Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(ader @ 2011 01 30, 15:32)
ko cia taip tylu  biggrin.gif
keliu tema i virsu. rodau savo vakaryksti greituka (kitokie pastaruoju metu nesigauna mazoji pradejo intensyviai dometis visomis skrebo piremonemis, tai tenka slept, aukstai ir toli, nera kaip palikt nepabaigto darbo)

Saunus greitukai pas tave thumbup.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 01, 17:14)

Va toks man rytas  ohmy.gif  . Jei leisite man dar pasigirti ax.gif  si ryta gavau nuostabiu naujienu . Vienas SB gamintojas mane tik uzprase buti ju firmos atstove, a lia dizainere topsecret.gif

thumbup.gif thumbup.gif wub.gif fantastika Irma, mes turim buti laimingiausios turedamos tokia talentinga ir pasaulyje vertinama mokytoja wub.gif

QUOTE(GundaC @ 2011 02 01, 22:04)
Sveikos  biggrin.gif
Jungiuosi i Jusu bureli  ax.gif  Visiskai nieko nenusimanau apie skrebinima, bet pabandziau padaryti pirma savo darbeli. Esu suzaveta Irmos darbeliais, ji mane ir ikvepe  biggrin.gif
Lauksiu Jusu komentaru  mirksiukas.gif

Fantastiskas pirmas darbelis thumbup.gif man tik pavadinima norisi istiesinti, o visa kita thumbup.gif

QUOTE(JuDoTo @ 2011 02 02, 00:43)
Sveikos...suprantu kad cia pradedanciom ir visiskai zaliom tikriausiai nera ko kist nosies  blush2.gif  bet pabandysiu paklausi  ax.gif  Skrebinimu domiuosi, labai noriu ismokti, ziurineju jusu darbelius jau kelintas menesis...ar galima skrebinti ismokti be kursu? Kur galima isigyti priemoniu skrebinimui, ne internetu, Kaune  4u.gif

Prasom jungtis, mes cia ir renkames kad mokytis ir klausti patarimu mirksiukas.gif
Ismokti tikrai galima ir be kursu, tik reikia nemazai pasedet, pasiskaitineti, atrasti kas patinka, kokio rezultato norisi ir kibti i arba. Aisku, turint priemoniu daug lengviau viskas vyksta, bet nuo kazko reikia tiesiog pradeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 02 02, 14:26)
Ismokti tikrai galima ir be kursu, tik reikia nemazai pasedet, pasiskaitineti, atrasti kas patinka, kokio rezultato norisi ir kibti i arba. Aisku, turint priemoniu daug lengviau viskas vyksta, bet nuo kazko reikia tiesiog pradeti mirksiukas.gif

laba smile.gif
jo, kuo tolyn, tuo labiau suprantu, kad jus cia tobulai viska darote smile.gif o kad priemoniu reik, tai faktas doh.gif tik kazkaip gaila, kad vilniuj dar neradau tokios viet doh.gif tos, kur galima viska issirinkt vienoj vietoj doh.gif
jus visos turbut prekes turit pagrinde is interneto, atsisiunciat, ane?
Atsakyti
QUOTE
Irma-kaip ten balsuoti, reikia buti prisiregistravus?  

g.gif Neleidzia palikti komentara? Tai gal prisiregistruok mirksiukas.gif O blogiausiu atveju palik komentara anonimu, bet tada butinai pasirasyk kad tai GundaC kad zinotume kad ne bele kas balsuoja.
QUOTE
jo, kuo tolyn, tuo labiau suprantu, kad jus cia tobulai viska darote

Kad visi cia pradejo nuo pirmo skrebuko mirksiukas.gif ...kaip ta japonu patarle kad 1000km. zygis prasideda su pirmu zingsniu 4u.gif
Siaip, imanoma skrebinti ir minimaliom priemonem, galbut tiktai tada reikia labiau isradingumo. Pavyz., paziurek i praeita ScrapManijos konkurso tema kurios uzduotis buvo vartoti ne spec. skrebinimo priemones. ..cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 02 vasario 2011 - 15:27
Irma - sveikinu kuo nuosirdziausiai! Tikrai esate to verta! drinks_cheers.gif

Glide - sveikinu iziebus nauja gyvybe musu pasauly. 4u.gif

Prabalsavau ir as uz savo favorita, beje tikrai labai patogu kai visos nuotraukos iskart matosi. biggrin.gif

P.S. Gal kas zinote "Toffifee" saldainiu dezutes ismatavimsu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 02, 00:17)
sunku man ką patarti...aš atvirkščiai, absoliutiškai neskrebinu atvirukų. Bet gal geriau neprievartauk savęs ir mėgaukis atvirukų skrebinimu. Galbūt tau labiau neįpareigojama juos skrebinti  g.gif . Žn, su nuotraukom juk aukštesnis streso lygis: Ar nesugadinsiu nuotraukos?, ar tinkamai papasakosiu istoriją?, ar priderinsiu detales prie bendros temos?... Su atvirukais juk nėra net panašių minčių. Gamini dovanėlę, maža staigmeną kažkam, ir tai kaip sakoma 'win-win' situacija: tu laimi patirdama skrebinimo terapija ir gavėjas laimi, džiagiasi rankų darbo atviruku.
Būtinai prisirašyk prie Hero Arts konkursų čia daugiau info.
Tenai aš laimėjau su savo tradiciniu skrebuku, bet ištiesų aš ten esu balta varna kadangi +95 proc. dalyvių gamina atvirukus.
Būtina naudoti bent vieną Hero Arts firmos štampuką, ir reikia turėti flickr galeriją savo darbeliam. Tenai nerealiai draugiškas būrys skrebukių kurios niekad nepatingi palikti komentarų. Taip pat turi galimybę laimėti 50 USD 'shopping spree' Hero Arts e-parduotuvėj.
Vasario mėn tema:
*Meilė
*Draugystė
*'Kissing' štampavimo technika (daugiau info apie techniką jų bloge).


Irma, aciu uz atsakyma, pameginsiu paskaitinet grizus, dabar leksim su maziuke i jos uzsiemimus. Gal sakau parizikuoti i koki meetupa nueit smile.gif Tik beda, kad as be MB niekur - jis man uz verteja blush2.gif blush2.gif
Beda ta, kad as turbut neistikima vien skrebinimui, nes be to dar man patinka siuvinet ir vert karoliukus. Kai jau dabresiu vienam reikalui, manau, visa laika skirsiu tik tam vienam, padetis pasitaisys...
Kol kas man jie visi trys labai skirtingi uzsiemimai ir reikia kiekvieno ju po truputi, gaunu skirtinga pasitenkinima...

QUOTE(GundaC @ 2011 02 02, 05:07)
Katu-oho kiek priemoniu  swoon.gif Kiek is Kate25 temos pamenu tu dabar gyveni JAV?


GundaC, cia tik maza dalelyte priemoniu, mat tu, kurias per metus sukaupus, nefotkinau. Cia tik tai, ka 30-mecio proga gavau blush2.gif
Taip, gera pas Tave atmintis, gyvenu JAV wink.gif Ir sia vasara planuojam grizt namo porai men wub.gif Aisku, jei nustosiu pirkt priemones ir susitaupysim bilietams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Irma - sveikinu kuo nuosirdziausiai! Tikrai esate to verta! 

Ačiū Ignai 4u.gif
QUOTE
Prabalsavau ir as uz savo favorita, beje tikrai labai patogu kai visos nuotraukos iskart matosi.

jei kitiem patinka toks balsavimo būdas, tai galėsiu ir toliau taip konkursinius pateikti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 02 vasario 2011 - 15:51
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 02, 15:50)
jei kitiem patinka toks balsavimo būdas, tai galėsiu ir toliau taip konkursinius pateikti smile.gif

Man, asmeniskai, visaip patinka - ir kai randomu isrenki, ir kai pati, ir kai duodi mum pabalsuoti smile.gif Man kaip tik tas ir fainiausia, kad nera grieztos taisykles, kaip bus renkamas konkurso nugaletojas 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. as irgi jus atidziai stebiu, bet bijau pati pradet, nes nenoriu, kad butu kaip su piesimu ant silko. Pamenu tada susipirkau visas priemones, bet taip ir nieko nepadariau, o manau priemones scrabui tikrai nepigios. smile.gif
Atsakyti
Glide, sveikinu su šeimos pagausėjimu wub.gif

Irma, kaip smagu, kai svajonės pildosi - tikrai džiaugiuos su tavim thumbup.gif

Konkursiniai "iššūkio" skrebukai nepakartojami, niekaip neišsirenku favorito biggrin.gif

Na, ir mano kuklios skrebinės improvizacijos vienam tokiam mažučiam keliaujančiam džiaugsmo albumui...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Va, kartais ir man nutinka paskrebint...
Akivaizdu, kad skrebo priemonių šiame darbe panaudota visai mažai...

Atsakyti
Ziurbuti: neteko man dar matyti tokiu idomiu mini albumo psl. bigsmile.gif visa ta zodzio prasme skrebas sumestas is laikrascio skiauteliu biggrin.gif thumbup.gif kad neapleidi skrebo 4u.gif
******
Labai dziaugiuosi kad tiek naujokiu islenda i dienos sviesa thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 02 vasario 2011 - 20:56
Visoms naujokėms - mielai prašom - priimsim, patarsim (jei norėsit), džiaugsimės jūsų darbeliais kartu 4u.gif
Žiurbuti, koks nuotaikingas albumas thumbup.gif ir, beja, gera idėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 02 02, 15:05)
Man, asmeniskai, visaip patinka - ir kai randomu isrenki, ir kai pati, ir kai duodi mum pabalsuoti smile.gif Man kaip tik tas ir fainiausia, kad nera grieztos taisykles, kaip bus renkamas konkurso nugaletojas  4u.gif



Visiskai pritariu Zmogiukei. Ivairiau yra geriau. ax.gif
Atsakyti