Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Ignac @ 2011 02 02, 16:02)
Visiskai pritariu Zmogiukei. Ivairiau yra geriau.  ax.gif

Tad toliau taip ir bus rengiami mano konkursai - SURPRIZE!!! eiga biggrin.gif
Manau kad is anksto nezinoti balsavimo budo padrasins ypac naujokus, kurie galbut susilaikytu jei konkursas pagal talenta kas karta.
Atsakyti
Apsižiūrėjau kad dar turiu neįkeltą vieną darbelį.
user posted image

user posted image

Bloge truputi placiau
Atsakyti
Glide wub.gif skrebukas (komentaras bloge wink.gif
Atsakyti
Glide, koks grozis wub.gif Viskas labai dera bigsmile.gif(oi ir Irma ta pati parase blush2.gif ).
Toli man dar iki jusu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 03 vasario 2011 - 17:35
QUOTE(GundaC @ 2011 02 03, 10:31)
Glide, koks grozis  wub.gif Viskas labai dera  bigsmile.gif(oi ir Irma ta pati parase  blush2.gif ).
Toli man dar iki jusu  rolleyes.gif

Pradek nuo schemu...dizainas jau paruostas, tad garantuoja tobula dizaina; Belieka tada tik parinkti nuotrauka, popieriukus ir detales.
Page Maps
Pencil Lines
Inspired Blueprints
Atsakyti
Glide, komentaras bloge. wub.gif
Atsakyti
Dedu čia, nes atviručių tema apmirus ir mažai kas ten apskritai ką kritikuoja... Jei supyksit, kitą kartą nedėsiu smile.gif

Padariau aš lyg tam konkursui atvirutę, kur Irma užrodė, jei gerai supratau sąlygas. Kiek supratau, nebūtina naudot to kiss štampavimo, svarbu, kad būtų kažkas iš Hero produkcijos panaudota. Turėjau tik Thinking of You is ju rinkinuka, daugiau nieko.
Esu darius kazka panasaus jau, berods rodziaus.
Si karta panaduojau du ju stampukus - sirdute apstampavau "I hope you know how much I care", ir dideli stama "thinking of you" panaudojau pavadinimui. Po to daug rasalo, MS kaspinas, sniuras ir dar sis bei tas...

As meniskai man nesiziuri pavadinimas - bandziau ji apkarpyt, kad atitraukt nuo krasti pavyktu, kazkaip per siauras tada - stampas tas nemazas... bandziau atitraukt esama (pakelt auksciau), tada lyg prasos per viduri det. Padejus per viduri - nesiziuri, nes prie sito dizaino noris kazko nesimetrisko ir netvarkingo...

Tai va, labai laukiu kritikos. Stilius - absoliuciai ne mano, bet va vakar sove tokia ideja ir taip jau gavos...

Ar det man ja i konkursa ar kazka kito galvot? MB vakare perfotografuos, cia jo darbas, as tik bendram vaizdui foto darau ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image



Glide, labai patiko Tavo skrebukas... Ypac suzacvejo ta tutu sijonelio miniatiura wub.gif O kur foto darei? Pati, ar pas kazka? Nes man labai primine musu fotosesija pas Aurelija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 03 vasario 2011 - 23:17
Katu- bent man atrodo, kad patraukus nuo to krasto i viduri ir siauresnis, ziuretusi ax.gif
Bet visumoj labai fainas 4u.gif Dalyvauk zinoma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 04 vasario 2011 - 01:12
Katu wub.gif mielas atvirukas. Man niekas nekliuna, gal tik noretusi kad "Thinking of you" kvitelis neliestu apacios, bet kad butu nors mazas tarpas.

Sakyciau kad turi galimybe laimeti 4u.gif Nebutina ta "kissing' technika, butina vartoti tik viena, bele koki Hero Arts stampa wink.gif
Butinai priduok konkursui!! Bet jei dar neprisirasei flickr.com tai patarciau. Kada prisirasysi, tada atrask ju flickr grupe cia, ir prisirasyk jiem, t.y. "join this group". Tada kada ikelsi savo darbelius, ikelk i "Hero Arts group pool" kur matysi visas dalyves.
Norint tureti galimybe laimeti priza, yra butina parasyti teisinga "tag"= pavadinima.
Pavyz cituoju:

For projects created between February 1 and February 10 (11:59pm PST) - Tag entries with February2011A
For projects created between February 11 and February 24 (11:59pm PST) - Tag entries with February2011B


Projektai pagaminti tarp Vasario 1-10 turi buti pavadinti, t.y 'tag' Februaury2011A.
Projektai pagaminti tarp Vasario 11-24 turi buti pavadinti, t.y.'tag' February2011B.

Tik tokiu budu atras tavo atviruka ...turi net du sancus laimeti kiekviena men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 04 vasario 2011 - 01:15
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 03, 21:01)
Pradek nuo schemu...dizainas jau paruostas, tad garantuoja tobula dizaina; Belieka tada tik parinkti nuotrauka, popieriukus ir detales.
Page Maps
Pencil Lines
Inspired Blueprints

Aciu uz labai naudingas nuorodas thumbup.gif
Ypac pirmoji good.gif

Katu-man labai grazi atvirute. Cia mano spalvos wub.gif Gal kaip ir tu rasai, noretusi pavadinima ar ji sumazinti... ar per viduriuka padeti... g.gif
O sirdutes dygsniukai jau buvo, ar pati padarei? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 04 vasario 2011 - 10:03
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 03, 20:01)
Pradek nuo schemu...dizainas jau paruostas, tad garantuoja tobula dizaina; Belieka tada tik parinkti nuotrauka, popieriukus ir detales.
Page Maps
Pencil Lines
Inspired Blueprints

o atviruku tokiu schemu neturit? be foto, kad butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2011 02 04, 06:46)
o atviruku tokiu schemu neturit? be foto, kad butu  smile.gif

pagooglink 'card sketches for scrapbooking cards' mirksiukas.gif
cia keli saitai:
Page Maps- Card Maps
skipping stone designs
icsketches
card patterns

Atsakyti