Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Wow Irma, dziaugiames kartu su tavim! Ir pripazinimas ir tiek daug skrepo priemoniu for free bus mirksiukas.gif!!! O kokie gamintojai jei ne paslaptis???

O nubalsuoti uz konkursini tai zinoma kad galim!

PS Zmogiuke, prasom pradet skrebinti, juk tau taip sauniai tai sekasi!!!
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 01, 16:14)
YAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Va toks man rytas  ohmy.gif  . Jei leisite man dar pasigirti ax.gif  si ryta gavau nuostabiu naujienu .

Leisim leisim! biggrin.gif labai saunios naujienos!! sveikinu clap_1.gif Ir labai lauksiu pamatyt kokius grozius kursi su ju produkcija smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2011 02 01, 16:49)
O nubalsuoti uz konkursini tai zinoma kad galim!

PS Zmogiuke, prasom pradet skrebinti, juk tau taip sauniai tai sekasi!!!

drinks_cheers.gif as irgi labai noreciau balsuoti, nes turiu favorita biggrin.gif

o del neskrebinimo,... tai as vis ruosiuos ruosiuos smile.gif tik vis kokiu reikalu atsiranda, kas sutrukdo smile.gif bet tikiuosi greit grisiu i vezes 4u.gif
Atsakyti
as irgi pastaruoju metu negaliu vis prisest...ex...
Atsakyti
Sveikos,

Nežinau, ar šiuo adresu kreipiuosi, bet pabandysiu ax.gif Taigi gal galite patarti kokius klijus ar kt. būdą naudoti klijuojant gipiūrą (ar šiaip medžiagą) ant popieriaus?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Irmute, o tu netikėjai kad svajonės pildosi ... mirksiukas.gif
Aš taip iš visos širdies už tave džiaugiuosi ... tiesiog fantastika 4u.gif

Beja, dėl komentaro ... nu ir kaip man tokia mintis nešovė ... sukau galvą visą naktį, kaip su pavadinimu prasisukti ... Reikia šią idėją užsirašyti ateičiai. Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Jungiuosi i Jusu bureli ax.gif Visiskai nieko nenusimanau apie skrebinima, bet pabandziau padaryti pirma savo darbeli. Esu suzaveta Irmos darbeliais, ji mane ir ikvepe biggrin.gif
Lauksiu Jusu komentaru mirksiukas.gif
user posted image
Atsiprasau uz prasta foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 01 vasario 2011 - 21:05
Sveikos...suprantu kad cia pradedanciom ir visiskai zaliom tikriausiai nera ko kist nosies blush2.gif bet pabandysiu paklausi ax.gif Skrebinimu domiuosi, labai noriu ismokti, ziurineju jusu darbelius jau kelintas menesis...ar galima skrebinti ismokti be kursu? Kur galima isigyti priemoniu skrebinimui, ne internetu, Kaune 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuDoTo: 01 vasario 2011 - 23:43
Perskaičiau labai geras Irmos naujienas - džiaugiuos kartu su Tavim, gal tapsiu Tavo platinamos produkcijos pirkėja biggrin.gif

Aš gavau daug dovanų aną savaitgalį, belieka surast laiko ir idėjų. Dovanas (t.y. įrankius) išvardijau bloge.


Deja, skrebint man nekyla rankos. T.y. dirbt su nuotraukom. Nežinau, ko trūksta - motyvacijos, idėjų, įdomaus brėžinio... rodos, viską turiu - ir popierių kalnus, ir įrankiš bei priemonių daugiau nei proto, bet va dirbasi man tik atvirutės blush2.gif
Patarkit, sumotyvuokit, įdėkit kokį įdomų, lengvą "žemėlapiuką"...

Ir dar, niekad nedalyvavau jokiuose konkursuos, užrodykit, kur jų galima rast. Gal išdrįsiu kokią atvirutę įmest, nors ir jos pas mane pradedančiojo lygmeny... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(JuDoTo @ 2011 02 01, 17:43)
Sveikos...suprantu kad cia pradedanciom ir visiskai zaliom tikriausiai nera ko kist nosies  blush2.gif  bet pabandysiu paklausi  ax.gif  Skrebinimu domiuosi, labai noriu ismokti, ziurineju jusu darbelius jau kelintas menesis...ar galima skrebinti ismokti be kursu? Kur galima isigyti priemoniu skrebinimui, ne internetu, Kaune  4u.gif


Kišk kišk tą nosį, man kompaniją palaikysi tongue.gif Ir šiai ši tema viena draugiškesnių iš SM rankdarbių temų naujokų atžvilgiu (kitose suėda, sukramto, atmuša nora apskritai kažko imtis doh.gif )...

Skrebinimo priemonių tema yra čia. Paskaitinėk, ten surašyta, kur galima įsigyt priemonių. O dėl konkrečių adresų Kaune gal kitos patars...
Atsakyti
Dėmesio balsuojame už mėgiamiausią konkursinį čia
Netgi 9 konkursiniai priduoti Jūsų teismui bigsmile.gif
QUOTE
Irmute, o tu netikėjai kad svajonės pildosi ... 

Išvada...reiškia dažniau man reikėtų pasvajoti biggrin.gif Ačiū Sanrita 4u.gif

QUOTE
Wow Irma, dziaugiames kartu su tavim! Ir pripazinimas ir tiek daug skrepo priemoniu for free bus !!! O kokie gamintojai jei ne paslaptis???

Ačiū visom už sveikinimus aciuks.gif Man davė suprasti kad galiu jau pasiskelbti, bet minėjau kad esu skeptike (o gal prietaringa?) ax.gif blush2.gif kžkp nesinori skaičiuoti viščiukus kol jie dar neišsiritę. Man dar sunku pačiai patikėti,... lengvas šokas man buvo šiandien. SB gamintojai randasi UK (aš net nžn kad tai UK kompanija nors jų produktą beveik visad vartoju ax.gif ). Jie ieško JAV atstovoės/dizainerės kuri reklamuotų jų naują produkciją kuri bus parduodama balnadžio mėn.
QUOTE
Jungiuosi i Jusu bureli   Visiskai nieko nenusimanau apie skrebinima, bet pabandziau padaryti pirma savo darbeli. Esu suzaveta Irmos darbeliais, ji mane ir ikvepe  
Lauksiu Jusu komentaru  

hi.gif Sveika atradus mūsų būrelį 4u.gif
Eina sau... blush2.gif nuo komplimentų, betgi smagu kažką įkvėpti...ačiū wink.gif
thumbup.gif skrebukas. Gaila kad iš arčiau neišeina pažiūrėti ax.gif . Kaip ta gėlių puokštė pagaminta?
QUOTE
Sveikos...suprantu kad cia pradedanciom ir visiskai zaliom tikriausiai nera ko kist nosies   bet pabandysiu paklausi   Skrebinimu domiuosi, labai noriu ismokti, ziurineju jusu darbelius jau kelintas menesis...ar galima skrebinti ismokti be kursu? Kur galima isigyti priemoniu skrebinimui, ne internetu, Kaune 

Sveika 4u.gif
Kiek čia slapukių rolleyes.gif ...kelintas mėnesis skaito ir nepasisako.
Davai, visos slapukės palaikančios skrebą prisistato.
Bendraujam čia ir su žaliom ir su patyrusiom...visa tai relatyvu juk. Jei bendrai paėmus, tai netgi tos pažengusios skrebukės yra žalios tam tikrai technikai. Nors aš galbūt patyrus, visvien dar daug ko esu neišmėginus....skrebinu ir mokausi - visad amžina mokinė smile.gif
*Įmanoma išmokti skrebinti ir be kursų wink.gif Aš aplamai viską išmokau be kursų: interneto, knygų bei žurnalų dėka.
*Skrebo parduotuvių sąrašas čia
*Taip pat, naujokėm naudingas straipsnis apie skrebinimą: Dizaino ir kompozicijos teorija bei patarimai skrebukėm/skrebukam.

QUOTE
Deja, skrebint man nekyla rankos. T.y. dirbt su nuotraukom. Nežinau, ko trūksta - motyvacijos, idėjų, įdomaus brėžinio... rodos, viską turiu - ir popierių kalnus, ir įrankiš bei priemonių daugiau nei proto, bet va dirbasi man tik atvirutės  
Patarkit, sumotyvuokit, įdėkit kokį įdomų, lengvą "žemėlapiuką"...

sunku man ką patarti...aš atvirkščiai, absoliutiškai neskrebinu atvirukų. Bet gal geriau neprievartauk savęs ir mėgaukis atvirukų skrebinimu. Galbūt tau labiau neįpareigojama juos skrebinti g.gif . Žn, su nuotraukom juk aukštesnis streso lygis: Ar nesugadinsiu nuotraukos?, ar tinkamai papasakosiu istoriją?, ar priderinsiu detales prie bendros temos?... Su atvirukais juk nėra net panašių minčių. Gamini dovanėlę, maža staigmeną kažkam, ir tai kaip sakoma 'win-win' situacija: tu laimi patirdama skrebinimo terapija ir gavėjas laimi, džiagiasi rankų darbo atviruku.
Būtinai prisirašyk prie Hero Arts konkursų čia daugiau info.
Tenai aš laimėjau su savo tradiciniu skrebuku, bet ištiesų aš ten esu balta varna kadangi +95 proc. dalyvių gamina atvirukus.
Būtina naudoti bent vieną Hero Arts firmos štampuką, ir reikia turėti flickr galeriją savo darbeliam. Tenai nerealiai draugiškas būrys skrebukių kurios niekad nepatingi palikti komentarų. Taip pat turi galimybę laimėti 50 USD 'shopping spree' Hero Arts e-parduotuvėj.
Vasario mėn tema:
*Meilė
*Draugystė
*'Kissing' štampavimo technika (daugiau info apie techniką jų bloge).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 02 vasario 2011 - 06:39
Wow Irma, na ir naujienos. Sveikinu iš visos širdies. Tu to verta. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Naujokės, sveikos visos prisijungusios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Už konkursinį prabalsavau. Ačiū, kad sukėlei darbelius. Taip juos apžiūrėti žymiai patogiau, bent jau man.
Atsakyti
Sveikos dar karta 4u.gif
Aciu labai uz info 4u.gif butinai pabandysiu paskaityt visas nuorodas biggrin.gif seip man susidare kad skrebinimas gana brangus malonumas g.gif
Atsakyti
Gal sioje nuotraukoje kazkiek geriau matosi mano skrebukas, jau padovanojau savo si darbeli kriksto dukrytei, tad negalesiu nufotografuoti is arciau ax.gif
user posted image
Bandau surasyti priemones: lapas skrebinimui; sone prisiuta ruzava juostele; gelyciu koteliai is vaskinio siulo, prisiuti zigzaginiu dygsniu;lapai iskirpti is kito skrebinimo lapo ir pasendinti juodoje arbatoje; zvaigzdutes ir sirdutes iskirptos is dovanu maiselio; apacioje balta juostele taip pat pasendinau juodoje arbatoje; pacias gelytes, sagutes, raides ir drugeli pirkau rankdarbiu parduotuveje ''Artmanija''. Remelis vyro ranku darbo, beicavau ir patryniau. Kaip ir viskas ax.gif

Irma-kaip ten balsuoti, reikia buti prisiregistravus? blush2.gif
Katu-oho kiek priemoniu swoon.gif Kiek is Kate25 temos pamenu tu dabar gyveni JAV?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GundaC: 02 vasario 2011 - 11:32