Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(lotta23 @ 2010 11 17, 21:48)
as irgi pagalvoju...ar bus laiko skrebinti...siaip juk jie miega daug...per ta laika gal kaip nors. Bet zinoma, viskas nauja, galva bus apsisukus! tikiuosi, viliuosi ir labai noriu kad to laiko butu! Cia juk pats svarbiausias skrepas butu! Beto kaledos arteja! O as jas taip myliu!  wub.gif

Marikana Ohoho, kas per shoppingas! Fainai! Kailinius tik triusio ir karakulio teturejus, bet ir tai maza kaip buvau! Anglijoj nususciau su kailiniais!  doh.gif O kokius tu prigriebei?


zinok, tikrai pradzioj mazyliai daug valgo, kakoja ir miega... as pamenu, ryjau knygas... manau, rasi laiko paskrebinti, ypac, kai vaikelis dar nemokes vaikscioti ir visko griebti wink.gif laikysim uz tave kumstukus, kad butu lengvai ir greitai wink.gif
nuroviau nutrijos kailinius, labai jau man jie grazus blush2.gif

dabar vis mastau is kur man tos dezes gaut... gal koki siuntinuka uzsisakyt g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakarelis esamos ir busimos mamytes happy.gif

As tai irgi galvoju, kur man ta kartona paraut, nes kaip tik savaitgali visus uzsilikusius ismeciau lotuliukas.gif Bet nieko, rasim smile.gif Si karta ir as turiu sudalyvaut.
O kol kas - nykstuko zingsneliais i 11-a gruodzio albumo dienele ax.gif

Marikana, liuks pirkinukai thumbup.gif Saunuole, kad taip pasilepinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 17 lapkričio 2010 - 22:11
Padariau pirmajį atviruką kalėdinį blush2.gif Parodysiu :
user posted image
user posted image
user posted image

Dar antras beveik baigtas, bet oras netinkamas visai fotkinti;
Atsakyti
Nu ka. Turiu kartono, dabar belieka galvot ka padarius. tongue.gif


QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 16, 21:23)
O, Ignacas išlindo  hi.gif  Nebandyk pradingt (mes tave kad iš po žemės ištrauksim) biggrin.gif


Tikrai nebandysiu lotuliukas.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 17, 21:11)
As tai irgi galvoju, kur man ta kartona paraut, nes kaip tik savaitgali visus uzsilikusius ismeciau  lotuliukas.gif


Anksciau Maximoj buvo nemokamai prie kasu dezes sukrautos. Tipo pirkiniam susikraut jeigu reikia. Nezinau kaip dabar, taciau nulupus pirma sluoksni manau tiktu. 4u.gif
Atsakyti
o as pagaminau nauja LO (ta prie zvakiu sviesos ana vakara biggrin.gif
Siandien spejau nufotkinti kieme kol dar saule nenusileido, tad nakti kada visi suguls, ikelsiu pasirodyti.
Dariau pagal uzduoti vienos mano podruzkos is Australijos. Ji man uzdave scrap-lifta, t.y parinko koki jos skrebuka man reikes skrebinti smile.gif
Atsakyti
Marikana - saunus kailiniai!

Zmogiuke - prasom savo procesa parodyti, labai idomu!

Lavrynka - idomus tavo atvirukas, su varteliais atsidaro-uzsidaro...Tik gali merginos uzsikarsciuoti del atviruku rodymu skrebuko temoje!

Irma - laukiam lb tavo darbelio, tik brrr...zvakes ir popierius - pavojinga, bet is dalies, o ka daugiau kita veikt kai visur tamsu!
Atsakyti
user posted image
Pavadinimas: Protective (Sauganti)
Štai mano scrap-lift'as. Viena mano skrebinimo draugužė kuri labai palaiko romantišką shabby chic stilių, man pasiulė abipusę užduotį: Ji skrebins mano Scrapbook Trends žurnalo skrebuką, o aš skrebinsiu, jos man parinktą skrebuką.

Kviečiu į blogą apžiūrėti viską iš arčiau: čia

Dar turiu dadėti kad šis yra grynai Irmiškas skrebukas biggrin.gif : narvelis, lizdelis su kiaušinukais, medienos rašto popierius, vintažinis stilius. Gal jau neoriginalu, bet man ši tematika l.l wub.gif įspėju kad nepaskutinis tokio tipo skrebukas biggrin.gif
Viena kas nauja tai nuotraukas iškirtau su 'Giga' dekoratyviniu skylamūšiu. Pabodo stačiakampė nuotraukų forma, tad permaina buvo laukiama smile.gif
QUOTE
Irma - laukiam lb tavo darbelio, tik brrr...zvakes ir popierius - pavojinga, bet is dalies, o ka daugiau kita veikt kai visur tamsu!

*MB turėjo pasiūlymą, bet skrebas laimėjo lotuliukas.gif sorry, nesusilaikiau... čia reikėtų likti PG-13 mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip mielai pradejau ryta, maziuke i darzeli isleidau, pasidariau pusrycius ir sedau prie skrebinimo temos
QUOTE(marikana @ 2010 11 15, 16:42)
dabar paaiskinu, kas cia yra
kai tik Irma paskelbe konkurso tema, as pagalvojau apie truputi kitokia interviu forma...

Marika, sveikinu su laimėjimu ir tikrai puikia idėja, labai lauksiu užbaigto ir patobulinto darbelio 4u.gif

QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 16, 23:23)
*Na žinot, merginos, kai jau taip viešai čia mane prispaudėt, tai tikrai turiu kuo greičiau užbaigt savo odę kavai.  :

**Aš daug šneku, pfffff....
***Aha, dovanosiu jam, spec. jam dariau gi. Dėmesio neįsipareigojusioms merginoms: 26 m. linksmas, simpatiškas vaikinas ieško žmonos .  Jis turi labai pozityvų požiūrį į gyvenimą, tad neleis tau liūdėti. 

****Glide, vos neužmiršau. Kokie gražūs tavo atvirukai.... Pirmieji tokie dailūs ir atrodo tokie trapūs kaip snaigės...  O kiti tokie šventiniai 


* Oi laukiam laukiam bigsmile.gif
** Po to kai tiek tylejai tai net nenuostabu kad kazkada reikia issisneketi lotuliukas.gif
*** ech, toks sansas ... bet deja... rolleyes.gif
**** Dėkui 4u.gif
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 17, 16:43)
*As vakar beveik baigiau skrebuka....tai bus pirmas skrebukas skrebintas prie zvakiu sviesos (vakar vakare praradome elektra, bet muza pas mane sveciavosi tai visas zvakes uzdegiau kad ji neiseitu.  romantika
kaip sakau...jei yra noras...

**as kazkam esu zadejus skrebuka apie Starbucks, bet neikvepia mane apie tai skrebinti...pakolkas. Nors nuotraukas jau turiu atspausdintas.

***Isgasdinai sakydama kad mano muza pas tave lankosi...bijojau kad tu ja ten privaisinsi viskuo ir ji nesugris pas mane

*na tu ir duodi biggrin.gif
** va ka is JAV su norstalgija prisimenu wub.gif
*** tai jau tikrai ir as issigandau, gal jus ja kaip nors padvigubinkit? lotuliukas.gif

QUOTE(marikana @ 2010 11 17, 18:56)
man labai labai labai labai grazu. drasiai galiu vadinti tave atviruciu profe 


blink.gif blush2.gif net negalejau tiketis tokio ivertinimo, dekui labai blush2.gif

QUOTE(lotta23 @ 2010 11 17, 20:02)

O del skrebuko as nesugalvoju ka tau patart. Mano galva kazko tuscia. Beje, naktimis sapnuoju skrebus, popierius, spalvas, kaip jas geriau sudeti ir t.t....Ir taip visa nakti, lauzytu miegu iki pat ryto....jau negerai cia manau 

lengvos tau susitikimo pradzios wub.gif gaila kad taip toli, po poros men. vaikus suguldytume ir galetume skrebinti kartu lotuliukas.gif

O tas naktinis jausmas nerealiai pazistamas doh.gif vis neprisiruosiu uzrasu knygutes mazos nusipirkti idejom rasytis naktimis, bo rytais 60 proc, buna jau isgaravusiu doh.gif

QUOTE(Lavrynka @ 2010 11 17, 23:27)
Padariau pirmajį atviruką kalėdinį

Puiki ideja ir spalvos, bet del vieno dalyko aš išdrysiu tave pabarti - kruopštumo rolleyes.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 18, 05:51)
Kviečiu į blogą apžiūrėti viską iš arčiau:
*MB turėjo pasiūlymą, bet skrebas laimėjo  sorry, nesusilaikiau... čia reikėtų likti PG-13

einu i bloga pakomentuoti thumbup.gif
ups, vyras liko ant ledo
Atsakyti
labas rytas, labas rytas... 4u.gif as nusiteikus siandien kazka nudirbti, o bus matyt wink.gif kaip jusu nuotaikos?

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 17, 23:11)
*Si karta ir as turiu sudalyvaut.
**O kol kas - nykstuko zingsneliais i 11-a gruodzio albumo dienele 


*Butinai
**kaip smalsu pamatyt bigsmile.gif

QUOTE(Lavrynka @ 2010 11 17, 23:27)
Padariau pirmajį atviruką kalėdinį  blush2.gif 


Lavrynka, saunus pirmasis bandymas thumbup.gif matau, skylamusiu prisipirkai... labai smalsu pamatyti kokio popieriaus dar nusipirkai wink.gif
taip pat idomu, pamatyti antraji atviruka wink.gif

QUOTE(lotta23 @ 2010 11 18, 01:47)
Tik gali merginos uzsikarsciuoti del atviruku rodymu skrebuko temoje!


nemanau, juk jis skrebinimo budu padarytas wink.gif man atrodo, kad cia viskas tinka blush2.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 18, 05:51)
*Kviečiu į blogą apžiūrėti viską iš arčiau:
***MB turėjo pasiūlymą, bet skrebas laimėjo lotuliukas.gif sorry, nesusilaikiau... čia reikėtų likti PG-13 mirksiukas.gif

*ten ir begu apziureti ir pakomentuoti mirksiukas.gif
** Irma, tu nemirtinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif griunu is juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As suku galva vis su tais zirniais, kazkada buvau klaususi ax.gif Gal kas kokiu pavyzdziu esat uzmaciusios kaip padaryti ziedelius?
Atsakyti
Glide, as tai niekuo negaliu padeti... siulyciau susrasti, kaip tie ziedeliai tiksliai atrodo ir gal kazkaip bandyti padaryti remiantis technikomis is Irmos skanuotos knygos apie geliu gaminima g.gif daugiau jokiu minciu

o as vis svarstau apie naujaji konkursa... uzduotis panaudoti kartona, kaip pagrinda... tai kaip viso skrebuko pagrinda? ar kaip nuotraukos pagrinda? o gal tik detales uztektu?
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2010 11 18, 10:29)
As suku galva vis su tais zirniais, kazkada buvau klaususi ax.gif  Gal kas kokiu pavyzdziu esat uzmaciusios kaip padaryti ziedelius?

O tu primink dar, kas su tais zirniais? ar praleidau kazka, ar pamirsau.
Atsakyti