Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 03, 19:12)
Katu wub.gif mielas atvirukas. Man niekas nekliuna, gal tik noretusi kad "Thinking of you" kvitelis neliestu apacios,


Irma, aciu uz paaiskinimus, bandysiu savaitgali susikurt ir idet i flickeri.
Pavadinima pakeliau auksciau. Dabar, kaip ir sakiau, nepatinka tai, kad atrodo, jog jis klijuotas per viduri ir nepataikyta tiesiai doh.gif Bet paliksiu jau ten, kur yra...


QUOTE(GundaC @ 2011 02 04, 03:44)
O sirdutes dygsniukai jau buvo, ar pati padarei?  rolleyes.gif


Dariau viska pati - ir sirdute kirpau, ir skylutes dariau, ir siuvinejau.

Bandysiu gal tokia svelnesne, rozine pasidaryt dar panasia, tai jei netingesiu, pazingsniui sufotografuosiu.

Geros dienos ar vakaro visoms, as dar lovoj, bet jau judinsiuis, maze i muzikele reik nuvezt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 02 04, 00:16)

Tai va, labai laukiu kritikos. Stilius - absoliuciai ne mano, bet va vakar sove tokia ideja ir taip jau gavos...

Glide, labai patiko Tavo skrebukas... Ypac suzacvejo ta tutu sijonelio miniatiura  wub.gif  O kur foto darei? Pati, ar pas kazka? Nes man labai primine musu fotosesija pas Aurelija.

Labai man patiko tavo atvirukas, bet pavadinimo vieta ir man nesiziuri, sakyciau ta pagrinda kur po sirdele yra visa daryti per visa atviruko pavirsiu ir ant jo tada deti "thinking of you" g.gif

Dėkui wink.gif Foto as tik redagavau, mergaites mama prisiunte kalna nuotrauku, bet tik viena buvo tinkama skrebinimui, visur kitur per daug detaliu, bet visa laimė turėjau iš ko išsirinkti.
Atsakyti
nurija
kur anksciau idejau nuoroda i Page maps atvirutem, tai rodos ten tik Gruodzio men.
Nuejus i Page Maps pdf. formato eskizus, paspausk ant bent kokios "Card Maps" kategorijos...ten daug ju yra cia
Atsakyti
Katu- tikras katu, katu biggrin.gif man labai patiko toks stilius tavo atvirutes, labai gerai nudirbta!....as kaip tik siuo metu galvoju kokia MB surezgus... g.gif

Kvieciu i bloga pasidairyti

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Kaip Irma liepė "prisiduoti" toms, kurios čia paslapčiom skaitinėja, tai pašmėžuosiu, nes ši jūsų temukė LABAI draugiška ir šilta. Užsikabinau ir šiemet Kalėdoms padariau pirmą kartą visiems artimiesiems ala scrab'o atvirutes užkrėsta jūsų.
Kad jau ne veltui būtų išlindimas, tai atsakysiu tai mergaitei apie atvirukus internete, kur aš pati nuolat "lendu" ir seku, tai :
http://mojomonday.blogspot.com/
kur kiekvieną pirmadienį duoda naują schemutę ir po to visi deda, kas padaro pagal ją. Tada, bent jau aš taip darau, lendu prie patikusio pavyzdėlio ir apžiūrinėju daugiau pvz., o šonuose merginos, dar turi visokių nuorodų. Nu taip gali keliauti be galo be krašto. Visokių įdomybių galima atrasti. Taip turiu susidariusi favoričių adresų sąrašą.
Kaip suprantu, tai kažkokia atskira skrebinimo sritis dar su štampukais.
Persiprašau, daugiau jums netrukdysiu, nes... nemoku foto kelti, tai iš manęs jokios naudos blush2.gif Bet tyliai ir toliau seksiu, nebent kas privers išmokti kelti nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
pasibaige darbo savaite tai galima prisesti cia.
Visas naujai prisijungusias sveikinu atvykus. Tikiuosi neissigasit ir nepabegsit, o kasdiena vis ka nors naujo pagaminsit ir mums parodysit. Man labai dziugu kai atsiranda vis daugiau bendraminciu biggrin.gif sekmes visoms.

Necituosiu kiekvienos, bet ikeltus dabrlius apziurejau, prikibti neturiu prie ko biggrin.gif viskas nuostabu. Sauniai darbuojates.

Sveikinimai Irmos konkurso nugaletojai thumbup.gif

Mano savaitgalis irgi bus darbingas, manau ryt turesiu jau ka parodyt. Karsti klijai jau ijungti, popierius ant stalo, tai tarpuose tarp buities darbu kazka zadu sumeistraut,. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 04, 18:10)
nurija
kur anksciau idejau nuoroda i Page maps atvirutem, tai rodos ten tik Gruodzio men.
Nuejus i Page Maps pdf. formato eskizus, paspausk ant bent kokios "Card Maps" kategorijos...ten daug ju yra cia


Aciu labai uz nuorodas ir pagalba, bandysiu kurti krikstynu atvirukus - kvietimus, jei nebus labai targiska idesiu ir jums parodyt biggrin.gif

nusipirkau minimaliai priemoniu sokiu tokiu, nezinau dar ar uzteks ka turesiu, bet pinigeliu isleidau arti 100 lt, nu jau brangumas tai ojojoj, gal nieks nepatikes is artimuju, kad gali kainuot tiek atviruko padarymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anilė @ 2011 02 05, 02:36)
Kaip Irma liepė "prisiduoti" toms, kurios čia paslapčiom skaitinėja, tai pašmėžuosiu, nes ši jūsų temukė LABAI draugiška ir šilta. Užsikabinau ir šiemet Kalėdoms padariau pirmą kartą visiems artimiesiems ala scrab'o atvirutes užkrėsta jūsų.
Kad jau ne veltui būtų išlindimas, tai atsakysiu tai mergaitei apie atvirukus internete, kur aš pati nuolat "lendu" ir seku, tai :
http://mojomonday.blogspot.com/
kur kiekvieną pirmadienį duoda naują schemutę ir po to visi deda, kas padaro pagal ją. Tada, bent jau aš taip darau, lendu prie patikusio pavyzdėlio ir apžiūrinėju daugiau pvz., o šonuose merginos, dar turi visokių nuorodų. Nu taip gali keliauti be galo be krašto. Visokių įdomybių galima atrasti. Taip turiu susidariusi favoričių adresų sąrašą.
Kaip suprantu, tai kažkokia atskira skrebinimo sritis dar su štampukais.
Persiprašau, daugiau jums netrukdysiu, nes... nemoku foto kelti, tai iš manęs jokios naudos  blush2.gif Bet tyliai ir toliau seksiu, nebent kas privers išmokti kelti nuotraukas  mirksiukas.gif

aciu uz nuoroda, labai idomu mirksiukas.gif
vienas is variantu kaip ikelti nuotraukas....prisiregistruok http://photobucket.com/ ten ikelk savo norimas nuotraukas, ir tada kopijuok norimos nuotraukos paskutine eilute IMG code, ir keli cia i SM, viskas biggrin.gif
Apie stampukus ir man labai idomu, gal kas nors galite papasakoti placiau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 05 vasario 2011 - 14:01
Sveikutes, buvau pradingusi truputi, bet va griztu smile.gif Sveikinu konkursinio darbelio nugaletoja, jau kaip man patiko tas screbukas su mazuoju stilingu vairuotoju ! Dabar nekantrauju sulaukti naujo konkurselio bigsmile.gif
Dziaugiuosi, kad vis atsiranda ir isdrista prisijungti nauji zmogiukai, neabejingi screbukui. Cia tikrai labai miela aplinka tobuleti, visuomet rasi atsakyma i iskilusi klausima. Ir tema gyva tokia, nuolat yra pasisakanciu ir pasirodanciu smile.gif As netrukus irgi labai inirtingai kibsiu i savo popieriukus, dabar buvo tokia priverstine pauze... ax.gif
Atsakyti
tararam, pabaigiau skrebuka. NU net nezinau kokio stiliaus jis cia man gavosi, kazkoks romantic love shick lotuliukas.gif ryt ikelsiu parodyt. mirksiukas.gif
pazaidziau biski su websters pages.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ader: 05 vasario 2011 - 17:33
O, ader! Degu is nekantrumo kaip noriu pamatyt skrebuka thumbup.gif

Kodel nieks neprisistato prisistatymu temoje? g.gif
http://www.supermama...?...647182&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 05 vasario 2011 - 19:02
QUOTE
jau kaip man patiko tas screbukas su mazuoju stilingu vairuotoju ! Dabar nekantrauju sulaukti naujo konkurselio 

drinks_cheers.gif ir man
Sekantis konkursas jau suplanuotas, beliko tik ikelti i bloga, ir paciai pradeti skrebinti savo interpretacija. Manau geras isukis visiems us...daug laisves pasirinkti ka ir kaip skrebinti mirksiukas.gif
Atsakyti