 06:40
Naujas, sekantis konkursas oficialiai jau paskelbtas čia
Tikiuosi sulaukti labai daug dalyvių mirksiukas.gif
Atsakyti
Net nežinau, ar darančiom skrebo atvirukus kraustytis į kitą temą? Pažiūrėjau, yra tokia tema apie atvirukus... g.gif Bet kad mergaitės būtent čia užklausė apie skrebo atvirukų konkursus, schemutes, tai - ai, nu kol dar neišvarė 4u.gif , tai dar keletą idėjų pradedančiom iš interneto (aš daugiausiai po angielskai "kalbančius" puslapius vaikštau). Man tai labai padeda pamilti skrebą. ax.gif Tai štampukiniai skrebo pavyzdžiai:

http://www.sketchsup...d-sketches.html
http://cleanandsimpl...g.blogspot.com/
Atsakyti
Nupyškinau atvirukus thumbup.gif
Nekelsiu čia bet kviečiu įblogą pasidairyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Net nežinau, ar darančiom skrebo atvirukus kraustytis į kitą temą?

g.gif schmoll.gif As manau galbut sujungiam temas? As buciau nieko pries, nors pati atviruku absoliutiskai neskrebinu (ir nenumatau kad skrebinsiu), bet kartais buna labai naudinga pasiskolinti kokia ideja, ar kokia mini detale nuo atviruko, kuri puikiai tiktu ant tradicinio skrebuko. Vz, kam apriboti kuryba 4u.gif ir siaip, jei sujungtume tema, cia butu dar aktyviau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 07 vasario 2011 - 16:38
Kokia gera ideja! Tik vakar atviruku tema uzmaciau, bet manau, kad butu patogiau. Nereiktu lakstyt per dvi temas. ax.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti